Gerard Cosmetics

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: thesmell, az összetevőket feltöltötte: TIsmile, Módosítva: 2017. április 26.

Ár:   $22

Fixáló spray, aminek használatával a smink hosszabb ideig néz ki tökéletesnek.

5 változatban kapható: Peach, Lavender, Jasmine, Green Tea, Lemongrass

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lovereira

2018. szeptember 15.

Nekem a rózsa illatú van meg:)Eddig a Milani, és NYX setting spray-t használtam, de ez látványosobban tartósabbá tette a sminkem, és még a nap végén is látom a pirosítóm például, ami nálam nem igazán fordult még elő:) Hát igen, nem olcsó, de elvégzi a dolgát legalább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

zsucci93

2018. július 29.

Kombinált/zsíros bőrre a legeslegjobb. Természetes hatást ad és hihetetlenül kitolja a smink élettartamát az arcomon :) Sajnos az ára fájdalmas, de még nem találtam mást, ami ennyire hatásos lett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

lillabilla

2018. július 22.

Sokkal természetesebb hatást lehet elérni a használatával. Nagyon meg vagyok vele elégedve, már a 4. flakonnál tartok. A Lemongrass nagyon büdös wc illatosító szagú a legkellemesebb a Green Tea és Cucumber.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

TIsmile

2018. május 18.

Nekem a barackos volt meg, szerintem kicsit drága de az olcsóbb fixálók annyira nem jöttek be hogy vissza fogok térni ehhez! Tavaly nyáron egy házibuliban bedobtak a medencébe és amikor kimásztam és a tükörbe néztem el se hittem, hogy az arcomon a smink változatlanul fent maradt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Tindelou

2018. május 17.

Nekem a kókuszos van meg, és imádom, tényleg tartósabbá teszi a sminket. Ad egy szép ragyogást a bőrnek. Kellemes a permete, sokkal jobb mint a Mac Fix +. Ez az első Sminkfixáló ahol valóban érzem, hogy fixál, és nem fullad meg a bőröm mint pl. az Aura sminkfixálótól. Nem irritálta a szemem, és nem okozott pattanásokat sem. Szóval a kedvenc sminkfixálóm. Már újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

gingerbloo

2016. november 29.

Korábban mac fix+ használtam, de az ugye nem teszi tartósabbá a sminket, csak hidratál, elveszi a porosságot, stb. Ezt primer után alapozó alá és a végleges smink felé is teszem. Nekem valóban tartósabb a sminkem tőle, elveszi a púderes hatást, egybeolvasztja a sminket a bőrrel, szüval jó. Már kettő üveggel elhasználtam és bontottam ki a harmadikat is. Az, hogy ezt mondom, nagy dolog, mert nem vagyok nagy kedvelője a gerardnak. Az nem iagz, hogy mattít. Az igaz,hogy nem engedi át a zsírosságot a sminken, ami mondjuk úgy 50-60%ban igaz (nekem ugyanis elég zsíros bőröm van, nap végére kifénylek), de ad egy ilyen szép fényességet a sminknek amitől természetesebbnek tűnik. Olykor nem akarom ezt a hatást, ott végül átmegyek nagyonkevés púderrel még rajta, és tádááá. Beautybayen is árulják kb ugyanazért az árért mint az eredeti honlapon, de itt nem kell shippinget fizetni (legalábbis jóval kevesebbet a rendelésedtől függően) illetve vámot sem szoktak rászámolni úgy, mint az usa-ból jövő csomagokra. Inkább onnan szerezd be, mint a hivatalos oldalról. Az illatuk nagyon erős, de én szeretem. Eddig volt teafás, az kellemesen hűsít, barackos, az elég émelyítő, és most jön a levendulás és gyömbéres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Niacinamide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.