Genera

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam kókusztejjel

Revitalizálja, fényessé és könnyen kifésülhetővé teszi a gyenge és sérült hajat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Melcsi922

2016. november 6.

Egy átlagos kis balzsam,az illata nagyon kellemes.Könnyen kitudom bontani a hajamat a használata után,és puhává teszi.Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Bnemrita

2016. november 6.

Nekem bejön. 500 ft-ért vettem egy Auchanban. Szilikonmentes, mégis szép fényes hajat csinált. Az illata a flakonból egy álom, hajon már csak egy kellemes kis izé... :) Én ajánlom,szerintem ez egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

Lory

2016. október 27.

Átlag hajbalzsam.Hármast kapna tőlem,azért kap 4 csillagot,mert elég tűrhető összetevői vannak( a másik sárga flakonos Genera balzsamhoz képest pedig álom) és ráadásul szilikonmentes is.Az állagát szeretem,elég sűrű,inkább pakolás jellegű,hatása pedig ahogy írtam is,átlagos:pár napig selymes,puha haj,könnyebben kifésülhető,viszont az amúgy száraz hajam nekem egy picit hamarabb zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

vikcsi

2016. június 9.

Egyszer egyetemista koromban használtam, se jót, se rosszat nem tudok mondani róla, számomra egy teljesen átlagos hajbalzsam volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Erika1111

2016. június 9.

Fújj ilyen büdös balzsammal soha sem találkoztam pedig sokat próbáltam már.Az biztos hogy felejthetetlen élmény . A tubusban olyan kellemes kókusz illata volt aztán felkentem és hányingerem lett .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Boombapple

2016. március 19.

Tegnap vettem meg és így elsőre elég fura. Amikor a hajamra kentem, a töve nagyon puha lett, de a hossza ugyanolyan maradt, mint volt. Egy kicsivel könnyebb kifésülni, de még mindig nem az igazi. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Vdebi

2015. július 26.

Nagyon jó balzsam. Jó az illata az állaga. A haj lágy és könnyen fésülhető a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 26.

katica131

2014. július 16.

hirtelen felindulásból vettem egy eurósban, ugyanis szeretek olcsóbb termékeket kipróbálni, mert sokszor ezerszer jobbak mint a drága társaik. na itt is ez volt az ok, amiért velem jött, és el kell, hogy mondjam, nem okozott csalódást. bár az illata miatt sokat agyaltam rajta, mert elég erős és mű- a hajon azonban finom édeskés, nem tolakodó.
nagyon könnyen fésülhető a hajam utána, pedig nekem elég gubancos és bár nagyon szeretem a Loreal termékeket, balzsamokat, még azzal sem volt ilyen könnyű kifésülni a hullámaimat :)
Nekem bejött. Ötöst csak azért nem kap, mert elvből nem mondok semmit csodaszernek, amit nem érzek annak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

nagyerika28

2014. április 19.

Semmi extra...a hajam nem lett fényes,nehéz volt kifésülni.Soha nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

haloittbarbi

2013. december 24.

Az illata kellemes, bár mosás után nem igazán lehet érezni. Az állaga sűrűbb mint egy átlagos balzsam, olyasmi mint egy pakolás, pont megfelelő:) Az ára nagyon baráti: 350 forint 500 ml. Egy átlagos hajpakolás, nem kell tőle várni semmi extrát. Az én vékony szálú hajamra tökéletes, megfelelően hidratálta és puha maradt a vége szárítás után is.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Hidratálók: Propylene Glycol