KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. július 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Riababa

2018. augusztus 15.

A formulája kitűnő, hatásában viszont eddig nekem nem hozza azt, amit az azelainsavas termékek. Egyelőre felváltva használom az azelainsavas krémemmel, másnaponta. Hátha hosszú távon látszik majd az eredmény.

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

naiva

2018. augusztus 14.

Nem szoktam ennyire rövid használat után véleményezni semmit, de ez annyira ígéretesnek tűnik, hogy most kivételt teszek.
Szerencsére a bőröm jó általános állapotnak örvend, pattim még ebben a nagy melegben sincs. Azonban a kombinált bőröm átvedlik ilyenkor zsírossá és ez már oly' mértékben zavart, hogy valamit kezdenem kellett vele.
Esténként használom és így egy hét használat után azt tudom mondani, hogy hosszú távon ez egy nagyon jó barátság lehet közöttünk.
Ezer éve nem vetettem be a PC BHA hámlasztómat, de miután olvastam, hogy milyen jól kiegészítik egymást, elővettem egyik alkalommal. Ma reggel pedig elégedetten nyugtáztam, hogy 1. mennyivel kisebbnek tűnnek a pórusok az orcámon, amik máskor szembetűnőek 2. hiába van este ugyanolyan meleg (éljen a panelklíma), egyszerűen kevésbé csillog a fejem ébredéskor, napközben pedig kevésbé mászik el a BB krém az arcomról. Ezt leginkább az Essence pirosítóm igazolja, ugyanis az kvázi szublimált eddig a nap végére, most viszont meglepve tapasztalom, hogy mikor hazaérek, még mindig látszódik. :-) Megelőlegezem neki az 5 csillagot.
A skinsmart oldaláról rendeltem és bár fekete öves netes rendelő vagyok, a lányok annyira hiperszuper gyorsan és gondosan küldték a csomagomat, hogy tiszta szívből tudom ajánlani őket bárkinek.

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Beni1234

2018. augusztus 11.

Két hete rendeltem, kb minden másnap használom, és tegnapra sajnos fájó, gyulladt csomók lettek az amúgy pattanástalan bőrömön. Ha lenne mínusz, azt adnék. 😔

Beni1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

vadvirag919

2018. augusztus 9.

A beauty baggel egy időben rendeltem, azóta próbálgatom. Őszintén szólva az arcom utálja, jó nagy fájó puklik jönnek ki tőle és túlzsírosítja a fejemet. Mégsem adhatok neki 4-nél kevesebb csillagot, mert 1. az én bőröm érzékeny rá, 2. lábszárra tökéletes. A sok benövés miatti régi/új foltot nagyon szépen halványítja, úgy vélem hidratál is, ráadásul másfél pipetta elég lábanként. Ott egyáltalán nem bántja a bőrömet, szóval ha nem is eredeti funkciójában, de jól működik.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

repa45

2018. augusztus 4.

Nagyon szuper termék! Rövid időn belül szemmel látható a hatás. Hamar beszívódik, így reggel sminkelés előttre még simán be lehet illeszteni. A pattanásaimról szépen lehozta a gyulladást, és a foltokon is javított, és még csak a most kezdtem el, úgyhogy nagyon bizakodó vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. Külön köszönet a gyors postázásért, pikk-pakk ideért a csomag :)

repa45
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Telihold

2018. július 29.

Ez egyértelműen az én készítményem, mivel nekem aztán minden probléma adott: zsírosodás, pigmentfoltok, pirosodás, érzékeny bőr, időnként pattanások, felszíni vízhiány ("orvosi ló"). Még nem tapasztaltam ki, hogyan tudnám a legjobban beilleszteni a rutinomba, de azon vagyok. Jelenleg inkább a reggeli használatát preferálom. Korábban is használtam már azelain tartalmú készítményt, de ennek most kifejezetten azért is örülök, mert nem krémes állagú. Akinek könnyen zsírosodik a bőre, annak áldás lehet mindenfajta fluid vagy könnyű, vizes alapú szérum.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 29.

nikfekete

2018. július 26.

A beuty baggel együtt szereztem be.
Reggelente használom most nyáron krém helyett, a zsíros bőrömre elég is.
Mióta hadználom azt vettem észre hogy szebb simabb a bőröm, pattanásaim nincsenek azóta, mattító hatást nem vettem még észre.

nikfekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

A beuty baggel együtt szereztem be.
Reggelente használom most nyáron krém helyett, a zsíros bőrömre elég is.

bstr13

2018. július 26.

Ez az első azelainos termékem, az állaga nagyon könnyed, hamar beszivódik. A G&G Cheer up hámlasztó fölé viszem fel. Szépen hatnak együtt a hormonális pici pattanásaim ellen, és az olajtúltermelés ellen is segitséget nyújt. Nincs illata, nem hagy filmréteget a bőrön, és az ára is jó. Minden nap használom, nem irritál egyáltalán.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

mihrek

2018. július 24.

Jaaj, eddig nagyon tetszik! :) Matt összképet varázsol és hamar beszívódik. Remélem, hosszabb távon minden jótékony hatását kifejtei, eddig csak néhány napja használom.

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

anitaa17

2018. július 18.

. Kétnaponta használom reggelente, tisztítást követően, szépen összehúzza a pórusokat és megakadályozza a zsírtermelést.

anitaa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hattásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is. Részletesebb infó az INCIDecoderen.