Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a HelloSkin-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

HyperBunny

2021. június 21.

Tini bőrgyógyászati karrierremet skinorennel kezdtem anno és csak rontott a helyzeten. Évekkel később kétkedve próbálkoztam az ordinary azelain savas krémjével, primerként szerettem, de nem éreztem, hogy jót tenne. Úgyhogy ezt eszembe nem jutott volna megvenni, de a bőrápolásban már magasan képzett páromtól kaptam egyet karácsonyra.
Tavasszal gyönyörűen kirügyeztem, sajnos a hegekkel még küzdök. De ahogy elkezdtem rendszeresen kenni ezt a szérumot, észrevettem, hogy kifejezetten javít a helyzeten. Szóval igenis érdemes újra próbálkozni, ha valami nem vált be.
Az állaga könnyed, nagyon folyós, még reggeli rutinban is elfér tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Az állaga könnyed, nagyon folyós, még reggeli rutinban is elfér tényleg.

Llushka

2021. június 21.

na ez az a termék a GGtől, amit a legjobban I M Á D O K! nem tudom, pontosan hogy csinálja, de nagyon szépen kordában tartja a bőrömet. ha más nem is kenek fel, ezt biztosan, reggel-este fürdök benne. nekem egyik másik szérumommal sem veszett még össze (se c-vitaminnal, de hámlasztóval, se retinollal), egységesíti a bőrképemet, beszabályozza a faggyútermelést és a pórusméretet, lehúzza a pirosságot (ehhez azért kellett pár hónap), pattikat is úgy veszem észre, hogy rögtön enyhíti, b-bombbal együtt használva sokszor le is húzza másnapra. mindent betart, amit ígér. én egy bő pipettányit eloszlatok reggel is este is, így sajnos csak 1 hónapig bírja a kiszerelés, de nem tudok nélküle meglenni egyelőre, így havonta újrarendelem. miután beissza a bőröm picit húzódik néha tőle, de amint felkenem a hialuront+hidratálót rá, ez abszolút eltűnik. tökéletes a textúrája is, nem folyik szanaszét, jól kenhető, és baromi gyorsan beszívódik, számomra ő a csodatermék azelainsav!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Bellana

2021. június 18.

Nagyjából 1 hónapja használom, az arcom látványosan szebb lett, halványította a pattanásokból eredő piros foltjaim és a pórusaim is egyenletesebbek lettek. Hidratálni picit hidratál csak, nekem vannak elég száraz foltjaim, de egy arckrémmel együtt nagyon jó kombó. Egy másik G&G szérumot is ki fogok próbálni, de ha az nem lesz jó/jobb, akkor erre tuti visszatérek majd :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

skincare_vivien

2021. június 16.

Több hete használom, és azt kell, hogy mondjam, szeretem. Könnyen oszlatható, jól beszívódó, nem fullasztó kozmetikum. Ára is remek! Őszintén szólva az egyetlen problémám, - ami azért nem mellékes -, hogy nem igazán látom a jelentős eredményt az arcomon tőle. Kb. 2-3 hónapja használom, lehet hogy még idő kell neki, meg is kapja. Újra fogom venni, hiszek benne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

zsazsatax

2021. június 15.

Nagyon imádom!! A pórusokat gyönyörűen összehúzza, a gyulladásokat és a nyomkodás utáni pirosságot seperc alatt leviszi.
Én is kipróbáltam a szem alatti karikákra, és ott is szuper! Esti rutinomban használom mindennap, arctisztitás után az első elemként. Megvárom, mig beszivódik, és utána folytatom niacinamiddal. Szem alá beszivódás után hidratálás következik.
Dekoltázsra vagy vállra is használom, ha néha patik jelennek meg ott.
Egy üvegcse kb 1,5 - max. 2 hónapig tart nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Dekoltázsra vagy vállra is használom, ha néha patik jelennek meg ott.
Egy üvegcse kb 1,5 - max. 2 hónapig tart nekem.

kenceficevivi

2021. június 10.

Szuper kis szérum! Egyszerre több mindent bevetettem a rutinomba a pattanások elleni küzdelemben, valamint utáni hegek és foltok eltüntetésére, tuti, hogy ez a kis szérum is hozzájárul a már sokkal szebb bőrképemért. Kétnaponta használom, felváltva az Akneroxiddal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

bnkl

2021. június 7.

Nagyon sok krémet használok a cisztás aknékkal és utána fenfmaradó hegekre, de tuti, hogy ez a szérum is hozzájárult a foltok halványodásához. Jó az állaga, hamar beszívódik, nem pereg. Nekem semmi irritációt nem okozott, minden második reggel használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Októberi Lány

2021. június 4.

A rutinom szerves része lett, az első szérum, az általában 3-ból, amit este felkenek. (Csak este szérumozok.) Minden más változik, melyik nap mik a hatóanyagok, ez az egy alap.
Nekem csökkenti a zsírtermelést és hozzájárul a foltok halványításához. Sajnos a pattanások megjelenését nem akadályozza meg. Gondolkoztam, hogy leváltom az Almost azelain szérumára, de egyelőre betankoltam belőle.
1 üveg napi 1 használattal nekem kb 1 hónapig elég, de hozzá teszem, hogy én szerintem túl sokat kenek minden szérumból, valahogy így tudom rendesen, mindenhova eloszlatni őket. Maga a szérum egyébként az általam eddig használt sokféléből a legkönnyedebb, leghamarabb beszívódó, jól rétegezhető és tényleg nem hagy ragacsos érzetet. Kicsit húzódik száradás után a következő réteg előtt, úgyhogy hidratáló hatása szerintem nincsen.
Csomagolása lehetne jobb, a kupak háromból kétszer biztos hogy megadja magát, a pipetta beszakad, ezen lehetne javítani.
Mindent egybevetve erős 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

Mindent egybevetve erős 4-es.

Kencefice17

2021. június 2.

Néhány nap után halványítani kezdte a foltokat az arcomon, normalizálta a faggyútermelést is, hidratál is és úgy en block szebbnek tűnik tőle az arcom. Nagyon hamar beszívódik, én nagyon elégedett vagyok vele. Most kezdtem el hozzá használni a B-Bombot, egyelőre jól működnek együtt. Nagyon ajánlom! :)

Update:
Lassan egy hónapja használom, két hete a B-Bomb-bal. Már el is felejtettem, hogy mennyit piszkáltam az arcom oldalát, ahol nagyon makacs pattanások és sebek voltak. Összességében sokkal tisztább az arcom, a pattanások sokkal gyorsabban gyógyulnak, és addig sem feltűnőek, mert egyáltalán nem pirosak. A legmakacsabb foltok még maradtak, de összességében eléggé boldog vagyok! :D Egyik kedvenc termékem lett a G&G-től is, meg amúgy is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

Update:

jena2000

2021. május 31.

Hihetetlen milyen csodát tesz a bőrrel🥰
Egységes bőrkép, hegek halványítva, pirosság lehúzódva!Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

Hihetetlen milyen csodát tesz a bőrrel🥰
Egységes bőrkép, hegek halványítva, pirosság lehúzódva!Imádom!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.