Gerovital

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek

Nappali krém, amely optimálisan hidratálja a bőrt az arcon, a nyakon és a dekoltázson.

Az Aquaxyl helyreállítja a bőr vízkészletét és csökkenti a transzepidermális vízveszteséget. A Ceramidyl-Omega visszaállítja a bőr sorompó funkcióját, hozzájárul a vízkészlet helyreállításához, így a bőr hidratáltabbá, rugalmasabbá és tonizáltabbá válik. Az organikus mákvirág olaj az ideális összetevő az érzékeny, dehidratált és a környezeti tényezőknek kitett bőr kozmetikai kezelésében. Segít megelőzni a dehidratálódást, az irritációkat, a ráncok megjelenését és a bőr idő előtti megöregedését. A növényi eredetű jojobaolaj és szójaolaj táplálják és regenerálják a bőrt, egész napos védelmet nyújtva.

AnnaLAKK

2019. október 20.

Már más véleményben is írtam, hogy nekem nagyon bejöttek a Gerovital termékek. Ár érték viszonylatban nagyon jók. Igazából nem csinálnak nagy csodát, csak egyszerűen működnek ami nekem elég, ez a krém is ilyen. Van egy enyhe kellemes illata, nem szárítja, nem irritálja a bőrömet cserébe, ha bekenem vele érzem, hogy pihe puha lesz a bőröm reggelre. Én leginkább este használom, vagy télen napközben is, mert egy kicsit sűrűnek érzem, de a napi rutinomban tökéletesen be tudom illeszteni és nagyon jót tesz a bőrömnek. Lehet, hogy vannak sokkal jobb termékek, de ebben az árkategóriában hozza azt amit ígér. Eddig nem találtam nála jobb arckrémet az arcomra, úgyhogy valószínűleg újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

miffyr

2016. november 21.

Eddig a régi fajta zöld, domború tégelyes gerovital krémet használtam, azt nagyon szerettem, de már sehol nem találtam, azt mondták ez van helyette és ugyan olyan, így hát kipróbáltam...
Nem ugyan olyan, illatra, állagra is különböző, ez számomra zsírosabb hatású, testesebb krém, nehezebben szívódik be és nem is igazán hidratálja a bőrömet, viszont valami erőteljesen irritál és szépen ki is pirosodik tőle a bőröm egy enyhe csípős érzet kíséretében, szóval többet biztosan nem fogok venni belőle, inkább keresek valami más helyettesítő terméket.
Ha valaki esetleg még látna a régiből valahol, írja meg merre keressem, mert az jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0