Garnier

Ár:   1012 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: calendula88, az összetevőket feltöltötte: v.bettike, Módosítva: 2013. május 27.

Kategória:   Samponok

Az életerő receptje minden hajtípus számára. Az Ultra Doux sampon az elismerten puhaságot és fényt adó Aloe Verát a hidratáló hatásáról ismert növényi tejjel egyesíti egy tiszta és könnyed textúrában, amely nem nehezíti el a hajat.

Kitt25

2018. január 16.

Nagyon rég kaptam ajándékba balzsammal együtt (Én nem vettem volna meg :) ) nekem egyáltalán nem vált be ... megjobban zsírosította az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajamat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

nicolekitti

2017. november 12.

Nagyon régen próbáltam, de amint elfogyott nem vettem újra azóta sem. Nem voltam elájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

ktoth

2016. szeptember 30.

Nagyon sokáig keresgéltem a megfelelő sampont. Véletlen bukkantam erre és nagy kedvencem lett. Szép selymes lett tőle a hajam és az állagát is nagyon szerettem. Aztán egyszercsak mintha valami megváltozott volna benne, nagyon hamar bezsírosodott a hajam tőle és mikor ezt használtam a hajmosás közben jóval több hajam hullott (bár ezt már lehet belemagyaráztam). Mindenesetre nagy szívfájdalommal, de le kellett váltanom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

zsuzsu92

2016. május 8.

Imádom, nagyon nagy kedvenc! Isteni az illata, és szikrázóan csillog a hajam tőle! Viszont nagyon nehéz beszerezni, drogériákban évekig nem láttam, kínai illatszeresnél szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Casey1979

2016. január 25.

Nem festett és festéstől roncsolódott hajra való. A naturális hajra jó, sajnos a balzsamja kötelező tartozéka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

vrekas

2016. január 22.

számomra ez a legjobb sampon, a végeredmény puha, fényes haj. elég könnyen zsírosodó a hajam, viszont simán kibír 3 napot ezzel a samponnal.

update: hosszú távon borzasztóan szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

update: hosszú távon borzasztóan szárít.

rafi

2016. január 6.

Régebben nagyon sokáig használtam, nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam, az illatát is szerettem, ami nagyon tartós volt. De mostanában nem éri el nálam ugyanazt a hatást. Vagy változtattak rajta valamit, vagy az én hajam lett immunis, vagy nem tudom, de váltanom kellett. :( Kár, pedig szerettem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 6.

PurpleShine

2015. október 12.

Egyszerű, átlagos sampon, de az illata finom. A balzsamjával együtt használom, ami nagyon jó, könnyen kifésülhetővé teszem a hajamat. Persze hajvégápolóra ezek mellett is szükség van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

beautydream

2015. április 21.

Átlagos sampon tisztít, nem szárít és egészséges fényt ad. Talán pár nap után kicsit lelapultabb hajat eredményez, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

zsofifi95

2015. február 23.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Kell hozzá balzsamot is használnom, mert anélkül a hajvégeim szárazak lennének, de ezt leszámítva meg vagyok vele elégedve. Csak a Müllerben érdemes venni, mert ott ugyanannyi pénzért, 400 ml-t adnak, a 250 helyett. Igaz ez a többi Ultra Doux samponra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 23.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak