KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

6% Mandulasav + BHA hámlasztó folyadék, ami azonnal üdébbé & simábbá teszi a bőrt, hosszabb távon pedig hatékonyan segít a kombinált bőr tipikus problémái (pattanások, mitesszerek, túlzott olajtermelés) elleni küzdelemben.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 március

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
lizavetta

2019. január 22.

A legjobb dolog ami történt mostansága a bőrömmel, az...
az, hogy végre abbahagytam ennek a terméknek a használatát. Sokáig gondolkodtam, írjam-e, vagy ne, de miután láttam, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki így járt, hát megosztom én is a tapasztaltaim: olajos bőröm van, mitesszerekre és pattikra hajlamos, tehát elvileg pont én lennék a célközönsége ennek a terméknek. A jól bevált La Roche-rutinomba próbáltam beilleszteni a hyaluronos tesójával együtt. Az első hét után mintha valóban csökkent volna a mitesszereim száma, azonban kb. 2-3 hét után brutál, gyulladt pattanások jelentek meg az arcomon. Elhagytam a rutinomból mindkét terméket, és a pattanások is eltűntek, majd adtam neki még egy esélyt: már csak kétnaponta használtam. Megint visszatértek a problémák, ezen a ponton döntöttem úgy, hogy inkább továbbadok a terméken.. Sajnos biztos vagyok benne, hogy ő volt a ludas, bár kezdetben alig akartam elhinni róla. A light hyaluronos szérumot továbbra is használom a hidratálás előtt. Ami pedig a kémiai hámlasztást illeti: manapság a csapból is az folyik, hogy a fizikai hámlasztás az ördögtől való, ehhez képest nekem még egy ilyen savas kezelés sem vált be (Ordinary termékekkel próbálkoztam), ellenben a Bioderma mikroszemcsés radírját vígan használom heti 1-2 alkalommal, a bőröm legnagyobb megelégedésére.

lizavetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

A legjobb dolog ami történt mostansága a bőrömmel, az...

GlamourAndStyle

2019. január 21.

Ez + a napi arctisztítás Foreoval egyenlő instant bababőr. Hatásosságát mi sem mutatja jobban, hogy nekem abszolút nem problémás a bőröm, néha-néha jön ki rajta egy kisebb dudor vagy pattanáskezdemény, mint zavaró tényező, de így is jelentős változást hozott a bőröm minőségét illetően. Ezek után azért van sejtésem, hogy egy problémás(abb) bőrön milyen eredményt hozhat, így csakiis ajánlani tudom!

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Amadea

2019. január 20.

Több mint egy éve használom, a minivel kezdtem az ismerkedést, majd megrendeltem a nagy kiszerelésben, szerintem már ez is beszédes.
Kipróbáltam már pár hámlasztót, egyik se hozta az instant wow hatást, amiről sokan beszámolnak. A Cheer Up se dolgozik rajtam villámgyorsan, nem kevés idő kellett, mire rájöttem, hogy nekem bizony naponta-kétnaponta kell használni, hogy kitisztítsa a pórusaimat. Nem, nem szárít, nem esik le tőle az arcom, nincs viszketés, pirosodás.
Ha kihagyok mondjuk három napot, jön a zsírosodás és látom a "kontrollpórusokon" (amiket minden fényviszonyban látok), hogy kezdenek megtelni, gyakoribb használat mellett viszont kitisztulnak és kisebbnek is tűnnek. Hogy ezek hol vannak? Az orromon, a legkritikusabb területen. Azt hittem, innen kiirthatatlanok a mitesszerek, de jó értelemben véve leesett az állam, amikor felfedeztem, hogy nem.
Emellett egészségesen fénylő-ragyogó bőrt varázsol másnapra, ami az én fejem esetében nem egyszerű. Látszanak a tág pórusok, de a bőröm tisztának tűnik, olyan minőségibb bőrt eredményez a használata, nem tudom jobban elmondani.:)
Az általam próbált hámlasztók közül ennek a legkényelmesebb az állaga, szagtalan, vízszerű, ami gyorsan beszívódik. Hátránya, hogy folyik mindenhová a flakonból, de már megtanultam vele ügyeskedni.

Bocsánat, kicsit összefüggéstelen lett a litániám. Szó mi szó, számomra eddig ez a legjobb hámlasztó. Ha megszabadít az összes mittyótól, szentté avatom (Judittal együtt).:)
Ui.: A bőröm paraméterei: kombinált, vízhiányra hajlamos. Pattanásaim nagyon ritkán vannak, akném egyáltalán nem volt, tág pórusok és mitesszerek, hegesedésre hajlam és korpás szeborrea (a rutinnak hála az arcomon már egyáltalán nem jellemző) viszont igen. A BHA-t, AHA-t nagyon bírja a bőröm, úgy értem, locsolhatom nyugodtan, napi kétszeri használat mellett se okozott semmilyen hámlasztó irritációt, ezért is hat lassan a Cheer Up. Persze megtámogatja egy alapos rutin, gyengéd lemosók, több lépcsős hidratálás, fényvédő, minden van mellette.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

csillam94

2019. január 18.

Nagyon jó termék. Sokkal hamarabb elmúlnak a pattanások, és nem marad heges/sebes a helyük, illetve nem lesz fura hámlós/foszlós az arcom a helyükön, hanem szép, új, puha bőr képződik. Emellett láthatóan elkezdett csökkenni a mitesszereim száma/mérete is egy idő után. Már a második dobozt használom (másodjára nagyot vettem, tudván, hogy bevált), és marad is a rutinban.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Kise

2019. január 17.

Három és fél hónapja használom a kombinált , nem különösebben érzékeny bőrömre. Korábban a calm down- t használtam, amely nekem bevált, nyáron is bátran felkentem. Amit vártam: pigmentfolt halványítás, mitesszerek, esetleges pattanások eltüntetése. Az első elvárásomnak megfelelt, ( bár télen eleve halványulnak a foltok)a többinek nem. Eleinte kisimultabbnak láttam reggelente a bőröm, de idővel az államon néhány pici pattanást okozott másnapra. Szerencsére ezek könnyen elmúltak, de zavartak, hiszen patikra főleg nyáron vagyok hajlamos. Mindenesetre nem fogom újravenni.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Drazsi

2019. január 15.

Kb. 6 hete használom. Egy hét után már látványosan csökkentette/ halványította a mitesszereket amiből nekem sok van alapjáraton. A körülöttük lévő pici gyulladt foltokat szépen eltüntette. Pattanásaim nem szoktak lenni egyébként se az arcomon, így azt nem tudom azokkal mire megy. Nagyon kíméletes, nem bántotta az érzékeny bőröm, pedig minden másnap használom.
Deluxot vettem belőle de még így is a fele simán megvan. Összességében sokkal szebbé tette a bőröm. Nagyon megszerettem. 5 csillag!

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Fairy24

2019. január 14.

Érzékeny, zsíros (téli időszakban inkább kombinált) és pattanásra hajlamos a bőröm. Számomra abszolút csodaszer! Minden este használom arctisztítás után. Kis mennyiséget csepegtetek a tenyerembe és finoman eloszlatom az arcomon. Az egyik leggazdaságosabb arcápolóm, ami valaha volt (kb. fél évre elegendő a 100 ml). Csökkentek a pattanásaim száma (a nagy piros dudorokat külön bekenem vele és visszafejlődnek), a bőröm sokkal egyenletesebb felszínű, puhább és kisebbek a pólusaim, de a legelképesztőbb, hogy eltűntek tőle a mitesszerjeim (egy hétig nem használtam és újra visszatért pár mitesszer!). Ami további előnye, hogy könnyen beszívódik és remekül előkészíti a bőrömet a szérumoknak és krémeknek, így sokkal hatásosabbak. Nekem nem okozott irritációt (bár mindig kis mennyiségben használom és utána hidratálót teszek) és hámlást sem, nem szárít és nem zsírosít, csak teszi a dolgát, ahogy kell :-).

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

veresx

2019. január 13.

Egy másik G&G próbálkozásommal együtt ez sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Használtam már másik fajta BHA hámlasztót is, így van viszonyítási alapom. Ettől nem lett puha, kisimult arcom, ellenben pattanásos igen.

veresx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Norc0502

2019. január 10.

Legutóbbi próbám során (még nyáron) sikerült vele túlhámlasztanom, a bőrömnek olyan érzése volt egy hétig, mintha durván leégett volna. Ezen kívül nem sok mindent csinált a bőrömmel. Meg tudná mondani valaki, hogy BHA savat hány százalékban tartalmaz? Mert ezt sem itt, sem skinsmarton sem pedig a csomagoláson nem találom (gondolom a 6% a mandulasavra vonatkozik).

Norc0502
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

amazing

2019. január 8.

2018.12.30.
Sajnos én is le fogom húzni, pedig hónapokig ácsingóztam utána...
A The Ordinary szalicilsavas hámlasztóját (BHA 2%) júniusban kezdtem használni, gyönyörűvé tette a bőrömet, de egy idő után (kb. október végére) éreztem, hogy ez kevés lesz, szeretnék valami hatásosabbat. A bőröm kombinált, T zónában gyorsan zsírosodó, szám környékén és az orcákon pedig száraz. Először 2-3 naponta kezdtem használni, nem éreztem semmilyen pozitív változást, a bőröm kezdett zsírosodni, kipattogni hámlasztás híján (a TO hámlasztót naponta kentem fel). 3 hétnyi pepecselés után váltottam napi használatra és sajnos lehet itt rontottam el... azóta a szám körül vörös foltban éretlen pattanások vannak, amiket sehogy nem tudok eltüntetni, illetve egyik oldalt egy kb fél centis átmérőjű körben csontszáraz lett a bőröm, amin semmilyen hidratáló nem segít (felváltva nyúlok a TO NATURAL MOISTURIZING FACTORS + HA és a Helia-D Tokaji aszús hidratálójáért). Ez az állapot úgy másfél hete tart. Ez a hámlasztó volt az egyetlen új termék a rutinban, úgyhogy nem tudom másra fogni, de hihetetlenül fájdalmas ez a gyulladás a szám körüli részen, gondolom a túlhámlasztás lehet... most már 3 napja nem használtam, meglátjuk mi lesz, mindenesetre én csalódtam a termékben.

UPDATE 2019.01.08.
Most már biztos vagyok, hogy a hámlasztó volt a bűnös, 12 nappal az utolsó használat után nagyjából normalizálódott a helyzet, habár a később kialakult 3 száraz foltból még csak 2 tűnt el nyomtalanul, eggyel még szenvedek (a fentebb említett TO hidrátálót napi 2-3 alkalommal használtam rájuk, esténként vastagon Carmexszel kentem be és Aloe Vera spray-vel fújtam). A vörös, éretlen pattanások/kiütések 1-2 kivételével visszahúzodtak. Nagyon sajnálom, mert nagyon vártam, hogy jó legyen ez a hámlasztó, de ennyi "mellékhatás" felett nem tudok szemet húnyni, hiába normalizálja a bőröm olajosodását.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

2018.12.30.
Sajnos én is le fogom húzni, pedig hónapokig ácsingóztam utána...

UPDATE 2019.01.08.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!