Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. december 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

Ár: 7400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

KovacsEszti

2021. május 15.

Annyira gyonyoruen dolgozik, hogy tuti nem fogom levaltani masra. Naponta hasznalom, pedig alapvetoen rendben van a borom, de ennek a kis csodanak koszonhetoen meg a menstruacio alatt szokasosan ramtamado pattanasok is elkerultek.

Remekul halvanyitotta az elozo pattik helyet, es nagyon szep bort eredmenyez, ha jol illeszted a rutinodba. Egyseges, egeszseges borkepet eredmenyez. En nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

frankfanni

2021. május 12.

Szuper hámlasztó. Nekem túl nagy a kiszerelése, bár csak kéthetente használom, mert a gyakrabb használatnál szinte mindig túlhámlasztok. Éppen ezért már egy fél éve lejárt, de még mindig félig van. Tervezem elhasználni, de mintha kicsit erősebb lenne így. Próbálom óvatosan, hogy ne hámlasszak túl, de előfordul. Összességében nekem a radír talán kézenfekvőbb.
Ha lesz mini méret, akkor újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Ha lesz mini méret, akkor újra veszem.

March92

2021. május 10.

Az első hámlasztóm, heti 2 alkalommal használom, az esti rutinom részeként. Nagyon elégedett vagyok vele, észrevehetően szebb és egyenletesebb lett az arc bőröm, irritációt nem tapasztaltam és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

lunamingan

2021. május 10.

Már 2-3 használat után is látszik, hogy jó hatással van a bőrömre. GG Rutinba építve használom, és nagy számban csökkentek a miteszereim, ami eszméletlen érzés. Egyenletes a bőröm, nagyon bejött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

marshmellow

2021. május 8.

Az egyik legjobb hámlasztó, amit próbáltam. Csökkenti a pattanások számát, egységesebb tőle a bőrképem. Kifejezetten szeretem, hogy vizes állagú, azonnal beszívódik. Mindig a deluxe mini verziót veszem, mert baromi sokáig elég így is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Alice529

2021. május 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá a orromon lévő tág pórusok és sf tisztítása és minimalizálása érdekében, ám több hónapnyi használat után sem látok nagy változást. Irritációt szerencsére nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

fanni5257

2021. május 6.

Nagyon szomorú voltam, hogy nekem egyáltalán nem vált be, sajnos a formulázása sem tetszett, a Revox szaliciljének az állaga sokkal jobban tetszett és sajnos attól sokkal több változást tapasztaltam, ettől viszont csak még több pattanásom jött elő valahogyan. Szerettem volna szeretni és itt is írtó jó vélemények vannak róla, szóval lehet egy esélyt még adok neki később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Norusi

2021. május 6.

Nagyon szeretem, és tudom habár nem feltétlenül ajánlott, de minden nap is tudom használni, nem okoz irritációt, remek termék, imádja a bőröm. Ár érték arányban is remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

anita33

2021. április 27.

Kezdetben féltem a kémiai hámlasztóktól, de amint jobban beleástam magam a tudatos bőrápolásba, gondoltam kipróbálom. ÉS nem bántam meg. Amikor először felkentem megijedtem hogy kicsit kipirosodott a bőröm, de ez csak pár másodpercig tartott, aztán gyorsan be is szívódott. A hatása pedig wooow, annyira puha és simább felületű lett a bőröm. Csak ajánlani tudom! ( bárcsak fiatalabb koromban is tudtam volna a létezéséről és bár minden fiatal oktatást kapna a tudatos bőrápolásról ...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Nanetti

2021. április 25.

Még csak néhány alkalommal használtam, de már most nagyon tetszik. Reggelre szép, puha, egyenletes tőle a bőröm, a tág pórusaimra is jó hatással van. Egyáltalán nem irritálja az érzékeny bőrömet. Remélem, hosszútávon is be fog válni, és még több pozitív hatását tapasztalom majd. Eddig 5*!

Update: Továbbra is szerelem, sokkal jobban bevált, mint a Paula's híres 2%-os BHA-ja. Nagyon sokat segített a pattanásra hajlamos bőrömön, a faggyútermelést is kicsit visszaszorította. Amikor nem használtam egy ideig, látszott a különbség egyből. Mostmár sosem válok meg tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.