Garnier

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofi017, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Revitalizáló sampon 5 növénnyel

A Garnier Ultra Doux receptje normál, élettelen hajra 5 egymást kiegészítő, jótékony hatású növénnyel:

• Zöld tea: vitalizáló hatásáról ismert
  • Citrus félék: közismerten fényt ad a hajnak
  • Eukaliptusz: frissítő hatásáról ismert
  • Fehércsalán: a faggyú elleni hatásáról ismert, mely a könnyed haj forrása
  • Verbéna: puhító és nyugtató hatásáról ismert

Eredmény: Haja puha, fényes és életerővel teli. Parabén- és szilikonmentes formula.

livtyke91

2019. június 12.

Az én hajam könnyen zsírosodik, és nekem jó volt rá. Többször használtam már rá, és vissza-vissza tértem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

mllelondres

2018. július 20.

Ez az a sampon, amihez mindig visszatérek. A hajam alapvetően nem szereti, ha 2-3 hónapnál tovább mosom egyféle samponnal, zsírosodik, elnehezül, ilyenkor mindig váltanom kell és kezdek kifogyni az ötletekből, milyen samponok léteznek még, amik tisztítanak, nem túl krémesek (azoktól nagyon hamar bezsírosodik a hajam), de nem is szárítanak. Ez pont egy ilyen, és talán ez teszi a legjobbat a hajamnak. Plusz, imádom az illatát is. Az egyetlen problémája, hogy már csak a Müllerben találok belőle, ott is a német importált verziót, ami kisebb is és drágább is, így nem könnyű hozzájutni. Ettől függetlenül még mindig ez volt az eddigi legjobb (és legolcsóbb) samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Fairy0124

2018. május 22.

Elhasználtam, de különösebb változást nem csinált a zsíros hajamon. Illata jó volt, azon kívül átlagos sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

belluuus

2017. július 15.

Még nem nagyon használtam Garnieres sampont, nekem ez a márka annyira nem szimpatikus. Karácsonyra kaptam ajándékba, aztán hát csak kipróbáltam és pozitívan csalódtam benne. Nagyon jól tisztit, a használata után tisztának érzem a fejbőröm és az illata is nagyon tetszik, olyan természetes nem túl erős. Nekem sajnos ettől sem zsirosodik lassabban a hajam, de ez minden samponnal így van amit eddig próbáltam. Az ára is nagyon kedvező, egy próbát szerintem mindenkinek megér :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

moniq0213

2016. december 28.

Nekem sajnos csalódás volt, eddigi használat alapján azt mondhatom, hogy a hajam ugyanúgy hamar zsírosodott, de még sajnos gubancossá is tette azt a hajmosás után. Még balzsam használata mellett is tépve bírtam csak kifésülni. Pedig bíztam benne, de így csak egy csillagot tudok adni. Még a flakont azért elhasználom, ha bármi változás lenne, jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

cyporka

2016. december 1.

Nem tetszik az illata, és nekem gyorsabban zsírosodik a hajam tőle, mint a többi sampontól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

georginasz

2016. november 12.

Kedvenc samponom lett. Sokkal később zsírosodik a hajam. Eddig szinte már minden sampont kipróbáltam, de ez lett a tuti befutó! Az illata kellemes. Nagyon tetszik a sampon állaga! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

zsofi017

2016. szeptember 28.

Most magamat is meglepem, de tényleg csupa öröm ezt használni. Az illata gyógynövényes, mint az várható ennyi növény mellett. :) Első használat után mégis azt hittem, hogy pénzkidobás lesz, mert gubancosnak és fénytelennek éreztem a hajam, viszont múltkor elfelejtettem balzsamot használni és akkor simán 3 napig vállalható volt a hajam, sőőőőőt, a 4. napon is tűrhetőbb volt, mint más samponokkal 3 nap után. Pedig alapesetben 2 naponta szoktam hajat mosni. Ha lesz változás, majd írok, de eddig sima 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.