Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NBetty, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aktív regeneráló, feltöltő, fiatalító luxus szérum. Magas hatóanyag koncentrációja azonnal aktiválja a bőrt, helyreállítja a bőr egészséges működését és védekező funkcióit. Minden bőrtípus fiatalítására, regenerálására alkalmas mélyhidratáló szérum, mely kijavítja az életvitelből eredő bőrproblémákat. Stimulálja a kollagén és hialuronsav szintézist. Feltölti energiával, ásványianyagokkal és vitaminokkal a bőrt. Finoman halványítja pigmentációkat.

Erre szívesen CSERÉLEK: Gigi Bioplasma Serum Supreme
Ár: - , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel lenne jó Budapesten

BB001

2019. augusztus 2.

Amerikából rendeltem 100ml kiszerelésben. Elég borsos elsőre az ára, de annyira kis mennyiség kell belőle csak egy nap, hogy nagyon sokáig elég lesz ez a kis csodaszer :) Szépen simítja a ráncokat, éveket tud fiatalítani az arcon pár napnyi használat után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

szilviy

2018. július 21.

3 hete használom. Első alkalommal elalvás előtt kentem be az arcom egy ajándékba kapott másik Gigis termékmintával. És nem hittem a szememnek,másnap reggelre teljesen másképp festettem a tükörben. Gondoltam,csak elfogult vagyok,beképzelem a változást. 3 nap után már a kolléganőm is megjegyezte,hogy ki vagyok simulva. Azt kell mondanom tényleg csoda :) Kár, hogy már csak 100 millisbe kapható, így elég borsos áron jutottam hozzá, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

krisztis

2018. március 14.

Nemrég kezdtem el rendszeresen használni, illetve korábban kozmetikai bioplasma kezelés során találkoztam már vele. Hát meg kell hagyni, megvan a wow hatás, a mimikai ráncokra és megelőzésre kezdtem el a rendszeres használatát - és egyelőre nagyon szuper. Az állaga kellemes, és szerintem frankón érzed hogy történik valami miután felkented. És az illata!! Nálam egyelőre 5* egyértelműen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.