Gianfranco Ferre

Ár:   5200-10 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. szeptember 13.

Ár:   5200-10 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: magnólia,keserű narancs, rózsa,fás jegyek, ámbra

Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 30ml/képen látható mennyiség , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)
FÚJÓS! Gianfranco Ferre In The Mood For Love
Ár: 5/10 ml - 1 000/1 900 Ft + pk , Eladó: DJilla
Állapot: Fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: posta/foxpost/személyes átvétel

angelina69

2018. április 30.

Hmm-hmm. Ez nagyon nem... Látom a csillagok számát, és nem először fordul elő, hogy egy illat tökéletesen ellentétes élményt nyújt, mint másoknak. Szóval, ez rajtam a legnagyobb jóindulattal is, egy halványan rózsás öblítő vagy sampon illat. Tipikusan a mosószerekre jellemző enyhén savanykás, szúrós illat kúszott elő. Egy biztos, a szerelem szó nem erről az illatról fog eszembe jutni. Még szerencse, hogy viszonylag lágy és könnyed. Ilyenkor szoktam nagyon kíváncsi lenni, vajon másokon milyen lehet, mert a csillagok száma szerint, egész jó. Nem mostam le, hátha változik és mutat nekem valami szebbet. De nem akart mutatni mást, így hát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 30.

Marcsi66

2018. március 4.

Az angyalok mindig fehérben járnak,,,,lehet sokan röpködnének az ég felé,ha tudnák milyen szép is ez az illat,Tisztaság sugaraiban fürdeti a Nőt,makulátlan szépségét hordani, csodálat. Nagyon szép parfüm,dicséret érte,tartóssága közepes,Hasonlít egy imádatra,de ez sokkal könnyedebb,és nem annyira krémszerű ( Dior Poison Pure )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

kiccsilag

2017. július 20.

Igazán tetszik az illata. Nekem olyan igazi nő . Puha és kecses . Egyetlen egy dolog ami miatt potyog a könnyem vele kapcsolatban. Null semmennyire kicsit sem tartós 😢. Pedig ferré imadó vagyok . Kár érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Azita

2016. július 3.

Próba nélkül, a leírások alapján vettem ezen az oldalon.Nagyon kellemes, különleges illat, van benne egy "különös" csavar (nekem).Tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

Mila

2014. december 11.

Nagyon megtetszett az illata, a kinézete, a neve, megvettem, de nekem túl sok, fejfájdítós illat. Szívesen továbbadnék rajta, pár fújás hiányzik belőle csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

mcica36

2013. október 19.

Kedvenc... egyszerűen imádom... annyira én vagyok... Nőies, kellemes, tiszta illat... megőrülök tőle, ha megérzem... sosem unom meg szerintem... pikk-pakk kifújkálom, ha olcsóbban hozzájutok... IMMMMÁÁÁÁDOOOOM! :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

merchajnalka

2013. április 13.

Nekem az egyik legkedvesebb illatom! Amikor megjelent csak a neve alapján döntöttem úgy, hogy ha törik ha szakad nekem ez az illat kell! Hogy miért is? Van egy film: Wong Kar-wai rendezőtől In the mood for love, nálunk Szerelemre hangolva címmel ment moziban, tévében évekkel ezelőtt. (Vajon a Ferré parfümmrészlegének orra ismeri?) Ezzel a filmmel estem szerelembe a távoli-keleti filmművészettel. Annyira líra szépségű, annyira más gondolkodás- és látásmód, mint a világ ezen és még nyugatibb részein. Illatjegyei nekem épp ennek a filmnek és világnak hangulatát idézik meg. Mikor magamra fújom, egyből elbájol illatával és hosszú órákig lebegek benne. Ajánlom mindenkinek az illatot és a filmet is (ami egy trilógia középső darabja). Bár bevallom, nagyon örülök, hogy kevesen használják kivételessé és egyedivé teszi viselőjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

banyadék

2013. április 13.

Őt is megnéztem ám... Valóban különleges illat. Tetszett,de még többször neki kell futnom és legközelebb bőrközelbe engedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 13.

opus

2013. március 18.

Először nagyon tolakodónak gondoltam, de most pár óra elteltével nagyon kellemes, egyedi illat. Még próbálgatom, mielőtt megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 18.

beautygeek

2013. január 6.

Igazi nőies illat. Egyszerűen imádom. Amióta megvan nagyon sokan kérdezik, hogy milyen parfüm van rajtam :) Ami még jó benne, az az, hogy még nem sokan használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol