KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2400 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: kb 5 csepp hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: csak személyesen

vkata96

2018. december 6.

Az üveg felénél járok, de sajnos úgy érzem, még nem történt semmi változás. Ugyanúgy kijönnek a pattik, ugyanolyan fényes az arcbőröm, stb. Azért nem adom fel, hátha csak idő kell neki. Három csillag egyelőre, mert egyébként nagyon jó az állaga, lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

noemilenart

2018. november 29.

Mióta használom, sokkal szebben néz ki az arcbőröm, már-már öröm tükörbe nézni, hogy mennyire egységes a bőrképem. Segített a kipirosodáson és a faggyútermelést is sikerült kontrollálnia. Gyorsan beszívódik, valóban szuperkönnyű formula. Az ára is remek, pénztárcabarát.

noemilenart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Louisa

2018. november 27.

Annyira jo allapotban van a borom hetek ota, mint meg soha. Veget ert egy 3 honapos Akneroxid kuram, aminek utolso honapjaban mar csak heti 2x hasznaltam azt a brutal kremet, a tobbi este csak G&G hamlasztot es apadot kentem az arcomra. Tokeletes az elert allapot fenntartasaban.
Elhasznaltam korabban egy teljes tubus Ordinary azelainsavas kremet is, de az nem ert semmit ehhez kepest. A szerum allaga kenyelmesebb, retegezhetobb, illetve koncentraltabb. Nem merem elkiabalni, de mar tenyleg hetek ota nincs uj pattanasom es a foltjaim is elhalvanyultak. Minap alapozo nelkul mutatkoztam utcan, utoljara gyerekkoromban volt ilyen

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

krembarbi

2018. november 27.

Azt tudom mondani hogy ez a szérum tényleg szuper.Mindent amit ígér azt adja egyetlen egy dolog amit nem tapasztaltam az a folthalványítás, egyébként újra fogom venni mert ilyen terméket kerestem már régóta.Ha ki jön egy pattanás akkor hamar eltünteti és mindennapos használat mellett nem jön ki újabb.Köszönöm :)

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

niki123

2018. november 21.

Annyira örülök, hogy Judit mostmár szérumokat is készít a hámlasztok mellett. Alig várom, hogy megjelenjen további termékekkel, például lemosók vagy krémek. Az ő neve garancia egy tökéletes termékre. Bevallom, eddig nem találkoztam az azelainnal, mint összetevővel, pedig igen érdekes és hatásos. Esténként használom és nagyon sokat javított a problémás bőrömön. Nem igazán jönnek már elő pattanásaim és a foltokat is segít halványítani. Érdekes, hogy míg a szemhéjam zsírosodik (ahová nyilván nem kerül szérum), addig a bőröm mostmár nem igazán. Sokáig elég, kedvező az ára, könnyen felszívódik és semmi irritációt nem okoz. Bevallom kicsit féltem tőle, mert manapság kicsit durcás a bőröm és bizonyos összetevőktől, nagy, bőralatti és kinyomhatatlan gugát növeszt, de ettől nem volt semmi baj, sőt! Alig várom, hogy a C-glow szérumát is kipróbáljam. :)

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

deezsina

2018. november 20.

Én is a TO hasonló hatóanyagával kezdtem de magamtól nem használnék primert (az tulajdonképpen egy primer szerintem) így nem tudtam megbarátkozni annak az állagával. Néhány hét után felhagytam a használatával mert nem nagyon tapasztaltam pozitív hatást. Beszereztem helyette ezt, kb egy hónapja használom, többnyire reggel, este a tonik után csak hámlasztok és valami hidratálót/olajat rakok fel, nappalra pedig úgy találtam hogy a fényvédős hidratáló alá ez majd befér.
Abba az egzotikus csoportba tartozom, akiknek száraz bőr mellett vannak tág pórusai, pattanásra hajlamos a bőröm és a pórusaim folyamatosan white/blackhead-del telítettek, valamennyire pirosodás probléma is van, ezeken szeretnék változtatni.
Az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy nagy gyulladt pattanásom nem nagyon van, csérébe a pórusaim továbbra is folyamatosan tele vannak, a pirosság itt-ott folyamatosan megvan, a white/blackhead probléma nem csökken. Valószínűleg el fogom használni, hogy lássam hosszabb távon is működni.
A pipetta szét tud jönni, ha azt fogjuk mikor lecsavarjuk, de simán összerakható és használható újra.

update fél üveg elhasználása után: egyszer-egyszer meg tud lódulni a bőröm és több gyulladt pattanás is lesz rajta, de amúgy azt veszem észre, hogy sokszor tisztul le egészen a bőr, szinte alig látom szükségét annak, hogy alapozót/bb krémet is használjak. Sajnos a pórusok így is megtelnek, este mindig elidőzöm velük (tudom hogy nem kéne) de jó időszakból most sokkal több van, szerintem még egy üveget biztosan be fogok szerezni.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

mazsoletta

2018. november 20.

Gyorsan beszívódó formula, ami puha, egyenletes bőrképet hagy maga után. Mióta használom nem jelentek meg rajtam gyulladt pattanások és egy idő után feltűnt, hogy a homlokomon lévő pigmentfoltok is halványodtak. Az első dolog, ami nagy változást hozott a bőrömnek az a BHA hámlasztó volt, de azt sajnos ki kellett vennem a rutinomból, így kerestem helyette valami alternatívát és esett a választásom az APAD-ra. Nem csalódtam, bevált, újravevős.

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Barbi93

2018. november 18.

HA light után ez volt a kővetkező szérum amit megvettem..nem bántam meg!
Mivel sok gyulladt pattanással küzdöm és az utánuk maradó makacs foltokkal ez a termék nálam látványos eredményt hozott. Foltok halványodnak, könnyebben gyógyulnak a pattanásaim. Kb 1 hónapja használom, remélem a későbbiekben is ilyen pozitív változást fogok tapasztalni.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

HA light után ez volt a kővetkező szérum amit megvettem..nem bántam meg!

zs001

2018. november 16.

Ez is egy kiváló termék. Azt vettem észre hogy az azelainsav kifejezetten jót tesz a bőrömnek, de az The Ordinary azelainsavas termékében nem tudtam elviselni a borzasztóan szilikonos állagot, és még a szemem is irritálta. Így amikor ez megjelent, ki is próbáltam, és remek! Maradok ennél a terméknél :)

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

babyface

2018. november 15.

hogy én mennyire imádom ezt a terméket! az ordinary azelain savas krémje után valami könnyedebb, szilikonmentes verziót szerettem volna mivel magát a hatóanyagot nagyon megszerettem. ezzel a termékkel két legyet ütöttem egy csapásra hiszen sokkal koncentráltabb és az állaga maga az álom az én zsíros bőrömnek. :) éjszaka használom retinolos ordinary szérummal a bőrképem EGY CSODA. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is. Részletesebb infó az INCIDecoderen.