Best of Beauty 2019

Gillette

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   170 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kocka1989, Módosítva: 2016. október 7.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

A Gillette 2az1-ben formulája a borotvazselét hatékony bőrápolással ötvözi. Újratervezett flakonja tiszta adagolást tesz lehetővé, rozsdamentes talppal és egy kis ablakocskával rendelkezik: nincs többé melléfolyt borotvazselé, rozsda, vagy találgatás, hogy mennyi borotvalzselé maradt a palackban. A Fusion Proglide Sensitive borotvazselével a kezdetektől a borotválkozás befejezéséig sima bőr tesz az eredmény: különleges formulája hidratálja és felpuhítja az arcszőrzetet, óvja a bőrt, fokozza a pengesiklást és hihetetlenül precíz és alapos borotválkozást tesz lehetővé.

flamingo25

2019. április 9.

Nagyon jó termék, bár sokan idegenkednek tőle, hogy nőként férfiaknak szánt terméket használjanak de ezerszer hatékonyabb a szőrtelenítésre mint a kismillió nőknek szánt, rózsaszín, cuki-muki változatok.. Nem irritálja a lábam, élmény vele "dolgozni"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

mmartina97

2018. február 21.

jó termék,mindig is gilettet használtam.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

jó termék,mindig is gilettet használtam.:)

szabokapetike

2017. szeptember 23.

A legkényelmesebb hab/gél amit használtam eddig. Én gyerek korom óta gilette-t használok, nekem 15 éve bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Napraforgo

2016. december 7.

A bátyámtól örököltem meg, mert tönkretette a borotvahabomat az ügyetlenke. Teszi a dolgát, nem lehet mellélőni vele, sokkal jobban jártam ezzel mint a habbal. Nem tudom, valahogy sose próbáltam ezelőtt hasonló terméket. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

kocka1989

2016. szeptember 27.

Eddig a legjobb borotvazselé választás volt. Az okos elhúzófejnek köszönhetően nem hagy nyomot és nem kell törölgetni sem. Nem is értem, hogy eddig miért nem volt ilyen kiszerelés :) Nagyon jó, hogy látni, hogy a zselé adagoló szintje, hogy áll. Akcióban vettem, ha jól emlékszem 1300 Ft volt. A 2000-es ár kicsi sok szerintem, de sok bosszankodást és takarítást meg lehet vele előzni. Rozsdamentes a kiszerelés, ezért nem hagy nyomot sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0