Giorgio Armani

Ár:   21 500 Ft, 30 200 Ft és 41 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   21 500 Ft, 30 200 Ft és 41 500 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Alberto Morillas

Illatösszetevők: gyümölcsös jegyek, tengeri és fás akkordok, pacsuli

Ár: 20.000 , Eladó: sillyviki
Állapot: kb 75% (93ml), Helyszín: Miskolc, fizetés: személyesen vagy posta
KISFÙJÒS!!! Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu EDP
Ár: 2.800 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost
tizesh

2019. március 4.

Egyetértek az előttem szólókkal! Nekem személy szerint ez a "legutolsó" (ha szabad ilyet mondanom, mert máshogy nem tudtam megfogalmazni :) ) a Giok közül!
A Gio parfümök fásabb kiadása ez! Egyértelmű, hogy ez a Gio üt el legjobban magától a Gio vonaltól is, ami nem feltétlen hátrány, sőt...! Aki friss, fás illatot keres, az mindenképp tesztelje! Talán ez a legtartósabb a Giok közül....Viccen kívül egy nap a tartóssága!
Kísértetiesen hasonlít a 2016-os Paco Rabanne Invictus Aqua-ra! Megérdemli az 5 csillagot, mint mindegyik Gio mestermű :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

ERRIIIKKKK

2019. február 14.

Mindennapi konfort illat, bármikor hordható. Légiesen könnyű és mégis a robosztus fákat idézi.
Szívesen érte nyúlok egy laza nap kezdetén vagy fontos találkozók előtt, a bőrközeli melegség erőt ad, de a víz lecsendesíti az elmét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

toth11fanni

2018. augusztus 31.

Valami Isteni illata van, teljesen modern, igazi pasi illat! TOP1!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Valami Isteni illata van, teljesen modern, igazi pasi illat! TOP1!

Adam0108

2018. augusztus 21.

Nálam a sima ADG lenyomta teljesen! Brutálisan jól sikerült .Remélem még egy darabig forgalomba lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

ribizlicukor

2018. május 23.

A páromnak választottuk együtt, és azóta csak szagolgatnám és szagolgatnám. A legtöbb férfi parfümnek számomra (bocsánat) wc illatosító vagy tucat szaga van és nagyon nehezen mondom rá azt, hogy jó, ez viszont olyannyira különleges, hogy feledtetni tudta velem az évek óta kitartó Ambercrombie & Fitch Fierce Cologne rajongásomat is, pedig az a másik nagy kedvencem (igazából egyedüli ezen kívül). Ez az illat rendkívül pasis és egyedi egyszerre, mindemellett akár magamon is viselném lány létemre, mert annyira jó. :) A többi Acqua di Gio illattól nem dobtam hátast, ettől szaltóznék, ha tudnék. Beteges hasonlóságot érzek közte és a női illat Thierry Mugler Womanity illata között, pedig az összetevői alapján semmi közös nincs bennük. 8-ast adnék neki, ha lehetne, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Rhodesian Ridgeback

2018. május 2.

Engem nem érdekel, hogy a kritikák nagyon lehúzták, mert nem követte a Gió vonalat. Amikor először megszagoltam, nagyon meglepődtem. Talán még a számít is húztam. Majd többször is megszagoltam és lassan, de biztosan átjött. A végeredmény egy kellemes, fás-gyümölcsös, kicsit rágógumis, mégis férfias illat. Nem mondanám citrusosnak, de az aquás jegyeket nagyon lehet érezni, és a mind a három illatjegye nagyon friss, nagyon kellemes. Nem tudtam megállni, csak beszereztem egyet. Ott a helye az AdG gyűjtemény között. A 2016-os Invictus Aquára emlékeztet az illata.Az üvege nagyon szép, azzal a fából készült kupakkal. Meg nem értett/félreértett mestermű Alberto Morillas-tól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Coumarin, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Citral
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol