Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 6000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
csajreni

2019. március 20.

Sziasztok! A kapcsolatom ezzel a hámlasztóval kb. 1,5 hónapja. Kombinált (vízhiányos, de ugyanakkor gyorsan zsírosodó, pattanásos, problémás) bőröm van.A The Ordinary Niacinamide szérumával használom együtt. Minden este először a hámlasztó, rá a szérum majd utolsó lépésként hidratálókrém. Néha reggel is használom a szérumot.
Engem nem zavar különösebben a vizes állaga, csak nehéz eltalálni belőle, hogy mennyit "öntsek" ki a tenyeremre, rendszerint túl sokat sikerül. Viszont cserébe gyorsan beszívódik.

2019.03.20.
Pár hete volt néhány nap, amikor elég zűrős napjaim voltak, így nem volt erőm este használni ezt a két kis csodát (kb 3 este).
Meglepődve tapasztaltam, hogy a nagyon zsírosodó bőr már ennyi kihagyás után is rögtön visszatért! (A használatukkal sem tudtam teljesen megszüntetni a nappali zsírosodást, de nélkülük határozottan sokkal-sokkal rosszabb a helyzet!). Az orromon lévő mitesszerekkel nem igazán tudnak mit kezdeni, de az arcomon lévőket szépen összehúzzák és kitisztítják. (Az orromon akkor látok látványos eredményt, ha kitisztítom és utána szorgalmasan kenem velük, sokkal később telítődnek el a púrusok.) A pattanások utáni nyomokat is egészen gyorsan halványítják. Ezek alapján én megadom mindkét terméknek az 5 csillagot, mert igazán megérdemlik.

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

2019.03.20.

lillad2000

2019. március 17.

Update: sajnos semmi változást nem láttam tőle az arcomon, néha ha úgy gondolom használom, de nekem nem jött be, le is viszem a csillagokat 2-re.:((((

Egyelőre még nem végleges véleményt írok, mivel még csak 3 hete használom.
Esti rutinomba illesztettem be, arctisztítás után. Mivel elég mitteszeres és főleg komedós(orca területe) az arcom,pattanások is előfordulnak a nagy kinyomhatatlantól kezdve a kis normálisig, gondoltam kipróbálom a terméket,hiszen sok jó véleményt olvastam róla. Őszinte leszek, látok pozitív és negatív hatását is. Negatívum, hogy eddig kb. semmi extra nem történt mitesszer és komedó ügyileg az arcomon, nincs kevesebb belőle. Az orrom, mintha be se kenném ezzel a termékkel, ugyanolyan mitesszeres. Volt 2. héten, hogy 2-3 napig naponta 2x is használtam, de csak az orcám területén, azóta azt a területet kiszárította. Hidratálóval kompenzálom. Pozitívum, hogy amit kiszárít, reggelre nem zsírosodik be újra és egész egészséges érezte van(régebben minden reggel úgy keltem, hogy az egész fejem csillogott a faggyútól). Illetve a másik pozitívum, hogy azóta pattanásból kevesebb jön ki.
Majd később jövök még egy update-tel.

lillad2000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Egyelőre még nem végleges véleményt írok, mivel még csak 3 hete használom.
Majd később jövök még egy update-tel.

labanczlaura0502

2019. március 11.

Kb 2 hónapja használom a terméket. Elsősorban a mitteszerek és a tág pórusok miatt vettem meg és azt kell mondjam szépen teszi a dolgát. A homlokomon nagyon szépen elkezdtek halványodni a tág pórusaim és azóta a mitteszereim száma is jelentősen csökkent. Nem árt utána egy gazdagabb hidratáló,mert szárítja,még az alapból zsíros bőrömet is,de egy jó krémmel semmi probléma nincs vele.
Mindennap használom és még mindig rengeteg van benne. Szerintem ár-érték arányban is teljesen rendben van!

labanczlaura0502
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

zsofc

2019. március 10.

Szerencsére csak a kisebb kiszerelést vettem meg. Alapvetően nagyon szimpatizálok a márkával, de ez a termék konkrétan felhólyagosította a bőrömet, soha többé nem kenném magamra semmi pénzért. Valószínűleg a bőröm nem bírja az egyik hatóanyagot, de 3 év alatt, amióta kémiai hámlasztókat használok, még nem történt velem ilyen.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

idonthaveaname

2019. március 8.

Az itteni vélemények után meggyőződésem volt, hogy ez bizony csodaszer lesz. Nem lett, amit nagyon sajnáltam. :((( Egyből a 100 ml-s kiszerelést vettem, naponta használtam, így is 4 hónapig elég volt. Legelső alkalmak után valóban hámlani kezdett az arcom, az orromon és az orcáimon, de ez hamarosan elmúlt. Ezt leszámítva nem is láttam semmilyen hatását, de kb 1-2 hónap után észleltem, hogy a miteszereimen tényleg sokat javított, bár tökéletesen természetesen nem távolította el őket. Ami viszont megmaradt (még így is jelentős mennyiség), azok kisebbek, kevésbé feketék, és könnyebben kinyomhatóak lettek, tulajdonképpen megúsztam a trancsírozást. Viszont a pórusaimat nem igazán húzta össze, és a zsírosodást sem, vagy csak minimálisan csökkentette, de ez a téli időszak eredménye is lehet. Összességében többet vártam tőle, még úgy is, hogy a teljes flakont elfogyasztottam, tehát nem azonnali csodát reméltem, de sajnos van az a szintű bőrprobléma amihez már kevés. Most áttértem a 12%-os AHA-ra, ami nekem sokkal jobb, pedig a bőrtípusomnak a BHA-t ajánlják. Viszont így is adok neki 3 csillagot (négyet azért nem, mert az elképesztő hype és az ára után tényleg csalódás) mert az összetevői csodásak, és bár nem teljesítette az elvárásaimat, ettől még újabb problémákat nem okozott. Újra a fentiek miatt nem fogom venni, ennyi pénzért már hatékonyabb szereket is kapok.

idonthaveaname
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

dio14

2019. március 7.

Ez a harmadik bha, amit kipróbáltam, és egyben a legjobb is. A cosrx nem sok mindent ért, a TO szárította bőröm, ez szerencsére nem szárít, és hatásosnak is érzem. Az állagát meg kellett szoknom, az elején sokat bénáztam, folyt mindenfelé:) Nekem úgy vált be, hogy közvetlenül az arcomra csepegtetem, és eldolgozom, így nem vész kárba belőle semmi.
Egy héten 2-3szor használom, szépen egységesíti a bőröm, talán a miteszerek is halványodtak tőle, a pórusokat is összehúzza valamennyire. A kis kiszerelést vettem, elég kiadós, lehet legközelebb is ezt fogom, ill. a calm downt is szeretném még kipróbálni.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

KeAdri

2019. február 28.

Ket hete hasznalom a termeket. Nagyon izgatott voltam amikor megrendeltem es vartam, hogy elkezdhessem hasznalni. Kellemes az illata, az állaga is, a hasznalata utan kozvetlenul valoban szebbnek, egysegesebbnek hat az arbor, kevesbe fenyesedik, azonban hosszabb tavon folyamatos hámlást okoz a felső hamretegen, amit hiaba radirozok, ha sminkelek ra akkor kulonosen csunya. Lehet en csinalok valamit rosszul?

KeAdri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Nikolaj

2019. február 16.

2019 február 5:
Nagyon szerettem, sokat segített a bőröm állapotán. Majdhogynem teljesen rendbe jött, de ez nem kizárólag ennek a terméknek köszönhető, hanem a teljes rutinomnak. Nagyon szerettem az allagát, olyan mint a víz. Nincs utána ragacsos érzés, teljesen felszívódik. Egyszer se irritálta a bőrömet. A 30 ml-s delux minta 2 hónapig volt elég. Nagyon szerettem mert újravásároltam, de nem bírtam ki hogy ne próbálkozzak egy másik bha-val, ezért eladtam. Kicsit fáj most érte a lelkem mert az újat egyelőre nem annyira szeretem az állaga miatt (paula's choice bha liquid).

Február 16:
Még 2 hét sem telt el a használata nélkül de megvettem a nagy kiszerelést. Hiányzott a bőrömnek.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

2019 február 5:

Február 16:

Cipur

2019. február 13.

Lassan két hete használom a terméket (kiegészítve: The ordinary: Nia+Zinc és Natics C-vitaminos szérumával).

Azt kell, hogy mondjam, hogy az egyetlen hámlasztó, ami használt is a bőrömnek.
Egységes bőrkép, pattanások száma csökkent, és a foltok is kezdenek eltűnni.
Szeretem, újraveszem nagy kiszerelésben.

Cipur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Azt kell, hogy mondjam, hogy az egyetlen hámlasztó, ami használt is a bőrömnek.
Egységes bőrkép, pattanások száma csökkent, és a foltok is kezdenek eltűnni.
Szeretem, újraveszem nagy kiszerelésben.

adriennforgacs996

2019. február 4.

Nekem csodákat tett a bőrömmel. Most kisérletezek, mert nemrég költöztem fel pestre vidékről és a börőm nem bírja. Zsírosodik, pattanásos és kezelhetetlen. De ez a hámlasztó 1,5 hét alatt rendbehozta aza arcbőrömet. Én imádom. Se illata se színe és pillanatok alatt eltűnik az arcomról. Tökéletes az arcom számára. Biztoas, hogy újra veszem.

adriennforgacs996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!