Gillette

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Leheletnyi Olay-t tartalmazó borotvazselé, 4-szer több hidratálóval (a Satin Care Sensitive Skin borotvazseléhez képest) az akadálymentes pengefutásért.

fioretta

2020. augusztus 22.

Egyetértek a sok pozitív hozzászólással, nekem is teljes mértékben bevált: kellemes illatú, nagyon jól habzik, lassan fogy, puha, bársonyos, selymes bőrt eredményez. Mivel egyébként epilátort használok, a borotvát csak a kényes, érzékenyebb területeken veszem igénybe, ezért nagy előnye, hogy nem irritál, nem okoz piros pöttyöket, szőrtüszőgyulladást, kiütéseket. Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

MNNiko

2020. június 23.

Mindenki istenítette ezt borotva zselét így kipróbáltam. Alapvetően jó, de nekem nem nyújtott többet, mint a Balea sensitive borotva zseléje. Plusz ezt intim területen nem tudom használni, mert gondolom a parfüm miatt, de borzasztóan csípi a bőröm...

Elhasználom, de biztosan nem veszem újra, mert árban és hatásban sem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Asteria

2020. április 5.

Én megvoltam vele elégedve, mikor használtam. Olyan vanília puding illata van, dús habot képez felkenés után, és pihe-puha lesz tőle a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

wildrose

2020. február 17.

Meglehetősen mű vanília illatú borotvazselé, de dús és kemény habot képez, valamint jól puhítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 17.

infinitypurple

2019. október 21.

Az első borotvazselé amit ki próbáltam, és nem csalódtam!
A borotva szépen siklott rajta, a szőrszálakat hatékonyan le tudtam borotválni, és a bőrömön sem okozott irritációt, szép selymes lett tőle. Viszont az illatát egy idő után már túl töménynek éreztem, ennek ellenére 5 csillag. A kíváncsiságomból adódóan ezután be szereztem egy sárgabarackvirágos Isana borotvagélt, de kár volt, visszatértem ehhez, még ha ez drágább is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Az első borotvazselé amit ki próbáltam, és nem csalódtam!

96viktoria

2019. május 12.

Erről a termékről szerintem rosszat nem igazán lehet írni...nagyon jó az illata, nem irritálja a bőröm, nem pattog ki és nem pirosodik ki. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Reni666

2019. március 22.

CSatlakozom az elötte szoló hölgyhöz ,fantasztikus termék .
CSodás illat , hosszan tartó és nagyon puha bör ,
Irritáció nélkül , mindha lassaban is nőlne töle a lábamon a szőr.
Tényleg kevés kell belőle .szerintem nem annyira olcsó ,ám nagyon megéri az árát .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

CSatlakozom az elötte szoló hölgyhöz ,fantasztikus termék .
CSodás illat , hosszan tartó és nagyon puha bör ,
Irritáció nélkül , mindha lassaban is nőlne töle a lábamon a szőr.

Kinguska09

2019. február 19.

Imádom!

Az eddigi LEGJOBB borotvagel ha lehet ilyet mondani:)

1. Isteni edes illata van
2. Keves kell belole mert nagyob jol habzik
3. Csak ugy siklik a borotva :D
4. Nem pattogok ki barmilyen borotvat is hasznalok vele
5. Amiota hasznalom egy db szortuszo benovessel sem talalkoztam
6. “Sokaig” eleg egy flakon persze fugg hogy ki mennyit hova milyen gyakran (nekem 1 honap max es elfogy :D)
7. Sok helyen kaphato igy nem kell turakat tenni ha beszeretnel szerezni
8. Szerintem nem draga kb 1500-2000 ft korul mozog az ara
9. isteni puha barsonyos lesz tole a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Imádom!

Az eddigi LEGJOBB borotvagel ha lehet ilyet mondani:)

1. Isteni edes illata van
8. Szerintem nem draga kb 1500-2000 ft korul mozog az ara
9. isteni puha barsonyos lesz tole a borom

Babooca

2019. február 14.

Már a második flakont fogyasztom. Kellemes és tartós illatú, olyan, mint a vanília puding. A borotva könnyedén siklik rajta. Tartós, dús habot képez. Lekörözi az összes eddigi borotvazselémet. Nem pattog ki a használata után a bőröm, pedig eléggé parfümös és az nálam gondot szokott okozni. Nagyon kevés kell belőle, ez abszolút pozitívum. Az ára magas, de leárazva teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Leander

2019. február 14.

Tökéletes borotvazselé. Hidratál, siklik a borotva, kellemes az illata, segít megelőzni a szőrtüsző gyulladásokat és egy flakon az idők végezetéig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0