Genera

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautygeek, Módosítva: 2012. december 21.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Hajápolók

Virvatuli

2016. október 15.

Nemrég használtam el egy dobozzal, igazából semmi extrát nem tudok róla mondani. Az ár-érték aránya jó (jó sokáig kitartott), valamennyire hidratál is, de nem lett különösebben szép a hajam utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 15.

cserryy

2016. augusztus 9.

Nagyon bevált. Hajmosás után felviszem vizes hajra, betekerem törölközővel vagy 10-20 percre és utána samponnal kimosom a hajamból. Amíg csak vízzel öblítettem nehéz és hamar zsírosodó volt tőle a hajam, de samponos kimosással remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

dorci993

2016. július 18.

Teljesen rendben van,főleg az árához képest. Finom az illata, ami megmarad akár 2 napig is a hajamban, a sörényem kifésülhető és és puha lesz tőle, szóval nekem bevált. Nem mondom,hogy néha nem veszek egy-egy másik fajtát, ezeket a kencéket gyakran váltogatom,de valószínűleg vissza fogok térni ehhez néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Viki9727

2016. május 24.

Nagyon jó kis termék. Az illata isteni és szép csillogós, puha, könnyen fésülhető lett tőle a hajam már az első használat után. Ár érték arányban kiváló :) Ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

SzilviaG

2015. november 28.

Hosszú, hullámos, erős szálú hajra jótékony, szép fényes, puha lesz tőle, már többször újravettem, és még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

auberginecat

2015. október 26.

imádom a hajpakolásokat, és kell is a töredezett, száraz, kifésülhetetlen sörényemre. legutóbb erre esett a választásom, de picit megbántam. semmi extra hatást nem vettem észre sőt, mintha kicsit sprődebb is lenne a hajam, mint más pakolások után. az illata sem győzött meg, szerintem kókuszhoz köze nincs, ráadásul iszonyú mű jellege van. elhasználom, de biztosan nem veszem újra. szerintem visszatérek a serical lattéra, azt még nem nagyon körözte le semmi. 3 csillagot adok rá, mert elég olcsó, és úgy látom, másoknak jobban bejött, mint nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

feketesheep

2014. február 18.

Már elég sok hajpakolást próbáltam, de eddig még nem volt ilyen jó. Az illata nagyon kellemes, egyáltalán nem tömény. Könnyű felkenni, nem is kell sok. Nekem göndör hajam van, amit nehéz kifésülni, de ezzel könnyen sikerült. Lemosás után nagyon puha a haj, és ezt megőrzi szárítás után is. Azt vettem észre, hogy sokkal fényesebb is lett és tényleg nem olyan száraz tapintású, mint régen. Ráadásul olcsó is volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Hangyalka

2013. április 9.

Szerintem is megéri az árát ( mert hogy nagyon olcsó :-) ! Bár hajpakolás, de nagyon gyorsan hatékony. Ha csak balzsamozásnyi időt van fent, akkor is nagyon könnyen fésülhető, fényes és puha lesz tőle a haj. Zsírosodásra hajlamos hajnál viszont nem szabad a tövekre is rákenni, mert ott is ellágyítja a hajat, és még kevesebb napig marad meg a frissen mosott haj érzete ( magyarán elnehezíti a hajat ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

beautygeek

2013. január 6.

Imádom ezt a hajpakolást. Isteni az illata, nincs benne szilikon, viszont van benne sooook kókuszolaj, ami puhává és selymessé varázsolja a hajat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.