Garnier

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Fedezze fel a Fresh-Mix kendőmaszkot, ami hidratáló C-vitaminból és egy száraz kendőmaszból áll. Mihelyt használni szeretnéd, keverd össze a két összetevőt. A száraz algás kendőszálak gyorsan felveszik az arc formáját. A hidratáló C-vitamin, ami a kendő hatását kiteljesíti. Az összetevők keveredését követően egy gél állagú maszk képződik. 15 perc hatóidő után a bőr élettel teli és hidratált lesz. Egy hét elteltével ragyogó és egészséges arcbőrt eredményez."

Benedetta88

2021. január 18.

Hosszas kádas fürdőzés után, vagy közben szoktam használni úgy általában a fátyolmaszkokat. A kiszerelése ötletes és tényleg sok terméket tartalmaz. Kellemes használni, a maszk mérete megfelelő, szépen feltölti az arcbőröm és másnap is érezni ezt a hatást. Mivel sok terméket tartalmaz, nekem több alkalomra is marad belőle bőven, de látom másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

betty23

2020. augusztus 26.

Beültem egy nagy kád vízbe, majd felraktam ezt a maszkot 15 percre, igazi felüdülés. :) Felfrissült és hidratáltabb lett tőle a bőröm, biztos a gylcerin és a hyaluron. Plusz pont, hogy nincs benne alkohol, bár a végén van egy kis illatanyag. Az orrom allergia miatt nagyon irritált jelenleg, mégsem csípte, csak egy pár pillanatig volt érzékeny. 500Ft körül vettem akciósan, annyit megért teljesen, de teljes áron kihagynám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Jucccc

2020. július 17.

Látom, nem én vagyok az egyetlen, aki csak a szérum miatt vette meg . :) Kis adagolós flakonban van nekem is, esténként egy hialuronsavas szérummal együtt használom, és azt kell, hogy mondjam, nagyon elégedett vagyok. Pedig aztán mostanában rendesen elkapott a high-end mánia, de most azért örülök, hogy találtam valami olcsó, hatékony drogériás cuccot is. Még a pattanásaimat is szépen visszaszorítja, és kisimultabban ébredek reggelente. Fogok még venni, bár biztos, ami biztos, most is van itthon tartalék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

nemethdorcy

2020. június 25.

Akciósan vásároltam én is. A maszkot nem használtam, viszont a szérumot áttöltöttem egy gyógyszertári pipettás üvegbe és esténként, ha egy kis extra hidratálásra van szükségem teszek pár cseppet a kezembe és belemasszírozom az arcomba. Nagyon puha, hidratált lesz tőle és érzem hogy feltölti, olyan élettel teli lesz. Nekem sem ragad és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

bernadettu

2020. június 23.

Éppen akciós volt, így vettem egyet, az Isana hasonló maszkját szerettem, amikor még kapható volt, illetve a DM új C-vitaminos maszkját gyakran használom mostanában.
Szerintem az előbb felsorolt maszkok sokkal jobbak mint ez. Bár az is igaz, hogy valószínű gyakrabban kéne használnom, hogy látható eredménye legyen.
Hidratált de reggel már nem éreztem belőle semmit.
Végül úgy döntöttem, nem veszek több ilyen C-vitaminos maszkot, mivel már a DM-esnél sem látok pozitív változást a bőrömön.
Irritációt nem tapasztaltam, leárazva megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Hidratált de reggel már nem éreztem belőle semmit.
Irritációt nem tapasztaltam, leárazva megérte kipróbálni.

treni514

2020. június 19.

Én is csak a sok szérum miatt vettem meg,a fátyolmaszkot nem is használtam😃 nagyon jó ez a szérum,friss és puha lesz tőle az arcbőr. Illata is kellemes. Nem hagy ragadós érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

meva

2020. június 16.

Kíváncsiságból kipróbáltam, de annyira nem estem hasra tőle. Télen, amikor szenved az arcom, és vannak száraz részek rajta, bármivel is kenem, lehet jobb véleménnyel lettem volna róla. Használat utáni reggelen fincsi puha volt a bőröm, de kb ennyi. Engem picit csípett, vártam már, hogy leteljen a 15 perc és leszedhessem a maszkot az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

JErzsi

2020. június 9.

Fél óra használat után nagyon szép puha lett a bőröm és mintha fel is töltötte volna, a puhaság másnapra is megmarad. Hagy egy kis ragacsos érzetet maga után, de este ez nem zavar. Én is eltettem a maradék terméket kifogyott pipettás üvegbe, így egy darabig még lehet használni, mint "szérumot", így ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

vikofrivia

2020. június 9.

Elsősorban a temérdek szérum miatt vettem meg, amit a csomag tartalmaz. Egyszeri arcmaszknak nagyon jó, a maradék szérumot pipettás üvegbe töltöttem és én inkább "testápolóként" kezdtem használni, így a melegebb napokon nagyon kellemes, arról nem is beszélve, hogy hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm. Biztosan újra fogom venni! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

Tviki993

2020. június 7.

Akcióban vettem a DM-ben, 499 Ft-ért.
Tegnap este használtam, 15 percig fent volt, utánna bemasszíroztam a maradékot.
Picit sokáig ragadt az arcom utánna, de így lefekvés előtt nem zavart.
Nagyon sok folyadék van benne( nekem maradt is a csomagba, azt még ma bemasszírozom) , nekem tetszett , puha volt a bőröm, hidratált.
Nem mondom , hogy csodaszer de meg fogom venni máskor is, mert kifejezetten a jobb maszkok köZé tartozik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Akcióban vettem a DM-ben, 499 Ft-ért.
Tegnap este használtam, 15 percig fent volt, utánna bemasszíroztam a maradékot.
Picit sokáig ragadt az arcom utánna, de így lefekvés előtt nem zavart.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Sodium Hyaluronate