Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

vkata96

2020. augusztus 3.

Évekkel ezelőtt elhasználtam egy üveggel ebből, de nem láttam változást sajnos, de már tudom, hogy az volt a baj, hogy csak ettől vártam a csodát, más hatóanyagokkal nem próbálkoztam. Most már egy komplett rutinba illesztve működik. Egyébként eddig a TO azelainsavas krémjét használtam, de újra ki akartam próbálni ezt is. Sokkal kényelmesebb a használata, mint a TO, mert ez nem kukacosodik, bármit lehet fölé rétegezni. A hatása egyébként ugyanaz, a csulladásokat leviszi, halványítja a foltokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Meli456

2020. július 30.

Nagyon szeretem :) érzékeny, pigmentfoltos bőrre csodás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Nagyon szeretem :) érzékeny, pigmentfoltos bőrre csodás

NyBetti

2020. július 23.

Nem használom túl rég, kb. 3 hete, és elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Extrém zsíros bőröm van, így elsődlegesen faggyúszabályozást várnék tőle. Valamennyit javított, de még mindig eléggé csillog nap közepére.
Magával a szérummal az a legnagyobb bajom, hogy csak este tudom használni mert reggel mindennel kukacosodik, lepereg a bőrömről. Bárhová teszem a rétegzésben, nem akar fent maradni.
Így csak este használom, lehet emiatt nem olyan látványos egyelőre a hatása. Adok még neki időt, és mivel végülis működik, megelőlegezem a 4 *-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

WednesdayAddams

2020. július 23.

Imádom az összes többi Geek&Gorgeous termékkel együtt. Este sminklemosás után szoktam használni a Cheer Up hámlasztójukat, majd utána jöhet ez meg a B-Bomb, majd végül a jól bevált hidratálókrémem vagy hetente 2-3x az A-Game. Reggel csak vízzel arcot mosok, jöhet utána a C-Glow, majd a kedvenc fényvédőm.
Ezek így együtt annyira gyönyörűen helyrerakták a bőröm, hogy a korábbi magas fedésű matt alapozóimat teljesen leraktam és csak egy kevés korrektort szoktam használni, esetleg valami nagyon minimális fedésű BB-krémet. A korábban foltos, heges, sebes, zsírban tocsogó bőrömet felváltotta egy pihe-puha, egységes színű, sima, ragyogó valami, amit még mindig nem akarok elhinni mikor reggelente a tükörbe nézek. A mitesszerek, pattanások, bőr alatti gyulladt aknék is teljesen eltűntek, 12 éve most először merek maszkszerű fedésű alapozó nélkül utcára, emberek közé menni, és ez számomra egyszerűen felfoghatatlan.
Ami az aPadot illeti: vízszerű állagú, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Illata nincs - vagy csak én nem érzem -, kellemes használni, hatékony, pénztárcabarát. Mivel sok más termékkel együtt használom, így nem tudom mekkora szerepe van abban, hogy most ilyen szép a bőröm, de szerintem eleve nem is szabad egyetlen egy terméktől túl sokat várni, kell egy jól felépített, többlépéses rutin, ahol a hatóanyagok szépen együtt tudnak dolgozni, erősítik egymás hatását. Semmi pénzért ki nem hagynám az arcápolásomból, örök helye van a fürdőszobámban! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

vhunpor

2020. július 17.

Első szérumom érzékeny, zsíros bőrre hidratálónak vettem . Tényleg hipp hopp beszívódik ! A piros foltokra is nagyon jól bevált nekem ! Hidratálónak magában kevésnek bizonyult , de azért szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Viragka89

2020. július 17.

Enyhe rosaceas kombinált bőrömre használom az esti rutinomban és nagyon szeretem. Könnyen beszívódik, kellemes érzés, frissítő finish. A rosaceanál annyira nem vettem észre változást (néhány erecske meg van pattanva az orca részen), viszont a miteszereim állapotán sokat javított. G&G Calm hámlasztó, ez a termék, C-Glow és TO hidratáló mellett gyakorlatilag egy enyhe fedésű BB vagy light alapozó, amire szükségem van. Nagyon szuper termék zseniális áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

nagyalexandi

2020. július 14.

Sajnos egyáltalán nem vált be. Esténként használgattam, de mintha nem szívódott volna be teljesen, fényes és kellemetlen ragacsos érzése volt tőle az arcomnak. Pozitív hatását sem vettem észre, és szerencsére pattanásokat sem okozott.
Elég rendszertelenül sikerült elhasználni. Előfordulhat, hogy ezért sem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Ingi

2020. július 11.

Kicsit több, mint egy hónapja használom a reggeli rutinomban arcmosás után (enyhe rosaceás, kombinált bőröm van). Az állaga tényleg kellemesen könnyed, nem ragad, gyorsan beszívódik. A pirosságot sikerült kicsit enyhítene (remélem idővel azért ez még javul), emellett mattít és kisimítja a bőröm. Kis pattik sajna jönnek, azon egyelőre nem segített, de mást is használok emellett. Összességében én elégedett vagyok vele.
Történt mondjuk egy kis baleset, ugyanis nemrég utazáskor a közel tele üveg szinte teljesen kifolyt... majdnem sírva fakadtam :| Ami megmaradt, azt még elhasználom, aztán szerintem rendelem az újat. Nagyon figyeljetek, hogy rendesen zárjon a kupak! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

pjnk

2020. július 8.

nem használom túl régóta, de IMÁDOM. annyira jó már a textúrája is, hogy külön öröm felkenni. selymes, nem ragad, kevés is elég belőle, a bőröm pedig már most egységesebbnek tűnik, a pattanásokon is segít. nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

julill8

2020. július 3.

Nehezen indult az ismerkedésünk.
Nagyon érzékennyé vált a bőröm a tél folyamán, így került az első rendelésembe ez a termék. Sajnos miután felkentem a ha5light után iszonyúan csípte a bőröm még másnap is. Félreraktam és egy azelainos krémet használtam a bőrgyógyászom javaslatára.
Egy hónapja újra próbálkoztam vele, de most pár csepp ha5lightba keverek pár csepp aPadet... És működik! Nem csíp és kb. egy hét alatt az érzékeny területen szép, sima egyenletes lett a bőrfelszín. Most így nyáron hidratálót sem kell fölé lennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Nehezen indult az ismerkedésünk.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.