Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 6000 , Eladó: norika18
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, személyes

HRenata

2020. május 27.

Nem tudom, hányadik üveggel fogyasztom, kb egy éve ezt használom, nagyjából kètnaponta, de egymás utáni napokon használva se sok. Amolyan középútként választottam ezt mert a Calm down kevésnek tűnt, a Smooth out meg erősnek, ezért vettem aztán ezt. Tág pórusok és zsírosság nem jellemző nálam, így ezekre való hatásáról nem tudok nyilatkozni, de összességében szépen karban és szinten tartja a bőröm, irritáció és a túlhámlasztás veszélye nélkül. Este használom tisztítás utáni 1.lépésként kézzel felpacskolva, kb 20 perc után jön a többi lépés, tonik, szérum és krém. Lemosni nem szoktam sosem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

kremekreme

2020. május 27.

Vélemények alapján vettem, valóban vizes állagú, ezért én kézzel pamacsolom az arcomra. Azonban tisztítja a pórusokat, csak nekem nem tartósan (kozmetikus után is hamar újból feketék lesznek:( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

gstella

2020. május 26.

6 hete használom, esténként. Irritáció nincs, szépen beszívódik, és jelentős javulást ereeynezett a zsíros bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

esszter01

2020. május 25.

Ez az öt csillag, amit adok, még nem a valós helyzetet tükrözi, de leírom a véleményem így, a használat korai szakaszában:

a karanténban volt elég időm nézegetni magam a tükörben, és felfedeztem, hogy hihetetlen tág pórusaim vannak a két orcámon és az orromon, ami tele van mitteszerrel. Ezekkel egyébként szépen bánok, nem nyomkodom őket, hanem arctisztókkal, radírozással, tonikkal egészen kordában tartottam őket. Azonban ahogy belemélyedtem a témába, felfedeztem a hámlasztókat, amik elvileg a tág pórusokra, mitteszerekre jó hatással vannak.
Ezért rendeltem meg ezt a G&G hámlasztót, mert a) magyar b) nagyon profinak tűnik a háttere c) sok jót olvastam róla.
Eddig három hámlasztáson vagyok túl, csodát még nem tett, sőt a homlokomon és az arcom egy oldalán beindult egy-egy pirosabb, mérgesebb mitteszer, de ezt jó jelnek tekintem! :) Egy kis negatívum, hogy nekem kicsit ragacsos marad az arcom, ha nem mosom le; pedig 15-20 percet minimum várok (van időm, hehe) a beszívódásra, de ez nem nagy baj.
Majd jövök az update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Majd jövök az update-tel.

dodoka13

2020. május 24.

Az első hámlasztóm. Este használom, és reggelre mindig sokkal szebb tőle a bőröm. Segít a pattanások eltűntetésében, és a bőröm zsírosságán is sokat javít. Attól féltem, hogy nagyon gyorsan el fog fogyni, de már hónapok óta használom és még mindig sok van benne. Ha egyszer mégis elfogyna, biztosan újra fogom venni! 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Judittttt

2020. május 21.

Sokáig használtam a Paula's Choice skin perfecting BHA gélt, ami életem egyik első hámlasztója volt, amit huzamosabb ideig használtam. Segített a mitesszereimen, főleg az elején, de aztán valahogy azt vettem észre, hogy rendszeres használat mellett is csak könnyíti a mitesszerek kinyomását, de megmarad a mákos, grízes érzés az arcon, ha nem használsz fizikai bőrradírt, plusz elég tágak maradtak a pórusaim. Gondoltam, kipróbálok mást, és a kémmániás youtube videók miatt erre esett a választásom.
Az én bőrömre, aminek a legnagyobb baja a mitesszerek, főleg állon és orron, illetve a tág pórusok, de emellett nagyon száraz is a felszíne, elég jól bevált. Próbálok egy jó rutint fenntartani, de sajnos sokszor ellustálkodom, elalszok korábban, stb, sietek reggel. Azt vettem észre, ha csak ezt a hámlasztót használom minden második este legalább (felváltva használom a maradék Paulámmal) akkor még a rossz nem létező rutinomat is kipótolja. Érdekes módon amikor semmi máshoz nincs időm/kedvem, se az erős heti TO piros hámlasztóhoz, se fizikai radírhoz, se nyomkodáshoz, sőt még az esti hidratálást is néha elengedem, ez a Cheer Up elég jó kondiban tartja a bőrömet még úgy is. Azt vettem észre, hogy nem csak fellazítja a mitesszereket, így azokat könnyebb kinyomni, hanem kifejezetten CSÖKKENTI azok számát és látványosságát, tehát tényleg hámlaszt a pórusok mélyén. Én ezt eddig szinte sose tapasztaltam, a hasonló termékek mind csak a kinyomást könnyítették. Amikor teljesen eltrógekedem a bőrápolást, de ezt használom minden 2. este legalább, akkor az arcom soka nem "grízes", nem mákos, nem érzem a kidudorodó mitesszereket, mert nem dudorodnak ki. Határozottan összehúzza a pórusokat, kevéssé látványosak. Tehát összességében ez egy nagyon jó termék, mitesszerekkel és tág pórusokkal küzdőknek nagyon ajánlom.
Szeretem a vizes állagát, közvetlenül az arcomra tudom csöpögtetni a kis csepegtetőjéből, így gazdaságos, és az is tetszik, hogy a Paula gélhez képest ez semmilyen érzetet nem hagy a bőrön, beszívódik oszt cső.

Tutira újraveszem, kiváló termék, kenterbe veri a Paula féle nagyágyúkat is, pedig már kipróbáltam egyet s mást a mitesszerekre. Mivel rohadt nehéz bármit is találni, ami tényleg segít a kis pórusdugattyúkon, ezért nagy becsben fogom tartani, hogy ez létezik, és nagyon remélem, hogy hasonlóan jó marad a kapcsolatunk. Ez az első G&G termékem, de ezek után még szívesen kipróbálnék a márkától mást is, hiszen ez nagyon meggyőző kezdés volt. És innen küldök egy ölelést a termék alkotóinak, mert nagyon sokat segítenek az olyanoknak, mint én, akik eddig azt gondolták, rajtuk csak a kétheti níyomkodás segíthet, aztán meg a 3 napig vörös, állandóan irritált fej. :) Egyszerűen végre tudom tisztának érezni a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Szati

2020. május 19.

Életem első hámlasztója. Eddig nem használtam komolyabb készítményeket. Van egy Oriflames szettem (Novage eccolagen 30+), ennyiben kimerült az arcápolásom. Most egy jó nagy terhességi májfolt miatt a homlokomon berendeltem a smartskinről ezt, a smooth outot és 4 szérumot(2 TO és két GG, askorbin, retinol, B-bomb, aPAD). Kíváncsi vagyok, mit szól hozzá a bőröm. Ma jött meg, szorgalmasan magamra is kentem mindent a smooth outon kívül, had szóljon :) egyelőre semmi irritáció, nagyon puha tapintású a bőröm, bár kissé zsíros (talán a 4 féle szérum sok volt neki kezdésnek). Kombinált bőröm van, néha miteszeres, néha kevésbé, néha pattanásos leginkább homlokon és halántékon, de nem vészesen. Inkább a zsíros T zóna zavar na meg a fél homlokomat beterítő barna folt. Nagyon kíváncsi vagyok. Jövök majd updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

slytherclaw

2020. május 19.

Komolyan mondom, nem tudom, mikor volt utoljára ilyen szép a bőröm. Alapvetően nincs vele sok gond, de azért küzdöttem az elmúlt években a túlzott olajtermeléssel, mitesszerekkel és pici, eltüntethetetlen puklikkal a homlokomon. Utáltam az egyetemi mosdóban a tükörbe nézni, mert az ottani neon valahogy a legjobb napokon is százszor rosszabbnak mutatta a bőrömet. Valamelyik nap viszont belenéztem a tükörbe a liftben itthon (szintén csodálatos neon fénycső), és megdöbbenve láttam, hogy teljesen sima és gyakorlatilag matt a bőröm. Azt hiszem, megtaláltam a számomra megfelelő hámlasztót.

Minden este használom, pár csepp elég az egész arcomra, úgyhogy nagyon gazdaságos. Gyorsan beszívódik, utána megy rá a The Ordinary Niacinamide-ja és végül szintén a The Ordinary hidratálója. Az érzékeny bőrömnek pont jó, a mitesszerekkel pedig gyönyörűen elbánik a BHA. Nem mondom, hogy sosem cserélném le, mert örök kísérletezésben vagyok, de nagyon szeretem, és ha elfogy a kis kiszerelés, amit próbaképp rendeltem, meg fogom rendelni a nagyot is.
Az első napokban, amikor elkezdtem használni, beindult nálam a purging, de kitartottam, és kikezeltem a három hatalmas pattanást, amit a felszínre hozott. Ha másnak is először romlik a helyzet, nem kell megijedni, elképzelhető, hogy csak felgyorsította a folyamatokat, és hamarabb megjelentek csúnyaságok, amik előbb-utóbb úgyis kijöttek volna.

Az egyetlen kifogásom a flakonkája (pontosabban a cseppentője) ellen van. Nagyon nehéz adagolni, és nem nagyon van átmenet a semmi nem jön ki és a féltenyérnyi adag kiloccsan között. Azt sem szeretem, hogy nem nagyon látom, hogy mennyi van éppen a flakonban. Az biztos, hogy jól ki van találva, és nem aggódnék utazáskor (hahaha), hogy kifolyik, de a mindennapokban nem annyira praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Szaszmancs

2020. május 15.

Sok sok éve hámlasztok már rendszeresen, kitartóan, valamennyit segít, de azért nincsenek nagy csodák, mitesszerek voltak, vannak, lesznek. Érzékeny a bőröm, de ez az erősség pont jó neki, nem csíp, könnyen beszívódik, nincs vele macera. Ár/érték arányban szerintem a legjobb eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Pandamaci37

2020. május 12.

Mar nem emlekszem mikor rendeltem meg eloszor, de 4 flakonnal mar biztosan elhasznaltam. A pattanasos, erzekeny boromnek nagyon jot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.