Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
tara95

2019. február 17.

Elfogyott a mindennapos szérumom, illetve egy gyulladásnak köszönhetően annyira csúnya volt az arcom, hogy teljes depresszióban ültem a lakásban. Sajnos ez egy létező jelenség, ellepték az arcomat a kisebb-nagyobb pattanások, pirosság, a nyomkodás pedig csak rontott a helyzeten.

Vagyis tökéletes alany voltam a szérum számára, a szállítást és a csomagolást elegen dicsérték előttem, kiváló mint mindig.

Egyébként 2 napja használom és már másnapra eltűnt a pirosság 90%-a, rá egy napra pedig egyenletes arcszín köszönt vissza. Egyértelműen ennek a terméknek az érdeme.

Az állaga nagyon kellemes, a propanediol jellegzetes hidratálása megjelenik, de nem ragad, nem tapad, éjszakára és nappalra is tökéletes lehet. Hosszabb tapasztalat után jövök még.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

SchmitterBettina

2019. február 6.

Már az üveg felénél járok, lassan fogy, reggelente használom. Kevesebb pattanás, hogy ettől lett volna az elképzelhető, talán még az olaj, zsír termelést is szabályozza, de még így is mattító krémet kellett a nyáron használnom. Ami nekem nagy negatívum, hogy bármilyen nappali krémmel használtam, használom 1-2 óra múlva elkezd kukacosodni a krém, és mikor hozzá nyúlok az arcom hoz jön le....borzalom.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

PMJuci

2019. február 3.

Alapvetően pigmentfoltok elleni céllal vettem meg, de nálam a hidratáló hatása szuper! Nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik, és egyáltalán nem hagy ragacsos réteget, így kedvemre rétegezhetek utána egyéb szérumokkal, hidratálóval stb. A foltok elleni harc hosszabb folyamat, tehát nem várom el, hogy 1 üveg után azonnal eltűnjön rólam mind, de folyamatosan figyelem a hatását ezen a téren (is).

PMJuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

kecskesszuszu17

2019. január 31.

Alapvetően a bőröm pirosságát szerettem volna ezzel csökkenteni, viszont nekem ebből a szempontból kicsit csalódás, mert nem csinált semmit sem. Ettől függetlenül viszont szeretem, 1-2 nap alatt elmúltnak a kisebb pattanáshegek, miteszer nyomok a használata mellett. Az állagát nagyon szeretem, géles, de nagyon könnyű és hamar felszívódik. Valamennyire normalizálja a bőröm olajtermelését is, de ez a változás sem olyan szembetűnő. Újravevős termék.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

dio14

2019. január 31.

Tegnap érkezett (szupergyorsan egy nap alatt),már nagyon vártam, hogy kipróbáljam.
Reggel tonik, c-vitamin, hialuron, csigagél után tettem fel. Az állaga nagyon tetszik, géles jellegű, én jobban szeretem az ilyet, mint a vizes szérumokat, amik folynak mindenfelé. Hamar felszívta a bőröm, és egyből nagyon selymes puha lett, ill gyönyörű fénye lett( nem zsíros!). Mintha nyugtatta volna is kicsit a bőröm, úgy éreztem. Az első benyomás mindenképpen pozitív volt. Kb. 10 perc múlva felkentem a fényvédőmet(giibon) és elkezdett kukacosodni, úgyhogy eléggé le is törtem. Ez a fényvédő eddig akkor kukacosodott, ha kentem alá hidratáló krémet. Szóval át kell gondolnom még ezt a rutint. Maga a szérum szuper! Jövök vissza majd kiforrott véleménnyel pár hét múlva.

Ma reggel stratégiát váltottam, egyből a c-vitamin szérum után vittem fel és ezután jött a hialuron és a csiganyál. Ezeket hagytam teljesen felszívódni, majd jött a fényvédő, és láss csodát a kukackák elmaradtak:) Ennyit számít a sorrend, érdemes ezzel kísérletezni, ha valakinek hasonló problémája van.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

csillam94

2019. január 18.

Nagyon jól hat, hamar látható az eredmény. Nem nehéz a formulája és könnyen beszívódik. Sokáig elég, így az ára is nagyon kedvező.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Kremcica

2019. január 16.

Update:
Pont egy hónapja írtam a véleményemet és azóta sem hiányzik a rutinomból. A mellette használt dolgok azóta sem változtak, ergó túl nagy hatása nem volt a bőrömre. Nem lesz utánpótlásom.

Elhasználtam egy üveggel és még mindig kérdőjeles számomra ez a termék. Van amikor látom a hatását és elképesztően jó, máskor mintha vízzel kenném a bőrömet. Próbáltam rendszeresen használni és próbáltam mikor előjöttek a pattanások és a piros száraz foltok. Az állaga szuper, még mikor érzékeny is volt a bőröm se irritált. Azért az állaga miatt gyorsan is fogy, de baráti ára van a benne lévő anyag koncentrációhoz képest. Nekem a zsírosodáson nem változtatott, nem rontott de nem is javított, tetszett hogy valamelyest hidratált is illetve más termékekkel gond nélkül lehetett rétegezni. Gondolkodom hogy vegyek e még egy üveggel vagy sem.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Update:

vkata96

2019. január 14.

UP: azóta se történt semmi.

Az üveg felénél járok, de sajnos úgy érzem, még nem történt semmi változás. Ugyanúgy kijönnek a pattik, ugyanolyan fényes az arcbőröm, stb. Azért nem adom fel, hátha csak idő kell neki. Három csillag egyelőre, mert egyébként nagyon jó az állaga, lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

UP: azóta se történt semmi.

mar

2019. január 13.

Se nem rontott, se nem javított a bőrömön. A TO azelainsavas krémjét szerettem volna kiváltani vele, de ez nem hozta azt az eredményt, amit az tud. A pattanások kijöttek mellette is (nem ez okozta), a zsírosságon nem változtatott. Sajnálom nagyon, pedig ezt sokkal kellemesebb lett volna használni a vizes állaga miatt. Nagyon gyorsan beszívódik, semmi ragacsosság nem marad utána, de számomra nem vált be.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Norc0502

2019. január 10.

Ha minden nap használtam kiütötte a bőröm, ha csak elszórtan, akkor nem csinált semmit. Eddig egy G&G termék sem vált be.

Norc0502
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.