Geek & Gorgeous

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2023. december 12.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 3490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fanniika

2024. február 24.

Nagyon szépen hozza helyre a böröm, kellemes érzés felvinni. Már egyáltalán nincs böralatti görcsös pattanásom, a menstruációs idöszakokban és a stresszesebb helyzetek közepedte még elfordulnak pattanások, amik jóval kisebbek és kevesebb a számuk is. Úgy veszem észre, hogy kevesebb miteszerem van, bár még így is soknak találom. Hidratàlót hasznàlok utána, mivel szárítja a bört. Minden este alkalmazom. Lassan itt az ideje a következö üveget beszereznem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

f.fanni

2024. február 11.

B-bombbal kombinálva használom, viszont sajnos nem segít. A G&G Jelly lemosóját imádom, viszont ez sajnos nem jött be. Sem a pattanásokon, sem a túlzott zsírtermelésem sem segített. Pedig sok reményt fűztem hozzá😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 11.

hoka.timi

2024. január 24.

Niacinamiddal (B-bomb G&g) párban használom már nagyon rég óta, nagyon szeretem, és árban is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

aszucsbrigitta

2023. december 30.

Ket üveggel mar elhasznaltam szaraz, kisse pattanasos, kisse foltos boromre. Mindenkepp az esti rutin reszekent kell hasznalni mert csillog, ragad tole a borom. Azt figyeltem meg hogy ha hasznalom, masnap friss, sima, egyenletes az arcborom, a faradsag jelei kevesbe latszodnak, ami nekem fontos, mert sokat dolgozom ejszaka. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 30.

meliii

2023. december 26.

Az első üveg végénél járok, de már most tudom, hogy újra fogom venni. Nagyon szeretem bár először nem hittem benne. Esti rutin utolsó előtti lépése nálam. Úgy vettem észre, hogy nekem úgy a leghatasosabb, ha fölé már csak egy arcolajat viszek fel és így fekszem le. Reggel a maradékot le kell mosnom, de cserébe szépen nyugtatja a bőröm, lehúzza a gyulladt pattanásokat, nem csodaszer, de nagyon sokat segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 26.

Readthebibleinstead

2023. december 23.

Nagyon könnyű állaga van, pirosságon nekem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 23.

Nagyon könnyű állaga van, pirosságon nekem segített.

epona

2023. december 20.

4 hete kezdtem el használni (párhuzamosan az almost kék és rózsaszín szérumával, illetve Rachel Care éjszakai krémmel), szóval nem tudom melyik terméknek köszönhető, vagy mindnek együtt, de az eddig nem tapasztalt módon kipirosodott, érzékennyé vált arcbőrömet szuperül rendbe rakták. A menstruáció előtti pattanások is minimalizálódtak, úgyhogy én elégedett vagyok. Reggel használom ezt, este pedig a két almost szérumot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 20.

kkingaaa

2023. december 12.

Szépen kisimította a bőröm és reggelre puhává varázsolta. Szerintem tette a dolgát. Azonban komolyabb probléma esetén érdemes magasabb azelain tartalmú krémhez nyúlni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 12.

Malni22

2023. november 23.

Nem segített semmit, cserébe nem is bántotta az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 23.

Nem segített semmit, cserébe nem is bántotta az arcomat.

schmldr

2023. november 19.

Elég vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Van benne valami, amit nem szeret a bőröm. Ha felvitel után a maradékot gyorsan lemosom, akkor tényleg mintha halványabbak lennének a pattanásaim után maradt pigmentfoltok. Viszont amikor nen így tettem, 5-7 pattanással gazdagodtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.