Garnier

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2018. november 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Fedezze fel a Fresh-Mix kendőmaszkot, ami hidratáló C-vitaminból és egy száraz kendőmaszból áll. Mihelyt használni szeretnéd, keverd össze a két összetevőt. A száraz algás kendőszálak gyorsan felveszik az arc formáját. A hidratáló C-vitamin, ami a kendő hatását kiteljesíti. Az összetevők keveredését követően egy gél állagú maszk képződik. 15 perc hatóidő után a bőr élettel teli és hidratált lesz. Egy hét elteltével ragyogó és egészséges arcbőrt eredményez."

Ginatural

2019. október 13.

Hihetetlenül jó, csodásan ragyogó bőrt eredményez. Annyi anyag van benne, hogy kis pipettás üvegbe még belecsorgattam későbbre.
Nem hagy ragadós réteget a bőrön, kellemes az illata is. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nem hagy ragadós réteget a bőrön, kellemes az illata is. Szuper!

req

2019. augusztus 11.

Nem használtam el az összes szérumot, mert rengeteg van benne. A maszk átitatásával nem volt gondom, gyorsan ment.
A bőröm színe kiegyenlítődött, ragyogott, élettel telibb lett és feszesebb. Akciósan vettem, nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

ziera

2019. május 27.

Szuper! Nem vártam sokat ettől a terméktől, de meglepett. Használat után 2 napig ragyogott a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lina14

2019. május 26.

Tetszett a hatása, szép volt a bőröm a használat utáni 2 napon. Rengeteg a szérum benne, érdemes elrakni. Valóban meg kell küzdeni vele egy picit, hogy átnyomja a lötyit, de a maszk utána szépen felveszi és átitatódik vele. Én kézre, karra, dekoltázsra és nyakra is kentem belőle amíg vártam hogy az arcomon csücsüljön a maszk, gyorsan beszippantotta a bőröm. Egy picit ragacsos utána, de másnapra teljesen beissza a bőr. Nagyon kellemes, szívesen újraveszem ha a többi maszkom elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 18.

Egészséges fényt adott a bőrömnek és nagyon jól táplálta. A maszk mérete is nagyjából megfelelő volt. Nagyon sok (30ml) a lötyi, ezt érdemes üvegbe eltenni. Újravevős😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 18.

ZsanettLina

2019. március 24.

Az tetszett a maszkban a legjobban, hogy tulajdonképpen én alakíthattam, mennyi szérum kerüljön a maszkra. Egyszerűen nem tudom elviselni azokat a fátyolmaszkokat, amik felhelyezése után a felesleg a nyakamon csorog lefele.
Nagyon jól hidratál, bár már kis híján feladtam, mert akárhogy próbálkoztam, nem sikerült a szérumot átnyomni a maszkhoz. Mindenkinek kitartást kívánok hozzá, nem volt könnyű feladat.
A maradék szérumot eltettem egy tiszta üvegbe a hűtőbe, és esténként használom arcmosás után, szóval duplán jól jártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Sodium Hyaluronate