Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tojuju, Módosítva: 2014. március 28.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Sampon száraz, töredezett hajra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NelliDouangsitthi

2018. április 16.

Nem egy csodaszer, de nagyon jól tisztítja a könnyen zsírosodó hajamat, bőrszárazság nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

eperturmix

2017. szeptember 19.

Sajnálom,amilyen gyermeki rajongással vettem meg (Németo.-Dm),annyira vágtam faarcot pár használat után,hogy ez bezony az én hajamra nem jó.Nem kérdés,hogy az illata ami megvett kilóra,mert az valami brutálisan jó,de az sem volt számomra tartós.Jó illata volt a hajamnak,de én egyszerűen nem éreztem benne konkrétan ennek az illatát,inkább a hajvégápolómét,ami más tészta.Pedig a balzsamjával együtt használom...kár.És akkor itt rá is térhetek,hogy nagyon zsírosítják a hajam,36 óra és már kellemetlen a tapintása,bolyhosodik a teteje,a hajtöveim meg összetapadnak,Hát nem szép.És nem is érzem jól magam így.Közvetlen a hajmosás után nem vészes annyira a helyzet,de nem vagyok elájulva.Kifésülhető,de semmi tartása,messze nem a legpuhább vagy legfényesebb,amivel eddig találkoztam.
Sajnálom,őszintén,reméltem,hogy beválik,de ez nekem nem..gondolkodtam,hogy beszerzem a kókusz+makadámia olaj kombós tesójukat,de így már nem biztos.(pedig annak is az illata hujujjj)
Csillagokat az illatára adok,többi tulajdonságát nem tudom értékelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Csillagokat az illatára adok,többi tulajdonságát nem tudom értékelni.

doreszka94

2017. január 15.

Angliából kaptam tesómtól. Néhány hete használom a egész termékcsaládot (sampon, balzsam, maszk, olaj) és imádom. Csodálatos illata van, ami nagyon sokáig megmarad. Könnyen fésülhető és nagyon szép fényes a hajam tőle. Nagy kár, hogy itthon nem lehet kapni, még szerencse, hogy a nagy kiszerelésűt kaptam, így sokáig elég lesz minden.

Update: A fél flakonnal fogyott el kb 2 hónap alatt, kevés kell, jól habzik. Még mindig nagyon szeretem. Az illata továbbra is szerelem. Szép, fényes, egészséges a hajam tőle. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

noribori007

2015. június 1.

Hol lehet ezt a sampont kapni? Én még nem láttam sehol :/ :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Hol lehet ezt a sampont kapni? Én még nem láttam sehol :/ :(

Moncica

2014. április 28.

Isteni finom kokuszos kakaovajas illata van engem ezzel mar megnyert. Es nem az a mu illat hanem igazi intenziv de nagyon fincsi hajmosas kozben mintha valami tengerparton nyaralnek. Illata tartos napok mulva is erezni hatasa is jo mar oblites utan puha volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.