GHD

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blueberry, Módosítva: 2017. január 16.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Hajegyenesítő és -puhító spray normál, vékonyszálú hajra. Segít a haj kiegyenesítésében és szálkátlanításában. Elegáns, tartós tartást ad a hajnak, anélkül, hogy lelapítaná a frizurát. Tartalmazza a GHD hővédelem rendszert.

Blueberry

2017. április 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, már csak az ára miatt is, és mivel a hajvasalóiktól mindenki el van ájulva, ezért gondoltam a hajápolási termékük is majd valami csoda lesz.
Az illata finom, babapúderes, ezt szerettem. Fújtam vizes hajra és szárazra is vasalás előtt, de semmivel nem tud többet, mint más termék. Persze én azt képzeltem, hogy ezzel a következő hajmosásig olyan lesz a hajam, mintha most jöttem volna a fodrászól. Valószínűleg az elvárásaim voltak nagyok, ezért a csalódás. Szálkátlanításban semmit nem segít szerintem, mert pont hajvágás előtt álltam, és bizony látszott ezzel is, hogy már ideje pár centit levágnom a hajamból. Más termékkel sikerült elérnem, hogy ez ne látszódjon. Egyébként aránylag tartós volt a hatása, bírta a ködös reggeleket úgy ahogy, de ezért a mennyiségért és pénzért én extrát vártam.
Ami fontos, hogy én nem GHD vasalóval használtam, hanem sima Remingtonnal, de szerintem ez nem befolyásolja az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Antioxidánsok: Octadecyl Di-T-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.