Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3600 Ft vagy 4300 Ft postával , Eladó: jkatrin1
Állapot: Kevesebb, mint a fele hiányzik. , Helyszín: --, fizetés: --
zizz89

2019. november 19.

Úgy tűnik, a "sztártermék" kategória nem az én világom. A kis kiszerelést próbálom: napi használat mellett nem nagyon csinál(t) semmit. Lehet, hogy erősebb kéne. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 19.

ppetruc

2019. november 19.

2019. november 19.: Jöttem updatelni. Mindennapos használat mellett most fogyott el a júniusban vásárolt 100 ml-s üvegcse. A pórusaim mérete gyönyörű szépen összement, a bőröm sem zsírosodik már olyan mértékben/mennyiségben mint régen. Végre tudok tartósan sminket viselni! Minden este hű társam volt, a gyulladt aknés patikkal, mitesszerekkel is szépen bánt, bár pattanás ügyileg még van hova fejlődni. Ezután kipróbálom a Smooth Out-ot is, de egész biztos újra veszem még!

Közel két hete ismerkedünk egymással, esténként használom, majd őt követi két másik G&G termék. A bőröm egyenletesebb, szebb lett tőle. De még a társaival együtt nem sikerült a kitűzött célt elérni: csökkenteni a bőröm zsírosságát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

epipremnum

2019. november 16.

Nekem ő A HÁMLASZTÓ. Minden este használom, babapopsi puhaságú a végeredmény, a pórusaim is sokkal tisztábbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

muszika

2019. november 15.

Szeretem ezt a hamlasztot, biztosan kiprobalom a marka masik 2 elerheto verziojat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

mano

2019. november 14.

Nem ez az első hámlasztóm, jól is bírja a bőröm. Heti 3-4szer használom, a kezembe öntök kicsit és felpaskolom az arcomra. Másnapra sokkal szebb lesz a bőröm, érezni a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

seahorse

2019. november 11.

Két hete használom - ez az első hámlasztóm - és nagyon pozitív az eddigi tapasztalat. Kevésbé zsírosodik a bőröm, kevésbé van zsíros ragadós érzésem nap közben. Nem jött ki nagyobb pattanás, kevesebb az apró dudor, nagyobb pattanás nem jött ki. Egy keveset használok belőle esténként arctisztítás után, ahogy a videóban is volt, utána hidratáló krém. Nem hámlasztottam túl egyszer sem, nem szárad tőle a bőröm. Update jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

jkatrin1

2019. november 11.

Nagyon szárította a bőrömet, pattanásos lettem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Nagyon szárította a bőrömet, pattanásos lettem tőle.

okroseva

2019. november 7.

Mióta kiokosodtam Judit videójából, miszerint jobb kézzel felpaskolni a lét, mint egy pamacskával végigszántani az arcbőrömet, jobban érződik a hatása.
Ha úgy van, minden nap is bírja a bőröm, volt, hogy este ezt, reggel a kis rózsaszín párját használtam, szuper eredménnyel, tényleg nagyon sokat dobott a bőrképemen. Azóta bejött egy jó kis retinol ez némileg felrúgta a régi rutint.
Úgy vagyok vele, ha már a pórusokat bezárni nem lehet, akkor ha úgyis belelát a kis gödrökbe az ég világon mindenki, akkor ne legyen ott semmi látnivaló, koszmosz stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Nashuaaa

2019. november 5.

Eddig a kedvenc BHA tartalmú hámlasztóm, pedig van The Ordinary 2%-osom, és Paula'S Choice 2% BHA-m is.Könnyű feltapogatni a bőrömre tenyeremből, az előző kettővel ellentétben nem hagy erősen ragacsos érzetet, épp csak egy kicsit. Könnyen szárad, nem irritál, nem hámlik tőle a bőröm (a PC után képes akár egy használat után is...) és heti 1-3 használat mellett szépen egységesíti a bőrképemet, a pórusaimmal is kezd valamit (kisebbek, tisztábbak), a szeborrheámat is mintha kicsit helyretenné, és bár nem csodaszer, nekem tetszik a hatása. Imádom, hogy magyar terméket támogathatok vele, hogy Judittól sok-sok hasznos infót tudhatok meg és a dizajn is szép (ez persze csak hab a tortán). Jelenleg egy 30 ml-s verzió van meg, most úgy gondolom, hogy be fogok ruházni a nagyra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

wasp

2019. november 4.

Nekem egy darabig jól tolerálta az érzékeny, kombinált bőröm, aztán már a legnagyobb óvatoskodás ellenére is sikerült túlhámlasztanom vele, ezért váltottam a márka gyengédebb termékére. Akiknek viszont nincs érzékenységük, jól járhatnak vele. Nem beszélve arról, hogy pénztárcabarátabb, mint a PC BHA hámlasztói és szerintem semmivel sem rosszabb, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.