Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
kicsikacsa

2019. május 17.

Nagyon szeretem a 101 szériát. :) Az apadot pedig különösen! A könnyen átfénylő, zsírosodó bőrömet kezdi rendbehozni így két hónap használat után. Reggel viszem fel a hidratáló és bb krém alá. Úgy érzem sokat segít, hogy átvészeljem a napot! A hosszú távú hatásokról inkább olyan fél év után szeretnék beszélni ---> biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

timike007

2019. május 15.

Nagyon jól lehúzza a tisztítás utáni pirosságot,a pattanásokat kicsit "szelidíti".Matt érzetet hagy maga után,hidratáló alá kenve jól működik.Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

yxcv

2019. május 15.

Vegyesek az érzéseim, néha láttam, hogy halványodnak a pattanás utáni foltok, néha mintha semmit nem csinált volna. Ártani viszont nem ártott. Összességében látványos változást nem vettem észre, pedig foltos, pattanásokra hajlamos a bőröm. Elhasználtam, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

nicolebunny

2019. május 9.

Már a 2. üveggel rendeltem. Sokáig elég, napi egyszer használom esténként, mert nappalra nem szeretek túl sok réteget felpakolni az arcomra. Tökéletesen illik a rutinomba, hámlasztó után szoktam feltenni, nagyon hamar beszívódik. Pattanást, kiütést nem okozott, nem szárít, kellemesen selymes a bőröm a beszívódása után. Este még minimum két réteg megy erre a szérumra, és nem szokott morzsálódni. Amióta többlépéses bőrápolási és arctisztítási rutinom van reggelente és esténként, a bőröm sokkal szebb állapotba került, na persze még messze van ígyis a tökéletes bőr... De már egységesebb a bőrszínem, kevesebb a pattanásom, és mintha a pattanás utáni foltjaim is halványodtak volna, már nem annyira szembetűnőek, mint egy dalmata fekete foltjai. :) Ára is megfelelő, nekem hónapokig elég egy üveggel, pedig nem spórolok a mennyiséggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

rayeri

2019. április 30.

Up: nem lettünk barátok! Újavettem, adtam neki még egy esélyt de második nekifutásra is olyan szinten pattogok ki tőle mint kamaszkoromban sem. Siralmas állapotban van tőle a bőröm, több mint 1 hete kínlódok vele, mára már nem érdekel, hogy purging-e a jelenség vagy sem, semmi kedvem tovább várni a csoda hatásra, mennie kell!!!

Ahogy a hialuronsavas tesónál, ennél sem tudom hányadán állunk. Majdnem egy üveggel elhasználtam, pattanásom több lett mint volt előtte (néhány csúnya, gyulladt is, ami utoljára a TO niacinamide használatakor fordult elő) de az utánuk maradó foltokat szépen és gyorsan halványítja (viszont ha nem használnám, valszeg nem lenne pattim és nem lenne mit halványítani). A zsírosodást/csillogást szabályozó funkcióját pont nem tudom most tesztelni mert ősztől tavaszig nem zsírosodik olyan zavaróan a bőröm mint nyáron. Ahogy olvastam januárig úgyis hiánycikk lesz, ez az időszak pont elég lesz arra, hogy meglássam milyen nélküle élni, érdemes-e újrarendelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Aniiii

2019. április 28.

Nagyon szeretem, könnyen beszívódik és lehúzza a pirosságot, a pattanások is hamar elmúlnak. A használata után mindenképp kell hidratáló, anélkül húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

katalinmester13

2019. április 21.

Elfogyott az első üvegcse. Pigmentfoltkezelésre szerettem volna. Arra eddig nem vált be sajnos. Az állaga hígabb gélszerűség. Önmagában gyorsan beszívódik, de ha van alatta valami (mégha ugyenezen termékcsalád teljesen folyékony, vízszerű C-vitaminos szérumjáról is van szó), akkor már fennakad, réteget képez. Fölé is csak valami nagyon vékonyka krém kerülhet. Ez valószínűleg a bőröm "hibája", egyszerűen nem bírja a rétegeket. A pattanásaimra sem volt túl nagy hatása. Viszont egy kicsit hidratál, és a tágabb pórusokat kissé összekapja. Nem érzem nélkülözhetetlen terméknek. Van még egy üveggel. Ha kezd valamit a foltjaimmal, marad. Ha nem, továbbkeresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 21.

bernadettu

2019. április 21.

Ez egy olyan szérum, aminek azonnal érezhető a hatása abból a szempontból, hogy normalizálja a zsírtermelést.
Emellett G&G Calm down hámlasztót illetve Ordinary Niacinamide + Zink szérumot is használok, sokkal szebb az arcképem, önmagában ez a termék nagyon jó, de csak az előbb emltett termékek használatával/ bevezetésével vettem észre változást a pattanások után maradt pigmentfoltjaimon.
Szerintem újra fogom venni, mert nekem a szérum formula vált be a legjobban, a krémeket nehéznek érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Sophie H

2019. április 17.

CSODA! :)
Próbáltam már több AHA és BHA tartalmú terméket (a márkától is) de valahogy nekem ezek a hatóanyagok nem hozták a várt eredményt.
Ez viszont! Áldás kísérje azt aki feltalálta az azelain savat :D Remélem nem derül ki róla, hogy igazából hangya írtó, mert egyelőre kevés termékben használják vagy azokban is csak kisebb koncentrációban.
A rengeteg pozitív ígéret kapcsán én próbáltam skeptikus maradni, mert úgy láttam a tapasztalatok alapján, hogy általában max. egy igazán érzékelhető pozitívum jött elő a felhasználóknál abból a sokból amit ígérnek. Nekem azonnal és kettő is jelentkezett: már az első használat után másnap reggel tömörebb bőr, kevésbé látványos pórusok - JUPPIII :) Illetve T vonalban kevésbé zsírosodott a bőröm a nap második felére.
Remélem, hogy hosszú távon a pigment foltokat is halványítja majd.
Szerintem így nyáron két naponta fogom csak használni - bár szívem szerint fürödnék benne :P És bár nem találtam megbízható adatot erről de csakis szigorú fényvédőzés mellett, illetve nyaralásnál teljesen mellőzve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

CSODA! :)
Remélem, hogy hosszú távon a pigment foltokat is halványítja majd.

tara95

2019. április 4.

Elfogyott a mindennapos szérumom, illetve egy gyulladásnak köszönhetően annyira csúnya volt az arcom, hogy teljes depresszióban ültem a lakásban. Sajnos ez egy létező jelenség, ellepték az arcomat a kisebb-nagyobb pattanások, pirosság, a nyomkodás pedig csak rontott a helyzeten.

Vagyis tökéletes alany voltam a szérum számára, a szállítást és a csomagolást elegen dicsérték előttem, kiváló mint mindig.

Egyébként 2 napja használom és már másnapra eltűnt a pirosság 90%-a, rá egy napra pedig egyenletes arcszín köszönt vissza. Egyértelműen ennek a terméknek az érdeme.

Az állaga nagyon kellemes, a propanediol jellegzetes hidratálása megjelenik, de nem ragad, nem tapad, éjszakára és nappalra is tökéletes lehet.

Egy hét után: szorgalmasan használom és tűröm a pattanásokat. Amik megjelentek. Valszeg csak a kezdeti hozzászokás miatt, hiszen inkább aprók és a szokásos helyeken de elég nagy számban... kicsit elkeseredve várom a végeredményt.

Kb 2 hét után: teljesen eltűntek a purging okozta kis pattanásszerű hólyagok, gyulladások. Az egész bőrkép egységes, nem piros, a faggyútermelést visszafogja, ha van pattanás, heg, hamar eltünteti. Éljen-éljen!

Egy hónap: ténylegesen visszafogja az olajos részeket, nem mondom hogy bababőröm lett, de már nem tocsog a zsírban. Újra fogom venni, nagyon kevés elég is belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.