Gerovital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebi7, Módosítva: 2012. május 20.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Fényvédők

Kimondottan érzékeny bőrű, napallergiára hajlamos felnőtteknek és gyerekeknek ajánlott napvédő krém. Antioxidáns hatást biztosít, regenerál és intenzíven hidratál. Nem tartalmaz parabéneket és oxybenzont.

Evike07

2015. március 25.

50 faktoros naptejet kerestem, amelyet arcra kenhetek. Sokáig gondolkoztam, végül három befutó maradt: Vichy, Garnier és a Gerovital. A vichyt az ára miatt nem vettem meg végül, majd nem tudom milyen megfontolásból végül a gerovitalt választottam. Ezelőtt sosem használtam még külön arcra való napvédő krémet. Én nagyon kellemesen csalódtak. Miután felkentem szinte nem is látszódik, negyed óra sminkelhettem is. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem fényesedik ki az arcom és nem érzem, hogy egy plusz réteg lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

tsix03

2013. augusztus 3.

Nagyon szeretem az illatát, jó állaga van és gyorsan beszívódik. Nekem nagyon fontos, hogy nem érzem magamon egész nap (a Niveától tiszta ragacs vagyok), mivel napallergia miatt nem csak napozáskor, strandoláskor kell használnom. Éppen ezért esett erre a választásom, eddig jól teljesít, nem jönnek elő az allergiás foltok. Kicsi (100 ml), így a táskámban is elfér. Nekem nincs is szükségem nagyobbra, mert úgy sem fogy el. Az 50 faktoros naptejek között sajnos nincs választék, ezen kívül 2 másik volt a Rossmannban, ahol 2100 Ft-ért vettem ezt leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Bebi7

2012. június 18.

Hát minden szempontból többet vártam tőle. Illata igaz kellemes, és nem is égtem le tőle. De állaga elég sűrű. Olyan érzésem volt mintha nem szívodott volna fel teljesen. Persze az összetevői sem annyira szimpatikusak már. Valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Trideceth-6, Cetearyl Alcohol
Fényvédők: Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Triazone, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Trideceth-6
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Phenethyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, BHA

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.