Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
3.5eFt Geek & Gorgeous & Ordinary pakk
Ár: 3500Ft a 4 darab , Eladó: svivko
Állapot: Képen látható, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel: Bp 21. ker, Foxpost / Postán maradó ajánlott
Csomag érzékeny bőrre Geek & Gorgeous 101 aPad
Ár: 3000.- Ft postán maradóval , Eladó: angyalszív
Állapot: bontott, próbált, Helyszín: --, fizetés: postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Fatii

2022. június 8.

Nagyon szeretem! Szebbé teszi a bőröm. A pattanásaim hipp hopp eltűnnek. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, nem nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

SzilAnn

2022. június 7.

Pattanások és az azt követő pigmentfoltok miatt esett rá a választásom, ugyanakkor sajnos nem vált be. gyedül annyit tapasztaltam, hogy hidratáltabb a bőröm, de az aktív pattanásokon és az azokat követő foltokon nem segített.

Ugyanakkor az ára nagyon jó, így a sok pozitív vélemény és tapasztalat alapján szerintem érdemes lehet kipróbálni, hiszen ha nem is tesz majd csodákat, még akkor sem kell mélyen a pénztárcába nyúlni, egy próbát megérhet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Tatyuka

2022. június 1.

Nekem sajnos fogamzásgátló tablettától tiszta pattanás lett az arcom, főleg az állam. Azóta leálltam vele, de sajnos nagyon sok heg marad utána az arcomon, amit ez látványosan és rövid idő alatt gyönyörűen helyre hozott! Sokáig elég, gyorsan beszívódik és az állaga is szuper. Nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 1.

Lilike0918

2022. május 29.

Nagyon szeretem ezt a szérumot, éjjel-nappal szó szerint locsolom a fejemre, imádom! Nagyon könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

k001

2022. május 21.

Az utóbbi években a testem egyes részeit sajnos stresszlevezetésre használtam (nyomkodás, kaparászás :/ ), így ennek szépen meg is voltak a nyomai. Az állaga miatt választottam ezt az azelain szérumot, mivel hamar beszívódik és megszárad. Még el se használtam a teljes üveget, de már látványos a hatása nagyon sokat halványodtak a hegek. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Queen16

2022. május 15.

Nem vettem ėszre sose javulàst a problėmàs börōmön ha használtam rendszeresen, vagy csak nėha.
Kėtszer is pròbàlkoztam vele szerintem hagyom ezt ės màshol pròbàlkozok azelainal nekem nem vàllt be :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

ProjektDora

2022. május 9.

Már az első használat után látszott a hatása, a pattanásokon enyhítette a gyulladást és a pirosságot. Az állaga szuper, gyorsan beszívódik, a pipetta adagolója is nagyon tetszik. Közvetlen a börömre cseppentek egyet aztán szétkenegetem.
Még csak egy hete használom, a kialakult pattanásokon nagyon jó, de az újabbak kialakulását nem csökkentette, (remélem hossszabb távon ezen is segít majd), valamint a homlokomon lévő zsírosságot sem, de ennek ellenére nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Erosz

2022. május 8.

RE: 05.08
Sajnos a G&G szérumok nem az én bőrömnek valóak.
Többedik volt, amit kipróbáltam. A Niára mondjuk még rálehet fogni, hogy a konkrét hatóanyagot nem bírta a bőröm, de itt már inkább arról van szó, hogy a formulázásuk üti ki a bőrömet. Nekem is napallergia, vagy valami hasonló, talán tejallergia szerű kiütésekkel lett tőle tele az arcom. Mint kicsi kinyomhatatlan pattanások, úgy kell elképzelni őket, de abból egy milliót. Elhagytam, elmúltak.
A lentebbi jó véleményeimet viszont fenn tartom róla. Aki szereti a márka termékeit, az ebben sem fog csalódni.

2022.03.16 Elővéleményezni jöttem, majd updatelek. :)
Szerintem ez max azoknak nem mattít, akik baromi zsíros bőrűek. Nekem olyan mattra vitte az arcomat, hogy elsőnek meg is ijjedtem, hogy tönkrevágja a barrieremet és csontra kiszárít. Hidratáló tuti kell utána. De nekem kombinált, normál bőröm van. Este használom, jelenleg nem minden nap, csak heti 3x. Reggelre C-vitamint akarok bevezetni, ezért nem oda raktam, nehogy összevesszenek. Nos, reggelre sokkal kevésbé zsíros az arcom. Valamint én könnyen kipirosodó, halvány bőrrel, átlátszó erekkel rendelkezem. Nagy meglepődésemre, reggelente semmi pirosodás nincs az arcomon. PC Calm fényvédő pluszba rá reggelente, és semmi színem nincs egész nap. A jó értelemben véve. :D A pudding próbája az evés, ezután kipróbálom majd egy nem fizikai, nem nyugtató hatású fényvédővel is, mert nyáron kémiai 50-eset használok, kíváncsi vagyok az eredményre. Visszajövök majd az updattel 1 hónap múlva. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

RE: 05.08
Sajnos a G&G szérumok nem az én bőrömnek valóak.

2022.03.16 Elővéleményezni jöttem, majd updatelek. :)

Sunshine2002

2022. május 5.

Nekem nagyon pattanásos gyulladt a bőröm sajnos, antibakteriális hatása miatt vettem hogy reggel tudjam helyettesíteni a benzol peroxidot,egy egész üveget elhasználtam de semmit sem változtatott ugyan olyan pattanásos maradt a bőröm olyan mintha nem is használtam volna próbáltam úgy is hogy reggel és este de úgy sem csinált változást,most a the ordinary azelainjával próbálkozom ő az elején mutatott egy kis változást de most vele is ott tartok hogy már nem igen használ többé a következő az almost azelainja lesz ha az sem válik be akkor én elengedem ezt az azelainozást :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

bkinga96

2022. május 4.

Évek óta használom, a reggeli rutinom fő darabja. Nagyon szeretem az állagát, hamar beszívódik, nekem lehúzza a pattanások utáni pirosságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.