Gerovital

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fannalin, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Nocturshape csökkenti  a lipidfelhalmozódást, javítja a kollagénszintézist és rugalmasságot biztosít a szövetek számára. Az eszcin és a mákolaj együttesen csökkentik a narancsbőrt. A metil-nikotinát elősegíti az aktív összetevők bejutását a bőrbe, javítja a narancsbőrrel érintett területek oxigénellátását, valamint elősegíti a zsírlerakódások csökkenését.

Fannalin

2020. február 28.

Meglátom a polcon és rosszul leszek, annyira, h a márkától más terméket se próbálok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Vanesszaeszter

2018. február 17.

A párom kedvenc testápolója:D:D imádja, hogy felmelegszik a bekent terület és kissé piros lesz.... :D:D
Én is szerettem, feszesítő hatását tényleg tapasztaltam, de hidratálni annak ellenére sem hidratált jól, hogy nagyon nehéz eloszlatni, és igen testes krém. Nem veszem újra, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

MissNothing

2016. október 24.

Árban eléggé ott van, igazából nem tudom, hogy tényleg hat-e.. az biztos, hogy valamilyen hatása van, mert ahol bekened ott eszméletlenül kezdi csípni, legalább fél óráig, bár tény hogy eléggé puhává teszi a bőrfelületet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Leander

2016. szeptember 24.

Én szívesen használtam. Valóban bemelegszik és kipirosodik a bekent terület: ez a hatásának a lényege, thermo hatása révén fokozza a bekent terület végkeringését ami elvileg segít megszabadulni a cellulitisitől. A thermo hatás markánsan keletkezik, tényleg piros és meleg lesz a terület. Számomra ez messze volt az elviselhetetlentől, sőt, alapvetően kedveltem a jelenséget, legalább úgy érezte az ember, hogy valóban hat a termék. Helyi vérbőséget mindenképpen okoz, így tényleg segítheti a helyi vérkeringést. Hosszú távú, cellulitis eltávolító hatását sajnos kifejezetten nem tapasztaltam - ahogy egyik másik terméknél sem, ezért így is csak 3 csillag, de vérkeringés élénkítésre mindenképpen jó, hasonló a lóbalzsamhoz. Én a termektől várható és leírt hatáson túli "kellemetlenséget", kiütést, stb. nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

kovacsiren

2016. szeptember 5.

A VILÁG LEGROSSZABB TERMÉKE!!!!!!!!!!!!!!
Az én bőröm nem érzékeny, soha nem voltam allergiás semmire, semmi nem váltott ki belőlem allergiás reakcíót EDDIG!!! A leírásban megtalálható, hogy bőrpirosodás jelentkezik és a kezünket meg kell mosni. De mi van a testünkön bekent résszel? Szerintem NEM normális, ha a bőröd izzani kezd, elviselhetetlenül ég, fáj és a bő vízzel való lemosása ( tus alatt 5 perc) után se enyhülnek a fájdalmak! Az meg pláne nem ha hólyag szerű foltok jelentkeznek!!!!!! 15 perccel a termék használata után sem tudsz kényelmesen leülni, mert olyan érzetet van, mintha leégtél volna, húzódik, viszek és baromira fáj!!! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!! SENKINEK!! (Kár, hogy nem lehet az elégedettséget mínuszban pontozni)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

A VILÁG LEGROSSZABB TERMÉKE!!!!!!!!!!!!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3