KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

szaboaniita

2018. október 20.

Szintén használom a márka cheer up hámlasztóját és a HA light szérumot. Zseniálisak ez a három cucc amik nélkül már nem tudnék élni :D Amióta használom őket a bőröm sokkal szebb. Én már tényleg próbáltam mindent és hosszú idők óta most a legszebb a bőröm. Nem tökéletes, lehet már sose lesz az, de ezek a termékek remekül kordában tartják a : zsírosságot, mitesszereket és pattanásokat. Akinek hasonló problémái vannak, mindenképpen tegyen egy próbát!! Nem sok mindent, de ezeket szívből ajánlom.

szaboaniita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

janka.s

2018. október 11.

Hála a kedvezményes bannernek (:-D) eszembe jutott, hogy még nem is véleményeztem ezt a kis mütymütyöt, pedig mennyire megszerettem! Nagyon nagy köszönet Apolkának az egész G&G koncepcióért, légyszi sose fogyjanak el! :-)
Sokat olvasgattam az azelainsavról, aztán a TO krémjével bele is vágtam anno, de elkövettem azt a hibát, hogy több dolgot kezdtem el egyszerre használni és valami nagyon nem tetszett a bőrömnek így leállítottam őket,- ez volt az első rövid pályafutásom vele -. Később rájöttem, hogy valszeg nem ő volt a ludas, de addigra már túladtam rajta. Amikor kijöttek az új G&G szérumok nagyon örültem nekik, invesztáltam is egy aPad és egy HA Light szérumba. Röviden: mindkettőt használom töretlenül és boldogan! A bőröm szép -nem makulátlan-, de én meg vagyok vele elégedve. Ez a szérum sokat segített a rendszeres kis pirosságaimon, és kordában tartja a pattanásokat is. A pigmentfoltos részt sajna én nem tapasztaltam, de valszeg itt az is közrejátszik, hogy a hámlasztásban "ellustulok" és kihagyom néha. Pikkpakk beszívódik, semmi ragacsos, furcsa érzetet nem hagy. Egy szó mint száz, szeretem - rendelem is a következő ellátmányt, ha elfogy!

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

gabiba

2018. október 9.

Ajiba kaptam és tök jó, hogy kipróbálhattam. Egy üvegcse után se tapasztaltam különösebb folthalványító hatást. Állagra tök jó és kellemes, aranyos a design. Lehet adok neki most télen is egy esélyt és akkor jövök updatelni.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

gothmarypoppins

2018. október 8.

Még évekkel ezelőtt használtam a Skinorent, ami jól rendbe tette a pattanásos bőröm, de egy idő után irritált. Innen megvolt az ismeretség az azelainsavval, valami gyengédebb holmit szívesen próbáltam volna, úgyhogy amint láttam skinsmart-on, meg is rendeltem. Amikor kezdtem használni, volt pár pattanásom, ezek szépen elmúltak, nem irritál, kevés elég belőle, és a csomagolása szuper praktikus. Mindent teljesít nekem, amit ígér.
Mellette The Ordinary hidratálót és granactive retinoid emulziót kenem magamra.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Mellette The Ordinary hidratálót és granactive retinoid emulziót kenem magamra.

Candy21

2018. október 1.

Már majdnem elhasználtam egy üveggel hát nem is tudom nem hozott semmi áttörőt a bőröm állapotába. Nagyon gyorsan beszívódik valamennyit hidratál is kicsit halványítja a pattanás utáni foltjaimat, de semmi extra.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

bugeyes

2018. szeptember 26.

Miután a márka Cheer up hámlasztója nagyon bejött, izgatottan rendeltem meg ezt a szérumot. Bár sajnos nekem a bőröm zsírtermelésén és a pattanásokon különösebben nem segít, az tény, hogy a régebbről pattanások után maradt hegeket szépen fokozatosan halványítja. A zsírtermelés kontrollálása miatt vártam nagyon, hogy használhassam, ezért nem tudok max pontot adni, plusz a meglévő rutinomba beépítve, az eddig használt termékeimmel együttműködik, de csodát nem művelt.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

sssniki

2018. szeptember 24.

Borzasztóan jó cucc! matt és egészséges a bőröm mióta használom. Most rendeltem meg a 2. dobozzal. Ár értékben is pont megfelelő! 😊🎉

sssniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Theresia

2018. szeptember 22.

Röviden és tömören: a legjobb, amit eddig használtam.
A zsíros, pattanásokra hajlamos bőrömön eddig ez segített a legtöbbet, ha előjön egy-egy patti, nem marad utána pigmentfolt, a zsírosodást is csökkentette, egységesebb a bőröm. Eddig a niacinamide + zink Ordinary szérumot használtam, azt is szerettem, de ez jobb, szebb az összképe a bőrömnek. Reggelente használom, nem ragad, rögtön kenhetem utána a fényvédőt. Minden forintot megér.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Röviden és tömören: a legjobb, amit eddig használtam.

PAncsi79

2018. szeptember 21.

A megjelenéskor rendeltem, lassan elfogy az első üvegcse. Korábban is használtam már azelain savat, de az Ordinary termékét az állaga miatt nem kedveltem meg. Miután elfogyott a C vitaminos szérumom, áttettem ezt a reggeli rutinba és úgy tűnik nagyon beválik!
Összességében már eddig is elégedett voltam a bőröm állapotával, így hatalmas javulásról persze nem tudok beszámolni. Azonban feltűnt, hogy azok az apró kis pigmentfoltjaim, amelyeket szerencsére kb csak én látok, nyáron a fényvédő használat ellenére enyhén sötétedni szoktak, ez viszont idén elmaradt (pedig voltam idén is sokat napon-strandon, természetesen fényvédővel).
Az állagát egyszerűen imádom, nekem nagyon bejönnek ezek a vizes állagú szérumok, ezeket szippantja be leggyorsabban a bőröm és könnyedén tudom őket rétegezni is.
Nagy a szerelem, mielőtt elfogy, rendelem is az újat (csak abban vagyok bizonytalan, hogy vezessek-e vissza mellé C vitamint, vagy sem)

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Eer

2018. szeptember 21.

10 napja használom az új őszi rutinomban hámlasztó után, éjszakai krém elött. Több új terméket is bevezettem, így most kezdtem ujra hámlasztani, de 10 napja látványos a változás. Feszesebb bőr, kisebb pórusok, kevesebb mitesszer, halványabb foltok, kevesebb új pattanás, sima börfelszin. Használtam csak magában hámlasztót, de nem volt ilyen látványos a változás. Szóval mindenkinek ajánlom a rutinban gondolkodást, pigmentfoltra, pattikra pedig ezt a kis szérumot

Eer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hattásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is. Részletesebb infó az INCIDecoderen.