Gerovital

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2014. május 12.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A fiziológiai pH-értékének köszönhetően a sampon gyengéd zsírtalanítást biztosít a haj számára. Az aktív összetevők szabályozzák a faggyúmirigyek aktivitását és ezáltal csökkentik a fokozott faggyútermelést. Használja a sampont együtt a Zsírosodás elleni szérummal minimum 5-6 hétig, és hajának zsírossága szemmel láthatóan csökkenni fog. A termék használatával ritkábban kell hajat mosni.

Debreczeni

2017. április 25.

Annyit észrevettem, hogy visszafogta a korpát. Ezen kívül nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Annyit észrevettem, hogy visszafogta a korpát. Ezen kívül nem a legjobb.

eszti003

2016. április 20.

Nemrég vettem ezt a sampont, nekem nagyon bevált. Előtte mindig reggel mostam hajat, másnap reggelre már fel kellett kötnöm, annyira csúnyán zsírosodott. elmentem bőrgyógyászhoz, ő zsíros korpára írt sampont, az sem segített, aztán véletlenül megtaláltam ezt a kis flakont a dm-ben. kb 3 hete használom, már nem 2, hanem 4 naponta mosok hajat, a 3. napon még simán ki lehet egedni. nekem nagyon bevált, nem szárította a fejbőröm, mondjuk én csak azt mosom vele. én biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

vaczkor

2015. szeptember 24.

Nekem nagyon bejött. 2 naponként kellett hajat mosnom (tehát hétfő-szerda-péntek), kb. 4 használat után áttértem a 3 naponként hajmosásra. Most tartok kb. az első flakon végénél és lassan 4 naponként fogok hajat mosni. Szerintem tényleg csökkenti a zsírosodást, a fejbőrömet nem szárítja, a hajvégeket sem (mondjuk ide mindig kenek hajvégápolót).

Update: nem lett belőle 4 nap, maradt a 3 naponta mosás. De közben nagyon kiszárította a hajvégemet, töredezni kezdett, a balzsam ellenére is. Mégse ő az igazi, levonok pár csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

fridaylover

2015. január 17.

A fodrászom azonnal letiltott róla. A hajamat ugyanúgy kétnaponta kellett mosnom mellette, mint korábban, ráadásul a fejbőrömet teljesen kicsinálta. Nekem a syoss oleo intense vált be a zsírosodó hajamra. Magam sem értem, hogy hogyan és miért, de élvezem a hatását!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

rekeszke

2015. január 16.

Nem akarom elkiabálni, de talán ez lesz AZ a sampon.:D Régóta keresem az igazit gyorsan zsírosodó hajamra. Most 3 napos, ilyenkor már vállalhatatlanul szokott kinézni. Ezzel a samponnal szerintem ki fog bírni a hajam minimum 4 napot. De majd update-elek hosszabb használat után.

Update: Sajnos le kellett vinnem a csillagokat...Nem jobb, mint a többi sampon, amit eddig próbáltam.:( Továbbra is keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Aphrozin

2014. december 29.

Végigolvasva a hozzászólásokat megvettem a sampont, hátha tényleg csodát művel. Igazából én már azzal is beértem volna, ha két hét használat után legalább egy napot kitol a hajmosások között, de sajnos messze nem vált be, a hajam ugyanolyan csak kevésbé szép fényű, mint a korábbi samponommal. ( a hozzá tartozó spray meg kritikán aluli) Kizárt, hogy újravegyem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Evica

2014. december 29.

Annyira kiszárította a fejbőrömet, hogy hetek óta durván hámlik, korpás lett. A színezett hajam színét is leszedte, egyáltalán nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Zsofesz

2014. december 6.

Nagy reményeket fűztem a samponhoz az itteni vélemények miatt, és nagyon hittem benne, de eddig csalódás számomra. Nem hogy javítana a hajamon, ha megmosom reggel egy éjszaka után másnap reggel nem bonthatom ki olyan ronda. A hajam zsírosodós típus az igaz, de más samponokkal csak a 3. napon kellett felkötnöm, ezzel már a másnapot se bírja ki.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 6.

tittus

2014. december 2.

Nagyon megszerettem ezt a kis sampont. Nagyobb változást ugyan nem hozott, ugyanolyan ütemben zsírosodik a hajam, de nem is vártam csodát. Nem szárít, nem zsírosít, hajmosás után dús, fényes, puha és illatos a hajam. Nagyon fincsi az illata (hasonlít a kedvenc Calvin Klein parfümömre), és nagyon könnyű kimosni. Csak az nem tetszik, hogy kétszer kell vele mosnom - gyorsabban fogy, és több idő is a hajmosás - de egyébként jól tisztít. Nem tudom, hogy szárít-e, én használok hozzá balzsamot és hajolajat is. Most tartok a flakon aljánál, meg vagyok vele elégedve, valószínű, hogy újraveszem, amíg nem találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

nikolette

2014. november 12.

Nálam ez a csodaszer :) Imádom :) Hétfőn próbáltam ki,ma (szerda) még nem kell hajat mosnom :) Nem viszket tőle a fejem (ez nálam nagy szó) , megérni az árát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Biotin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!