Garnier

Ár:   634 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2015. július 15.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A táplált és védett hajért

A száraz haj számára kifejlesztett új recept a selymességet adó sárgabarackot* a tápláló tulajdonságairól ismert mandulával* egyesíti. Eredmény: Haja táplált, védett és puhább tapintású, egészen a hajvégekig.

*A növények származási helye Provence. Kivonat.

MissSejla

2018. december 9.

Nagyon szerettem egy időben a vékonyszálú hajamnak adott egy kis volument. A vége fele viszont már eléggé szárított és mintha vörösesebb lett volna a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

1.számú szabály, sosem szabad a szebb kiszerelést választani más termékkel szemben. Egyáltalán nem jó ez a sampon,pedig meggyőzőnek tűnt..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

zoja

2018. június 10.

2-3 mosás után elnehezítette és ragacsossá tette a hajam. Hiába jó az állaga és az illata sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Dea

2017. május 18.

Update: Balzsam nélkül mostam vele a hajam, és nagyon szép és puha lett tőle ^^ Sajnos korpás samponra kell váltanom, de szívesen újravenném ,mert tényleg jó sampon :)

Az illata nem rossz, de sajnos nekem ez a gélles állag nem jön be, inkább szárítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Dominika1025

2017. április 23.

Jó az illata, de kiszárítja a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Jó az illata, de kiszárítja a hajam

bszcs17

2016. december 29.

Egyik kedvenc samponom, lágy és selymes tapintásúva valamint jó illatúvá varázsolja a hajam. Nem zsírosít és olcsó, már többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

tihivici

2016. november 8.

Nagyon szeretem a nem túl hivalkodó mandula illatát, szépen habzik, jól tisztít és nem lesz zsíros 2 nap múlva a hajam.
Bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Bevált.

kicsikocsi

2016. november 8.

Korábban nagyon nem voltam hajlandó ezt a termékcsaládot választani, mert pár éve a piros, festett hajra való változata nagy csalódás volt, aztán nyáron gyorsan kellett a nyaralóba egy sampon, ez volt a legolcsóbb, hát megvettem ezt, mondván ahányszor ott hajat mosok, arra jó lesz... Hát azóta annyira megkedveltem, hogy már itthon is ezt használom (bár most a mézes változatot). Nagyon finom az illata, számomra igazi nyári csoda, és nagyon szép fényes lesz tőle a hajam. A balzsama már nem túl extra de a sampon szerintem árához képest nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

frostbites

2016. szeptember 28.

Illata nagyon finom és könnyen habzik, nem tudok rosszat mondani róla, viszont még keresem a legjobb sampont ami nem ő :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Adriana

2016. augusztus 28.

Ez egy jó sampon, bár nyilván ez sem csodaszer. Puha és selymes a haj tőle, szépen is tisztít. Nekem nagyon kócolódott a hajam egy időben, csak is ezért váltottam le, pedig már évek óta szilikonmentes samponokat használtam. Megéri kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.