Garnier

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FFlora1210, Módosítva: 2017. december 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Tápláló sampon kókuszolajjal és kakaóvajjal. A lágy textúra mélyen táplálja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené. A kókuszolaj természetes zsírsavakban gazdag, ami puhává teszi a hajat. A kakaóvaj a tápláló és gazdag textúrájáról ismert.

Eredmény: Ragyogóan csillogó haj a hajtövektől,a hajvégekig.

Szilikon-és parabén mentes.

born86

2018. május 29.

Elsőnek szép puha lett tőle a hajam ,nem az a fényes egészséges haj ,hanem az a vatta puha....nem nagyon tetszett de gondoltam elhasználom ,viszont kb 5.mosás után tiszta korpa lett tőle a fejem, de nem ilyen kis apró korpa hanem az a hatalmas nagy plakkok,alig bírtam kikezelni a hajam .
Soha többet,
Nem ajánlom senkinek sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Soha többet,
Nem ajánlom senkinek sajnos. :(

FFlora1210

2018. május 19.

Németországból kaptam, a barátom apukájától. Nagyon szeretem ezt a sampont, napokig lehet érezni a kókusz illatát. Szerintem semmivel se rosszabb más samponoknál. Az árát is megéri, viszont ha kicsit felhígítom vízzel, kevésbé zsírosít, mert eléggé inkább olajosabb nem krémesebb. Ennek ellenére is nagyon szeretem, és szívesen használom. :) Eddig itthon csak Pesten, illetve Székesfehérváron láttam a müllerben.

Update:
Azóta sok helyen lehet kapni már. Viszont nem a kedvencem és nem lesz.... nagyon hamar zsírosodik hosszu tavon tőle a hajam. Ha nincs más éppen, akkor elhasználom,de többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Update:

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.