Garnier

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Fedezze fel a Fresh-Mix kendőmaszkot, ami hidratáló C-vitaminból és egy száraz kendőmaszból áll. Mihelyt használni szeretnéd, keverd össze a két összetevőt. A száraz algás kendőszálak gyorsan felveszik az arc formáját. A hidratáló C-vitamin, ami a kendő hatását kiteljesíti. Az összetevők keveredését követően egy gél állagú maszk képződik. 15 perc hatóidő után a bőr élettel teli és hidratált lesz. Egy hét elteltével ragyogó és egészséges arcbőrt eredményez."

CeCeDrake

2020. május 23.

Alkalmanként szoktam venni 1-1 darabot, kb 18-20-at vettem eddig összesen, mióta a boltok polcain megtalálható a termék.
Az összes Garnier maszk közül ez az, amit nem csak kipróbáltam. A többinél vagy a maszk anyaga nem jött be, vagy irritáló volt az anyag vagy nem csinált semmit.
Drogériás viszonylatban ez egy nagyon jó maszk.
Rengeteg anyag van benne, szuper állagúvá teszi a maszkot, ami tökéletesen illeszkedik az archoz.
Meglepő, eddig csak 2 drogériás márka maszkjai esetében tapasztaltam ilyet, hogy nem instant a hatása, hanem valóban érezhető 2, akár 3 napig is.
Pl. sajátmárkás maszkok egyáltalán nem teljesítenek ilyen jól.
Tényleg rendkívül jól hidratál. A benne levő C-vitamin származékról nem tudok érdemben nyilatkozni, mert rendszeresen használok C-vitaminos szérumot. Én reggel szeretem használni ezt a maszkot.
Remélem nem szűnik meg, pedig kiárusításban van...sajnálnám, mert a Sugu és a My Hsin-ni mellett ez a kedvenc drogériás maszkom, a patikában kapható Eucerin és Vichy maszkokkal is felveszik a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Drogériás viszonylatban ez egy nagyon jó maszk.
Pl. sajátmárkás maszkok egyáltalán nem teljesítenek ilyen jól.

fehereszter13

2020. május 13.

Rohantam a drogériába, amikor itt olvastam, hogy ennyi (30 ml) szérum van a termékben. Pont volt otthon üres pipettás üvegem, és én is csináltam, hogy a fátyolmaszkot ki se bontottam, a szérumot pedig beöntöttem az üvegcsébe.
A lenti vélemények alapján amúgy kicsit "többre", nagyobb hatásra számítottam. a C vitaminos szérumot elég jól beszívja az arcom, a hialuronos verzió elég ragacsos marad.
Alapvetően jó ár-érték arányú, és egy közepes hatékonyságú szérumnak mondanám. Elhasználtam, de most inkább valami komolyabb szérumot fogok újravenni, még ha drágább is. (Pl.: G&G C-Glow sokkal, sokkal hatásosabb volt, bár 3-szoros áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

vadcseresznyefamag

2020. május 9.

Szeretem mert rengeteg szérum van benne. Nem is használom a kendő részt csak külön a szérumot . (Ha esetleg valaki kéri, szívesen odaadom a kendőket)
A hatása jó, de engem rettenetesen zavar hogy a bőrömön nagyon ragad. Az ujjam szinte teljesen odaragadt az arcomhoz mikor bemasszíroztam.

Próbálok ettől a hibájától elvonatkoztatni mert amúgy nagyon jó ár/érték aránya van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

szaboivett

2020. április 24.

Imádom! 🥰 Inkább szérumként használom, nekem a maszk része túl nagy. A szérumot pipettás üvegbe tettem, azt kenegetem az arcomra esténként (reggeli smink előtt inkább mellőzöm, picit ragad felkenés után) Nagyon meg vagyok vele elégedve, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Vanda234

2020. február 21.

Számomra ez a legjobb fátyol maszk
Pont tökéletes a mérete megfelelő a szérum mennyiség imádom az illatát!
Utána puha sima bőr ami egyáltalán nem ragad
Ár értékbe is oké 1 heti használatához!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Számomra ez a legjobb fátyol maszk
Pont tökéletes a mérete megfelelő a szérum mennyiség imádom az illatát!
Utána puha sima bőr ami egyáltalán nem ragad
Ár értékbe is oké 1 heti használatához!

Basnoka

2019. december 15.

Én még csak maszkként használtam, bár a mellékelt 30 ml szérum jó darabig elég lesz még az arcomra. No de a hatása valóban meggyőző! Ez az első maszk, aminek 3-4 napon keresztül is éreztem a nyomát! Szép egységes, bársonyosan puha lett tőle a bőröm. Abszolút ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

peachyglow

2019. december 12.

Nem is vesződtem a maszkkal, hanem a szérumot egyenesen egy pipettás üvegbe töltöttem (egy G&G-s kifogyott példányt használtam, ami teljesen megtelt). Hűtőben tárolom, reggel és este is két egész pipettányit eloszlatok az arcomon és a nyakamon, zuhanyzás után a kezemre és a dekoltázsomra is megy. Gyönyörű bőrképet ad, megpróbálom gyorsan elhasználni, egy származék van benne, szóval talán nem olyan kényes mint a tiszta C-vitamin, mellesleg nincs az a fura fémes illata. Elképesztő, 30 ml nagyon is jól teljesítő szérumot kapsz ennyi pénzért. Az arcom élettel teli, kisimít, egész jól hidratál is és nagyon szeretem azt a pici ragyogást, amit a C-vitamin tud adni. Nagyon enyhe illata van és semmi irritáció, engem így nem zavar, hogy van benne parfüm. Vegyétek, amíg van én alig látom mostanság már egy-két DM-ben, sajnos nehéz beszerezni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Ginatural

2019. október 13.

Hihetetlenül jó, csodásan ragyogó bőrt eredményez. Annyi anyag van benne, hogy kis pipettás üvegbe még belecsorgattam későbbre.
Nem hagy ragadós réteget a bőrön, kellemes az illata is. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nem hagy ragadós réteget a bőrön, kellemes az illata is. Szuper!

req

2019. augusztus 11.

Nem használtam el az összes szérumot, mert rengeteg van benne. A maszk átitatásával nem volt gondom, gyorsan ment.
A bőröm színe kiegyenlítődött, ragyogott, élettel telibb lett és feszesebb. Akciósan vettem, nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

ziera

2019. május 27.

Szuper! Nem vártam sokat ettől a terméktől, de meglepett. Használat után 2 napig ragyogott a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Sodium Hyaluronate