Gillette

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A puha és szaténsima bőrért.

balazsdora

2018. május 15.

Egy kiárusítás során féláron jutottam hozzá. Nagyon könnyen felhabzik, jó krémes állagú lesz, szuper illat, nem szárít. Nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 15.

TheGirl

2016. március 17.

A dezodor és a borotva kombinációjának köszönhetően teljesen kipirosodptt a hónaljam, ezért gondoltam elkezdek borotvazselét használni. Azóta teljesen regenerálódott a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

tzsofiaa

2015. június 24.

Nyári kedvenc :) friss illatával a legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

Nyári kedvenc :) friss illatával a legjobb!

Nussh

2014. június 17.

Először azt hittem, én csinálok valamit rosszul, vagy már olyan rég nem használtam ilyesmit (gyantáról térek vissza borotvára), hogy lehet, ez így van rendjén, hogy már lilul a mutatóujjam, olyan erővel nyomom, mégsem jön belőle, csak alig-alig. Mire a barátom megszakértette a flakont, és kiderült: az összes hajtógáz ki volt ürülve belőle, mivel rosszul lett lezárva. Ergo kidobtam ~1000 Ft-ot egy termékért, ami bár tele van, nem tudom használni. Ejnye Gillette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

babyface

2013. június 17.

kétségtelen, hogy a gilette valamit nagyon tud borotvagélek terén... fantasztikus a hatásuk, de a glyoxal miatt nagy árat fizetsz... :( én már nem kísérletezgetek velük bár úgy láttam, hogy az új olay közreműködéses termékekből már kispórolták a glyoxal-t lehet érdemes lesz egy próbát tenni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

sztike

2012. augusztus 11.

Nagyon szeretem, megkönnyíti a borotválkozást. Finom az illata és bámulatosan selymes lesz utána a lábam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

HBrigi

2012. július 13.

Most is épp ezt használom, de a Gillette bármelyik habja nagyon jó. Nem irritál, nem szárítja a lábam, tényleg selymes a végeredmény. Bár ez gondolom a jó borotvának is köszönhető :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

CherryBlossom

2012. július 5.

Sokáig használtam ezt a borotvazselét, és nagyon szerettem. Nem irritált, nem pattogtam ki tőle, és jól teljesített. Mellesleg az illata is finom.:) Igazából az ára miatt kezdtem el más zselékkel próbálkozni. Más hibája nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

kencéske

2012. július 2.

Nekem eddig az összes gillette borotva gél bejött,nagyon jó mind.Egyetlen gondom vele az hogy drága,ezért olcsóbbra váltottam,de ha akciósan van akkor szoktam néha venni.Krémes,jól kenhető,finom az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

felicitas

2012. február 7.

Még a honlapon is azt írja, hogy csak illatbeli különbségek vannak, és én is tanúsíthatom, hogy bármelyiket használom, ugyanolyan jó mind. Nem kell sok belőle, nem szárít, de hogy a kis begyulladt szőrtüszőket hogyan lehetne elkerülni...
Én bármilyen más márkát néztem, egyik sem olcsóbb, ugyanis ez 200 ml, a többi pedig 150. Ráadásul most vettem 700-ért a G.Marketban, szóval fele annyi mint egy drogériában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Silk

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!