Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lilim07

2015. augusztus 1.

Most kezdtem el használni, fél üveg el is ment. Nagyon érzékeny lett a bőröm, ezért vettem meg. Nagyon szeretem, olyan kíméletes, mint a Vichy Micelláris vize. Nem próbáltam, hogy magában leszedi-e a sminket, mert amúgy is 2 lépésben szoktam azt. Nem szeretném szétmaszatolni az arcomon a sminket vagy kétszer szappanozni vele. Mindig a Clinique Day off Cleanser-t használom smink leszedésre, csak áttörlöm vele, hogy feloldja utána meg ezzel arcot mosok zuhanyozás közben. Finom puha könnyű érzés, felüdülés az ujonnan érzékeny arcbőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

szilvi

2012. február 11.

Az interneten való böngészés közben nagyon megfogott ez a lemosó, így meg is vettem..Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, pedig annyira szimpatikus kis termék. Zsíros-kevert bőröm van, úgy éreztem, hogy az én arcbőröm alapos tisztításához ez kevés..ettől függetlenül tovább használtam,de aztán apró kis piros foltocskák jelentek meg az arcomon..kis pattanások..így aztán elajándékoztam, pedig csak max 1/4ét ha elhasználtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

dio14

2011. augusztus 18.

Nekem abszolút nem vált be,nem tisztította meg normálisan a bőrömet,a smink leszedésében pedig abszolút esélytelen volt,nem is próbálkoztam vele többször.Alig vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

apolka

2010. szeptember 7.

Jó pár flakonnal elhasználtam ebből az arclemosóból. Nagyon gyengéd, kellemes használni, egyáltalán nem habzik. Önmagában viszont nekem nem állta meg a helyét, mert a sminket nem szedi le tökéletesen (és szerintem a fényvédőt sem, de ez persze csak érzés, fogalmam sincs, hogyan ellenőrizhető). Minden esetre mint reggeli vagy este mint másodlagos tisztító (egy sminklemosó után) nekem bevált, ilyen funkcióra csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.