Giorgio Armani

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. január 5.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád aromás-aquás

Összetétel: narancs, mandarin, lime, citrom, jázmin, bergamot, ciklámen, szerecsendió, rezeda, koriander, ibolya, frézia, tengervíz, őszibarack, jácint, rózsa, pézsma, pacsuli, moha, cédrus, ámbra

Ár: 1600Ft, 2800 Ft , Eladó: karesz55
Állapot: Frissen kimérve, Helyszín: Jászberény, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost más futárszolgálat

An90

2019. június 24.

Párom egyik kedvenc parfümje, én is hamar megszerettem rajta. Üde, vizes, friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Romano

2019. február 24.

Ez az illat egszerű és nagyszerű, mint általában az olasz illatok.Szeretem ezekben a mediterrán illatokban hogy letisztultak, természet kozeliek, frissek, és mindig magabiztosságot nyugalmat sugároznak.
Friss, citrusos, fűszeres illat.
Jól ileszkedik a palettához a dolce pour homme a roma uomo az armani code es a bulgari illatok mellett.
Na meg a prada...
Nyáron versenybe száll még az aqva amara, a boss orange, az armani ice code.
Azthiszem ez az illat is azon ritka parfumok koze tartozik amivel nem lehet melle nyulni.
Természetesen megy a pont.4,5
Ha valaki konnyed friss, nyári illatot szeretne, ezt a parfumot ajanlom.
Női ismerősei meghálálják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Friss, citrusos, fűszeres illat.
Na meg a prada...
Nyáron versenybe száll még az aqva amara, a boss orange, az armani ice code.
Természetesen megy a pont.4,5
Ha valaki konnyed friss, nyári illatot szeretne, ezt a parfumot ajanlom.
Női ismerősei meghálálják.

ERRIIIKKKK

2019. február 14.

Először hasra estem tőle, de egy idő után meguntam, nekem sok volt, nagy hatókörrel és túl éles fejjegyekkel. Nem szerettem hordani. Mintha mindenki engem méregetett volna és nem elismerően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Horvathangelika1

2019. február 14.

Itt van az orromban az illat, az agyamban az emlék.. ahogy magához húz, kedves szavakat mond és puszikat ad. Hideg van, az ő kabátja mégis nyitva, azért mert én ott melegszem. Várjuk éppen a villamost, ami hozzájuk visz. Már ekkor észrevettem a parfümöt, de nem akarom szóvá tenni, jól esnek a vallomásai.
Pár héttel később, az iskolába megint érzem az illatot, itt már azt mondom, ez annyira tetszik, milyen márka ez a parfüm? Elmondta, de el is felejtettem. Ettől a naptól kezdve minden nap befúta magát vele, volt,hogy ott lapult a táskájában. Imádtam. Annyira Ő ez az illat, de még az üveget is rá tervezték. Éretlen felnőtteknek való cucc. Amolyan tini dolog. Felnőtteken ezt az illatot párszor éreztem az utcán, de annyira nem illet senkihez. 2 év használat után elfogyott, de biztosan használni fogja még, mert valaki meg fogja lepni vele ❤️ szép emlékek . Ha bármi más nem, ezek örökké az enyémek maradnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

nyuszo

2018. szeptember 21.

Igazi klasszikus!
Frissítő, citrusos….
Üde nyári illat....
Cseppet sem érződik rajta az elmúlt 22 év!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Igazi klasszikus!
Frissítő, citrusos….
Üde nyári illat....
Cseppet sem érződik rajta az elmúlt 22 év!

Marcsi66

2018. július 29.

EZ A FÉRFIAS FÉRFIAK illata,,,és isten irgalmazzon nekünk nőknek!!!! Nagyon finomra hangolt,csábító tisztaság,,,megunhatatlan parfümök egyikének tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

Zsolt8912

2018. május 27.

Én a kedvesemtől kaptam szintén egy régebbi kiadást és egészen elégedett voltam vele. Sajnos az elfogyott, de az újak is nagyon kellemesek. Kicsit erősebb jegyek vannak benne, de tényleg megőrzi a frissességet és bárhol, bármikor tudod viselni. Számomra is nagy kedvenc és továbbra sem mondok le róla!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Rhodesian Ridgeback

2018. április 27.

Ez az illat legalább annyira modern, mint amennyire vintage. Sikerült hozzájutnom egy 1997-es kiadáshoz és az valami egészen mesés illat. A mostani se rossz. Alig érezhető a változás. Tucat?! Na és? Az persze senkinek meg sem fordul a fejében, hogy azért szeretik olyan sokan, mert tényleg jó és egy kortalan klasszikus. Fiatalnak, idősebbnek egyaránt jól áll. Annyira illatozik, amennyire egy férfin illatoznia kell. és végül, ami a legjobb az egészben, hogy az ára sincs úgy elszállva. Nem véletlenül az aquás illatok vezető illata. Évtizedek óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Johnny

2017. december 29.

Nagyon kellemes,friss-citrusos,férfias,menő ,és híres is.Sokszor már találkoztam ezzel az illattal,először csak mintát vettem,és egyből ki is derült hogy ez az amit sokan használnak,ezáltal az illat szerintem "tucat illat".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

james77

2017. augusztus 28.

Ez a parfüm valaha a világ legjobb illata volt.
2012-ben vettem utoljára,mert akkor azt éreztem rajta,hogy valami nem stimmel vele.
Nagy "Gio rajongóként" se perc alatt megéreztem,hogy ez már nem az az illat.
Változtattak rajta.
Azelőtt mindig megvolt neki az az akvás ,dolce vita jellegű illata.
A nyár,a strandolás,a napsütés jutott róla eszembe mindig.
1 hete rendeltem illatmintát belőle,hátha azóta olyan lett mint régen.
Jézusom,ez minden csak nem Acqua Di Gio!
Ez egy émelygős citromos valami,ami már nyomaiban sem hasonlít a régi szuper Giora.
Mikor kifújom akkor még van egy kis hasonlóság mint anno,viszont a leszáradásában már csak egy citromos légfrissítős valami.
Iszonyat messzi van ez a régi Gio-tól.
Sajnos egy 10-es skálán, ha a régi Gio 10 volt,akkor ez olyan 2-3-as.
Köze sincsen már ahhoz az illathoz amit annyira szerettem.
Teljesen kiölték belőle az akvás feelinget.
Onnan tudom ,hogy van még egy 2008-as palackom ,és abban van még a "régi" Gio-ból.
Na az igen,az az ILLAT.
Ez csak egy katyvasz már.
Aki erre azt mondja ,hogy jó ,az szagolta volna a régi eredetit.
Hátast dobna tőle milyen királyság az.
://///////////////////

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Ez a parfüm valaha a világ legjobb illata volt.
Nagy "Gio rajongóként" se perc alatt megéreztem,hogy ez már nem az az illat.
Változtattak rajta.
Azelőtt mindig megvolt neki az az akvás ,dolce vita jellegű illata.
A nyár,a strandolás,a napsütés jutott róla eszembe mindig.
1 hete rendeltem illatmintát belőle,hátha azóta olyan lett mint régen.
Jézusom,ez minden csak nem Acqua Di Gio!
Iszonyat messzi van ez a régi Gio-tól.
Sajnos egy 10-es skálán, ha a régi Gio 10 volt,akkor ez olyan 2-3-as.
Köze sincsen már ahhoz az illathoz amit annyira szerettem.
Teljesen kiölték belőle az akvás feelinget.
Na az igen,az az ILLAT.
Ez csak egy katyvasz már.
Aki erre azt mondja ,hogy jó ,az szagolta volna a régi eredetit.
Hátast dobna tőle milyen királyság az.
://///////////////////

Antioxidánsok: BHT