Gerovital

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Birdy, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Samponok

Aktív növényi hatóanyagainak köszönhetően erősíti a hajszálakat és serkenti az új hajhagymák növekedését. Rendszeres használatával javul a sejtek oxigénellátása, a haj szerkezete és vitalitása, így a fejbőr újra egészségessé, a haj pedig erőssé és ellenállóvá válik.

dizabella01

2017. június 13.

Nagyon finom az illata, viszont ezen kívül semmi sem győzött meg ebben a samponban. Nehezen habzik, gyorsan zsírosodik a hajam használatától...Ja és a hajhullásra vonatkozóan sincs semmi tapasztalatom vele.
Édesapán is használta, és neki kiütések jöttek ki a fejbőrén ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Édesapán is használta, és neki kiütések jöttek ki a fejbőrén ettől a terméktől.

Vampir

2017. május 16.

Amit én használtam, annak másképp nézett ki a flakonja, de ugyanaz. http://www.baaria.com/3145-thickbox_default/sampon-anticadere-gerovital-250ml.jpg
Nem hogy megállította volna a hajhullást, még rosszabb lett tőle, ráadásul a hajfesték kb felét leoldotta... a bőrgyógyász is mondta, hogyne használjam, mert nem ér semmit, sőt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

GNóri

2017. március 6.

Még nem használom olyan régóta, hogy tudjak nyilatkozni a hajhullás elleni hatásáráról, viszont az rögtön szembetűnő volt, hogy erősebb tőle a hajam. Nem lapul, van tartása, dúsabbnak látszik. Majd updatelek még, ha elfogy a flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Rose23

2017. február 8.

Nagyon kár, hogy megváltozott ez a sampon, nekem az új formula nem vált be. Pedig a régit nagyon szerettem :(
Az új jóval sűrűbb állagú, és hajszárításkor érzem, hogy valahogy "összeragasztja" a hajam (a szokásos balzsamom mellett), és ezt később is érzem minden újrafésüléskor. Az illata és a tisztító hatása rendben van, de így nem fogom már újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

tia04

2017. január 2.

Mindenképp szerettem volna írni erről a samponról véleményt.Fél áron vettem mert új külsőt kapott mint kiderül, úgy hogy ne ebben a kiszerelésbe keressétek.
Teljesen megvagyok elégedve vele. Nem számítottam nagy durranásra, az illata is kifejezetten jó, sokáig elég volt. Viszont a legfontosabb az az, hogy 1 flakon elhasználása után rendbe jött a hajam.. ami már igen régóta hullott. Szuper kis termék csak ajánlani tudom, és az összetevői is szépek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

6vilag

2016. december 14.

Jól habzó, jó illatú sampon. Mondjuk nem hullik a hajam szerencsére, talán a férjem végett vettem. Meg kíváncsi voltam. Szóval nekem egy átlagos sampon. Egyetlen érdekesség vele kapcsolatban, hogy megmostam a hajam vele, utána balzsamot tettem rá, majd megfésülködtem. Siklott a fésű a hajamban, kíváncsi voltam hány szál marad a fésűmben. Mindössze 2 vagy 3 volt, de hát nem én vagyok a célközönsége biztosan, hisz eleve sem hullik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 14.

Csirke87

2016. június 7.

Jó illata van. Habzása közepes. Amikor ezt használom, akkor nem marad a kádban, fésűben annyi haj, mint egyébként szokott lenni. De csak 4-et adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

msarolt

2016. május 7.

Szerintem az illata kellemes, jól habzik, nem szárít, nem zsírosít. A hatását én kb. három hónap után láttam igazán (heti kétszer-háromszor mosok hajat, lehet, hogy aki naponta mos hamarabb észreveszi). Viszont most már jelentősen több hajam van, és éjszakánként sem hagyom a felét a párnán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

ccvc

2015. december 7.

Ez kevésbé büdös, de azt a kevésbé büdös szagot sem érdemes elviselni, ugyanis ettől sem nőtt se több hajam, se nem lett dúsabb és a hajhullás is ugyanúgy megmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

featherflying5

2015. szeptember 2.

Borzalmas!! Heti kétszeri használattól úgy kiszáradt a fejbőröm, hogy fokozta a hajhullást és iszonyatosan korpás lettem. A flakon felénél kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol, Zinc PCA, Glucose
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!