Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knzsofi, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon.

pirospipacsocska

2019. március 17.

Mi a fiammal együtt használtunk el egy flakonnal.Nekünk hatásos volt,és az illata is kellemes.Valóban kicsit szárítja a hajat,ez az egyetlen hátránya.De a korpával sikeresen megbírkózott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

DawnMelody

2018. február 4.

A barátom magának seborrheára vette, arra nem vált be, aztán mikor az egyik samponomtól elkezdtem kicsit korpásodni, tettem vele egy próbát. Először mindig úgy néz ki, hogy megoldotta a dolgot, de ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem szóló, hogy utána hamar visszatért a probléma. Inkább veszek egy alpecint, az bejött :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Dorotien

2014. január 12.

Körülbelül 1 hónapja használom. Eleinte naponta kellett mosnom, aztán fokozatosan próbáltam kitolni a hajmosásokat, mert idővel szárította a hajam, és mindig összegubancolta. Azt hittem jó lesz, mert hajmosás után nem volt korpás a hajam, de sajnos másnapra, vagy harmadik napra (ha volt néha ilyen) ismét viszketett, és korpás volt. Nem annyira, mint mielőtt elkezdtem használni, de teljesen nem múlt el tőle. Száraz korpára lehet, hogy jó, de én szerintem hamarosan leváltom, nem kísérletezgetek tovább vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szintetikus színező anyag. (Lila)