Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lydiadeathtrance, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas növényi őssejt tartalmú, intenzíven ránctalanító, fiatalító luxus készítmény, antiallergén és nyugtató hatóanyagokkal dúsítva. Kifejezetten ajánlott a fokozottan érzékeny, gyulladásra, eritémára hajlamos, napfénykárosodott bőrök ápolására, illetve a kiegyensúlyozatlan étrend (diéta) okozta bőrhibák orvoslására.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Riababa

2017. július 29.

Jól hidratál, kellemes az illata, de a wow hatás elmaradt. Nekem nem jött be. Amit ígér, azt nálam nem tartotta be. Csalódás számomra, hogy a kedvenc kozmetikusom által használt márka termékében formaldehid kibocsájtó tartósítószer van. Így az ár-érték aránya sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Kencemániás

2015. január 28.

Erősen Rosaceás bőrű testvéremnek vettem ebből és a pakolásából.
2 hét múlva hívott fel, hogy teljesen elmúlt a csúnya pirosság az arcáról.
Nagyon örülök, hogy hagytam magam rábeszélni és nem a gyógyszertárban vettem meg újra valami hiperdrága márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

Erősen Rosaceás bőrű testvéremnek vettem ebből és a pakolásából.
2 hét múlva hívott fel, hogy teljesen elmúlt a csúnya pirosság az arcáról.

despoina

2014. október 12.

Nagyon szuper márka,árkategoriájában magasan felülmúlja bármelyik parfümériás agyonreklámozott high end márka arcápolási termékeit. A kozmetika ahova járok Gigi referencia szalon, igy egyik látogatásom alkalmával kaptam a kozmetikusomtól jó pár mintát (amelyekben kiadós adag található ellentétben hig endékkel :D). Nagyon sürü az állagúk, tényleg elenyésző mennyiség is elegendő belőle. Sokkal koncentráltabbak összetevőkben, mint a parfümériás társaik. Én nagyon akartam de nem tudtunk együt tmünkődni. Nehezen szívta be a bőröm és késöbb apró pattanásokat is okozott. Lehet hogy jó pár v múlva kellene újra megprobálnom :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Hópehely

2013. december 8.

Kb. 5 hónapja használom a krémet enyhén rozáceás bőrre, sőt már megvásároltam a következő adagot is! Nekem is teljesen bevált, nagyon meg vagyok elégedve vele. Korábban már nagyon sok krémet kipróbáltam e témában, de sajnos egyik sem tüntette el az arcomról a kis göböket és a pirosságot. Amióta ezt a krémet használom eltűntek a göbök és az arcbőröm sokkal szebb, üdébb lett.
A krém illata nagyon kellemes és pár perc alatt beszívódik a bőrbe. Valóban nagyon könnyű állaga van. Az egyedüli negatív tényező a krém ára, de ahogyan az előttem lévő kommentelő is mondta, egy igazi csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

lydiadeathtrance

2012. október 18.

Most látom,hogy át lett írva a krém neve föntebb, pedig én direkt írtam, hogy ez a Becalm cream! Ez nem a nappali nyugtató krém, csak nálunk még nem igazán beszerezhető! Ez egy másik krém! És nem is fényvédős!
100%-osan meg vagyok elégedve a krémmel. Bőrpírcsökkentő, nyugtató krém, ajánlom nagyon érzékeny bőrre. Én a napallergiámra használom! Amint rákenem a nagy, vörös, viszkető foltokra, a viszkető érzés azon nyomban megszűnik, a vörösség pedig pár perc, max. fél óra alatt elmúlik!
Még annyit,hogy a krém illata nagyon kellemes és könnyen beszívódik.
Annyi a hátránya, hogy nagyon nehéz beszerezni meg persze drága, viszont valóban csodaszer! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

Még annyit,hogy a krém illata nagyon kellemes és könnyen beszívódik.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizinate, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Butylene Glycol, Algae Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.