Ghost

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: rózsa, jázmin

Szívjegyek: vanília, őszibarack, ámbra

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Pampilla

2015. november 16.

2014.május 24.: Nagyon izgulok mert most rendeltem meg,és éget a vágy hogy megtudjam,ugyanolyan-e mint 2002-ben,amikor először viseltem ezt az illatot.
Fura helyzet: az akkori páromtól kaptam,görögországi nyaralásból hazafele jövet,gyorsan kellett választani,mert siettünk a határnál,csak lekaptam a polcról,hogy na ez jó lesz....Aztán itthon elkezdtem használni,a kapcsolatom tönkrement,viszont a mostani barátom akit akkoriban ismertem meg,utólag bevallotta,hogy nemcsak belém,de az illatomba is beleszeretett....ez volt a Ghost.....Évek teltek el,majdnem feledésbe is merült,de most készülünk barátnőm esküvőjére,és úgy gondoltam ez lesz az az illat amit viselni fogok e jeles napon....Barátomnak nem szólok róla,ott fogja csak megérezni,kíváncsi vagyok milyen hatást fog kiváltani belőle....csak aztán a végén nehogy én veszítsem el a fejemet és feleségül menjek hozzá....!!! :)
2015.november 16.: sajnos alig van köze az eredetihez,bár nem tudom biztosan hogy ez a mostani nem másolat véletlenül,elég megbízható helyről vettem,de ki tudja.... Nem is igazán szeretem már.... A régi kifinomult volt,ez meg durva és szúrós.... Azért nem veszek le csillagot,az emlékek miatt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

annama

2013. június 3.

Mint minden rózsa, minden rózsaparfüm is nagyon más, mégis mindegyikben felismerhetô a rózsaillat. Én a pikánsabb rózsákat kedvelem, mint a L'occitane-é, ez viszont ugyanaz az édes, cukrozott rózsaszirom buké, amibôl rózsavíz készül cukrászsüteményekhez, vagy amit a bolgár rózsalekvárban érezni. Fánkba töltve szeretem is, de a bôrömön furcsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol