Gerovital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javgke, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Fényvédők

Áttetsző tej, vízálló, könnyű, mely gyorsan felszívódik a bőrbe. Védelmet nyújt a nap káros sugarai ellen, megelőzi a foltok kialakulását, ugyanakkor védi a bőrt a korai öregedés tünetei ellen. Antioxidáns hatást biztosít, regenerál és intenzíven hidratál. Nem tartalmaz parabéneket és oxybenzont.

SPF 20, UVA-UVB közepes védelem. Organikus gránátalma kivonattal.

csojte_billa

2013. május 21.

Én szerettem, hasznos volt. Szépen lebarnultam a tengeren, anélkül hogy leégtem volna és még nap allergiám is van; igaz 12-16 között nem voltam sugárzásnak kitéve :) és minden fürdés után a még vizes bőrömre kentem fel. MOSt hogy elolvastam az összetevőket és kicsit komolyabban utánanéztem a faktoroknak, már nem venném újra. Megint rájöttem, hogy semmi se tud egészséges lenni, amit az ember talál ki, mindennek van valami, titkos, káros mellékhatása, amit felfedeznek egy-egy kísérlet során. Idén Vichyt fogok használni vagy a Loreal termékeit, ők MEXORYLT tesznek a krémeikbe, erről még nem derült ki semmi rossz...kérdés hogy meddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Ariel

2012. augusztus 22.

Alig vártam, hogy visszajöjjek a nyaralásból és véleményezhessem. Életem legnagyobb csalódésa a szuperegészséges napvédőkkel kapcsolatban. De legalább is ezzel!
Közepesen barna a bőröm, nagyon ritkán égek le, tengerpartra is bőven elég a 15-ös faktorszám nekem. Gondoltam áttérek kímélőbb üzemmódba és megvettem ezt a bio csodát a maga 20 asával. Ha valaha buktam napozóval hát most sikerült. Rommá égtem úgy, hogy minden fürdés után újra kentem, a vállam tarkóm szinte apró-ráncosra aszódott, rémesen fájt. Végül a legolcsóbb 10 faktoros sundance védett meg, mert a Gerovital a kukába landolt a tocsogós semmihaszna állagával. Soha többé!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

varga.renata31

2012. július 11.

Nekem bevált. Idén nyáron eddig csak ezt használtam. Mivel folyamatosan barnuló a bőrtípusom, így elég a 20 faktoros naptej, egyszer sem égtem le. Nagyon kellemes az illata, nem az a tipikus naptej illat. Nem ragad, és nincs az az érzeted, hogy megfullad alatta a bőröd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 11.

javgke

2012. május 19.

Nagyon nehezen szívódik fel és zsíros... Jó a pumpás kiszerelés, olcsó és az illata is elmegy, de sok a sárga összetevő az "organikusságához" képest, és még komedogén összetevő is van benne... kidobott pénz volt, mert így nem fogom elhasználni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract