Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a HelloSkin-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. december 7.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

guter

2022. május 3.

Miután elkezdtem használni, két napba telt , míg a látványos eredmény megérkezett. Az orromon a legszembetűnőbb, hogy eltűntek a mitesszerek/ pórusok kisebbek lettek. Tisztítás után, hidratálás előtt használom. Bedörzsölöm az arcomat vele, és 1-2 perc míg felszívódik. Könnyed , semleges illata van, friss érzetet ad. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

sz.elinor

2022. április 30.

Nem lett a kedvencem, elhasználtam de semmi látható hatása nem volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Nem lett a kedvencem, elhasználtam de semmi látható hatása nem volt....

Kenceficezett

2022. április 25.

Két éve lelkes fogyasztója vagyok, nagyon szeretem. Sima, egységes bőrképet nyújt, pattanásaim nincsenek mióta használom. Egy üveg simán elég negyed/fél évig :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Monicapandaa

2022. április 25.

Elég régóta rendelem újra. Nekem tetszik a hatása. A komedós fejemen nagyon sokat segített. Ár érték arányban jobbnak gondolom mint a paulas hasonló termékét. Illata semleges szamomra. A leírtakkal ellentétben engem az adagolás nem zavar, arc nyak dekoltázs néha váll részen használom heti 5x.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Box81

2022. április 17.

Sheborreás arcomra is kiváló, fejbőrre is használom, szerintem jót tett vele, bár csodát nem várok tőle.Újraveszem, nem bántotta az arcom sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

Kitsyke

2022. április 16.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel... egyszer kipattogok tőle, egyszer nem. Mitesszerek,pattanások miatt vettem meg, de semmit nem tett. Hetente 2x használtam, de rosszabb a bőröm tőle.
Adagolása valami borzalom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Adagolása valami borzalom....

Dorotii66

2022. április 11.

Nekem olyan semmilyen ez a hámlasztó, nem tett sok mindent a pattanásokkal és a pórusokkal sem. A PC hámlasztója sokkal jobban bevált, bár annak az ára is borsosabb, és több a szalicilsavtartalma is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

Szaszi914

2022. március 21.

Mitesszerek miatt kezdtem el használni. Egy időben napi szinten használtam, majd kicsit ritkábban, de őszintén szólva szinte semmi változást nem tapasztaltam magamon és valami borzalom, hogy milyen nehéz adagolni és szépen eloszlatni a bőrömön. Csodát biztosan nem tesz. Elhasználom, de többször szerintem nem fogom megvenni, ahhoz elég borsos ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

vador

2022. március 20.

Az utóbbi pár évben próbálgattam elég sok BHA kencét a Paula's Choice nagyon jó, de kissé drága hámlasztóját kiváltandó, és egyértelműen ez lett a kedvenc.
Hozza azt a szintet, amit a PC, árban viszont kicsit kedvezőbb, így innentől kezdve én már csak a Calm Downt fogom kipróbálni, mert elviekben az még inkább passzol az én bőrproblémáimhoz, az ilyen-olyan újhullámos drogériás hámlasztó csodákat meg hagyom a fenébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Marisol

2022. március 17.

B-bombbal karöltve csodát tettek a bőrömmel. 20 évet szenvedtem a pattanásokkal és ennek a két terméknek hála, több mint egy éve búcsút mondtam nekik. Csillagos 5-ös, nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.