Gillette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb

A kellemes és kényeztető borotváláshoz.

pirospipacsocska

2019. június 20.

Intim terület borotválására vettem,eddig a Veet kicsi elektromos borotváját használtam erre a célra.Ez a Gillette valóban szebb munkát végez:puhább a bőröm.De!:Ez a szappanos,illatosított csík tényleg elég nyálkás,nyúlós anyagot képez,amit feleslegesnek tartok...Még csak egyszer használtam,és másnapra teljesen kipattogott a bőröm is tőle...És sztem azért az árához képest nem egy nagy szám!Akciósan vettem 2000ft-ért,egyetlen fejjel...Szóval szerintem nem fogok többet ilyet venni,ehhez a művelethez nekem kicsit drága...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

mlexa

2019. május 22.

Csak ismételni tudom, amit előttem is leírtak. Addig nagyon szuper, gyors és könnyű vele dolgozni, amég rajta van a krémezőcsík. Utána kb kuka. De a csík túl hamar leázik, utána le is esik. Kb 3 alkalomra elég nekem. Szóval ahhoz képest meg nagyon drága. Én ugyan a csík leesése után sem vágtam el magam vele, de egyáltalán nem olyan hatékony már a borotválkozás. Most az ipl-re térek át, mert már elegem van a minden 3. napos borotválásból. Rengeteg idő, rengeteg pénz. 😥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Babooca

2019. február 14.

Megvettem még szeptemberben az itteni jó vélemények hatására, de azt kell mondanom, hogy hatalmasat csalódtam. Folyton megvágom vele magam, több centis vágásaim keletkeznek, amiket persze csak a zuhany alól kilépve veszek észre, összekenve ezzel a pizsamát, a törölközőt, a fürdőköpenyt. A borotvált területek begyulladnak.

Nem értem miért illatosították a szappanos zselé részt. A másik, amit kifogásolok, az a vízzel való kölcsönhatása, konkrétan nyákos, ragacsos, gyorsan száradó réteget képez. Persze a pengén nem szárad olyan hamar, centis nyúlványokban folyik le, ezzel összekenve minden területet, ahova kerül. Szerintem nem érdemes rá beruházni, én hülye megvettem egy 5 db-os szettet, de valósággal rühellem.

Pénzkidobásnak érzem, nem ajánlom senkinek. Én csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Pénzkidobásnak érzem, nem ajánlom senkinek. Én csalódtam.

Luna1024

2018. március 24.

Teljes pénzkidobás volt ez a termék, nagyon megbántam, hogy megvettem... Amíg nem találkoztam vele, abban a hitben éltem, hogy nincs nagy különbség borotva és borotva között, pedig itt a bizonyíték, hogy DE, van... Kezdjük ott, hogy erre a borotvára - csak azért, mert kifejezetten nőknek szánták - egy csomó rettentő haszontalan dolgot applikáltak, amit nem kellett volna.
Egyrészt: illatos. MIÉRT ILLATOS?! Kérdezem ezt én, aki amúgy imádja az illatokat, meg a nőies dolgokat, na de a borotvámat nem azért használom, hogy illatos legyek, hanem... másért, na. :D Teljesen feleslegesnek és funkció nélkülinek érzem ezt, és a plusz illatanyag amúgy is csak eggyel több dolog, ami irritálhatja az érzékeny bőrt, az enyémmel pl. meg is tette, kis kiütéseim lettek tőle néhány helyen...
A következő érthetetlen dolog magának a fejnek a kialakítása... Nem tudom, hogy magyarázzam el, hogy érthető legyen, de a fej két végén van egy-egy szappancsík (a rózsaszín cucc a képen), és a borotva kb. addig használható jól, amíg ez a szappancsík rajta van... Amíg ott van, addig könnyedén siklik, leszed mindent, és tényleg gyorsan lehet vele haladni, de minden használattal egyre jobban kopik el, arról meg ne is beszéljünk, hogy vízzel érintkezve fura nyúlós állagot vesz fel, gyakorlatilag elkezd folyni a borotva fejéből, magából a szappancsíkból ilyen - előre is elnézést, tényleg - takonyhoz hasonló állagú folyadék, ami kicsit vicces, de inkább csak bizarr. :D Szóval egy darabig ott van ez a szappancsík, és egyre jobban kezd egy idő után elhasználódni, majd egyszer csak leesik... És ott marad a csupasz penge, ami bár még mindig használható borotválkozásra, de már közel se olyan hatékony, mivel életlenebb, többször kell vele átmenni ugyanazon a helyen, emiatt az egész folyamat jóval lassabb... A bőrt ugyan nem húzza, viszont folyamatosan megvágom vele magam a hajlatokban, pl. a térdnél és a bokánál. Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy cirka 10 éve használok borotvát, de a kezdeti "gyakorló fázist" leszámítva már idejét se tudom, mikor vágtam meg magam utoljára. Amint ez a borotva a kezembe került, megint elkezdődött a dolog, és folyik a vér patakokban a fürdőkádba, ami amellett, hogy elég undi, fáj is... Pedig nem hinném, hogy én felejtettem volna el hirtelen, hogyan kell borotválkozni...

Maga a borotva pluszban még drága is, csakúgy, mint a hozzá kapható fejek, emellett nem hozza azt a minőséget, amit én megszoktam. Hiába a csinos, nőies csomagolás, legközelebb nem ezt veszem meg, mert nekem csak annyi kell, hogy tegye a dolgát, és azt egy jóval olcsóbb, "mezei" borotva is tudja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

anneshirley

2017. február 24.

Számomra visszataszító ez a termék. Ha már nők vagyunk, ússzon mesterséges illatfelhőben az eldobható borotvánk is, ugyebár. Nem elég a szag, a gélpárna darabokban foszlik le borotválkozás közben/után, ragacsos réteget hagy a lábamon, valamint gyulladt piros pöttyök tömkelegét. Csillagos egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

kisslauraolga

2015. november 17.

Gyönyörű borotva (na, jó ez nem fontos, de komolyan emiatt vettem meg). Amíg a szappanos csík rajta van, addig nagyon jól siklik, és nem is gyullad be utána. A bajom azzal van, hogy a csík nagyon gyorsan leázik, és nagyon drágának találom magát a bortvát és az utána vehető fejeket is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 17.

Evyyy

2015. november 12.

Általában gyantát használok, de vészhelyzeet esetére ez marad. Nagyon szeretem, könnyű használni és a rajta lévő gél/szappan bársonyos érzéd nyújt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

JuliannArt

2015. május 6.

Összességében nagyon jó borotva, nem kell sem borotvazselét, sem egyéb mást használnom hozzá borotváláskor, a problémám csak annyi vele, hogy még jócskán van rajta szappan mikor már életlennek érzem a borotvát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

SzandrASD

2014. szeptember 27.

Borzalmas. Nem elég,hogy szétvagdosta a lábamat,de ettől a szappanos valamitől még be is gyulladt.. Maradok az eredeti embrace fejeknél,ink. többet fizetek érte,minthogy dugdosnom kelljen a lábaimat. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

epresfagyi

2014. július 18.

tegnap használtam először, nekem nagyon tetszik! Nagyon jó érzés volt a Baleás eldobható után egy ilyet használni, szinte siklott és nem éreztem semmit, sima és puha lett a lábam! A krémezőjéből sztem 1/3-át elhasználtam, leáztattam, de ez az én hibám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Squalane eo 1 0

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.