Geek & Gorgeous

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a HelloSkin-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2023. október 10.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: HelloSkin, 7900 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

Ár: 7900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7900 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

f.fanni

2024. február 23.

Bevált, viszont nem mondom azt, hogy nem próbálok ki más hámlasztókat is.
Alapvetően megvoltam vele elégedve.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 23.

Bevált, viszont nem mondom azt, hogy nem próbálok ki más hámlasztókat is.
Alapvetően megvoltam vele elégedve.🙂

gesztenye8

2024. január 24.

Nagyon bejött ez a hámlasztó. Ez volt az első amit kipróbáltam. Eleinte heti 1x használtam majd szépen növeltem. Jelenleg heti kb 3 alkalommal is tudom használni. A felkenés utáni reggel mindig nagyon szép a bőröm és egységes a bőrképem. Kombinálni szoktam a G&G B-bomb-al és így együtt nagyon ütős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Allie08

2024. január 24.

Eddig egyetlen termékkel értem el ilyen eredményt a mitesszerekkel. A Paula's Choice 2% BHA tonikjával. Végre van egy versenyképes alternatíva rá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Kingaisa

2023. november 24.

Mitesszerek, és belőlük kialakuló pattanások ellen a legjobb. Én hetente kétszer használom, a bőröm nem igényel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 24.

Malni22

2023. november 23.

Életem első hámlasztója volt. Semmit sem csinált a bőrömmel. Elhasználtam de nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 23.

Emma23

2023. november 13.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót. Heti kb 3-4 alkalommal is tudom használni annak ellenére hogy a BHA nekem ki tudta csapni a bőröm. Másnapra szép egységes bőrképet kapok. 100 ml iszonyú sokáig elég és az árát nagyon nagyon megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 13.

Timi15

2023. október 18.

Magával a termékkel nincsen bajom, valószínüleg nem a megfelelő erősséget választottam, túl szárította a bőrömet és érzékennyé vált. Nekem a mini kiszerelés volt, de sokáig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

SzaboEszter92

2023. augusztus 10.

1 teljes flakon elhasználása után szerintem nem fogom újra venni, számomra túl ragacsos érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 10.

Pumi

2023. június 8.

Megéri az árát. Mitesszereseknek nagyon kedvező, azonnal hat
Napközbeni zsíros fényt is csökkenti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 8.

Megéri az árát. Mitesszereseknek nagyon kedvező, azonnal hat
Napközbeni zsíros fényt is csökkenti

skinthusiast

2023. május 31.

Sajnos nem került be az újravevős termékeim közé. A márka szimpla 2%-os BHA széruma ugyanazt az eredményt hozza számomra irritáció nélkül sokkal barátibb áron. A kiszerelés és a vízszerű állaga miatt a használata nem egyszerű. Tenyérbe öntve könnyen szétfolyik, vattakoronggal pedig kevésbé gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.