Gehwol

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Ped-man üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Ped-man üzletek, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Válogatott bőrbarát olajokat, természetes illóolajokat, panthenolt, bisabololt, kamillát tartalmaz. Rendszeres használatával a bőr visszanyeri természetes rugalmasságát és ellenálló-képességét.

Segít megakadályozni a sarok, talp berepedezéseinek kialakulását.

Sheilagold

2016. november 11.

Nem is értem hogyhogy nincs még róla vélemény... :)
Szerintem a legjobb ami kapható repedezett bőrre, sokat kipróbáltam előtte, drágábbat is meg olcsóbbat is, de mindegyik pénzkidobás volt szerintem. Aztán egyszer találtam egy zseniális pedikűröst, ő géppel dolgozott, nagyon szépen lecsiszolta a sarkam, nem is fájt. Majd a végen bekent ezzel a krémmel, és kaptam tőle 3db termék mintát belőle. Mondta hogy este kenjem be lefekvés előtt és a két látható nagyobb mély repedést össze fogja reggelre húzni.
Nagyon szkeptikus típus vagyok ezért kedvesen bólogattam és eltettem, magamba pedig azt gondoltam, na persze... Este bekentem és reggelre eltűnt a mély repedés. Látható volt persze hogy ott van egy csík, de nem egy mély vágás szerű kráter volt. Hát tényleg leesett tőle az állam, meg is követtem magamba a pedikűröst. Pedig nem is akart rám tukmálni tubusos nagy krémet, csak a kezembe nyomott egy halom termék mintát ettől a cégtől.
Na hát még aznap felrohantam a netre és kerestem hol lehet ezt beszerezni.

Lassan 2 éve van meg és van benne még, persze voltak időszakok amikor elfelejtettem használni, de amikor használom akkor gyönyörű a sarkam. Érdemes lecsiszolt lábra kenni, eléggé tömény krém és csúszik, úgyhogy óvatosan. Vagy hagyjuk sokáig beszivodni vagy akár egy puha laza zoknit érdemes felhúzni.
Az illata teljesen neutrális, kellemes de alig van, állaga sűrű de azért kenhető és hő hatására folyékonyabbá válik.

Imádom hogy szép bőrt csinál és karba tartja a sarkat, nagyon jo hogy végre nem az van hogy ránézek a sarkamra és utálom meg dugdosom hogy még én se lássam. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Nem is értem hogyhogy nincs még róla vélemény... :)
Na hát még aznap felrohantam a netre és kerestem hol lehet ezt beszerezni.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.