Generica

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibe6, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkalmas a napégette bőr regenerálására, elősegítheti megújulását. Napozás után a panthenolt tartalmazó hab hűsítő hatással van a bőrre

lasvegas7

2017. április 3.

Nagyon örülök hogy mindenki jó véleménnyel van róla, gyógyszertárban spray és hab közül kellett választanom,de ez olcsóbb volt picit,mint spray változat. Még csak 1* próbáltam hajra de *5-ös, nagyon szép fényes lett utána. Olajokkal keverem össze hajpakoláshoz: ricinus, kókusz,stb. Sok mindenre használható, mindig lesz itthon,mert univerzális, bőrre,hajra, égési sérülésre,bababőrre.Úgyhogy nem csak úgy ott áll a polcon, amit csak ritkán vesz elő az ember (nem csak vészhelyzetekben).

Ja, és a "szaga" egyáltalán nem vészes, ez inkább illat, csak hát elég tömény ami kicsit engem is zavar, de nem büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

ipszilonze

2016. június 21.

Nagyon hamar és nagyon intenzíven szoktam leégni nyaranta, így mindig kutakodtam a megfelelő hűsítő csodaszer után. Jelentem, megtaláltam. Gyorsan használ, kiadós és nekem az illata is kimondottan kellemes. Valószínűleg alapdarabbá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

prettywishing

2015. május 2.

egy tubussal elhasználtam hajpakolásnak:D felvittem fejbőrre, teljes hajhosszra meg minden és fent csücsült kb húsz percig. eszméletlenül hiperszuper selyempuha és tükörfényű hercegnőshajam lett mindig:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

katagi

2013. július 8.

Nyaralás alapkelléke, bár én sem érzem, hogy különösebben hűsítene, az biztos, hogy gyorsan regenerálja a napsütötte/égette bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

felicitas

2012. január 2.

Ebből mindig van a fürdőszobapolcon. Napégésre, égési sérülésre a jegelés után tökéletes. Szerintem nem hűsít, de ápol és gyorsabban elmúlik a pirosság, fájdalom. A hónaljgyantázás, -epilálás után közvetlenül (!) eszméletlenül csíp, de nem sebesedik ki, nincs fájdalom, pár óra múlva pedig, mintha mi sem történt volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 2.

Morci

2011. október 3.

Kisebb égési sérülésekre nagyon jó, néhány óra alatt javít a helyzeten, csökkenti a fájdalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

strawberry92

2011. augusztus 26.

Én is ezt használom ha kicsit leégek és egyből érzem a hatását. Kevésbé fáj a bőröm és pár óra után már a pirossága is csökken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

mellesleg

2011. augusztus 26.

Fehér bőrű vagyok, mindig ezt használom, ha kicsit megkapna a nap, illetve komoly leégéseknél is segített már. Bekenem, és másnapra leviszi a pirosságot. Nyugtató, kellemes érzés a bőrön. Tényleg van egy bizonyos "szaga", de ez engem sosem érdekelt. Alap kellék nálunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

vador

2011. július 2.

Szerintem minden háztartásba elkél, persze nem kell minden apró-cseprő kipirosodásra kenni, de komolyabb eseteknél jól szuperál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

réka

2011. május 3.

"Ezer " éves,jól bevált szer komolyabb leégések kezelésére,illetve tényleges égési sérülésekre is -persze csak a háztartási balesetekre gondolok.A szagát -mert szerintem ez szag -vagy bírja valaki vagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 3.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.