Giorgio Armani

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2019. április 11.

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatjegyek: narancsvirág, fehér pézsma, vanília, tömjén

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6500 , Eladó: Evelin0606
Állapot: Félg van ( kb. 15ml), Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Giorgio Armani Armani Code EDP 50ml
Ár: 14.500Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan (fóliázott), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, de igény esetén postázom is, de ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.

Timi8

2020. június 6.

Sosem volt még ilyen parfümöm. Bár mindìg is tetszett, csak tùl komolynak, tùl kimértnek, mindemiatt magamhoz nem illőnek gondoltam. Az utòbbi 1-2 évben viszont sorra azon kapom magam, h.egyszerűen megveszek a narancsvirágért, kb.mindegy mivel van párosìtva. Itt pedig a vanìliával konkrétan hibátlan elegyet alkot. Ma, mivel egész nap jòkislány voltam, meglepiként kaptam ebből egy 15ml-s kis fùjòs minikét.
Vmiért nekem téli illatként élt az emlékeimben (és a jegyei alapján is erre következtettem volna), de ìgy most annyira szaftosnak, zamatosnak érzem, van benne egy kis fás csavar, meg persze egy amolyan fanyar-friss elegancia is, melytől teljesen üdìtőleg hat a többi illatom mellett. Én, aki többmyire nyárra is főként az édesebb illataim közül válogatok, tutira kiròbálom ezt melegebb időben. Szerintem remekelni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Cathi

2020. május 1.

Kb. 8-10 eve hasznaltam ezt az illatot (szoval csak felidezni tudom), merthogy armani, ez nekem kell.

Hihetetlen karakteres, ezer mas parfüm közül is fel lehetne ismerni (csakugy mint az Alient).
Emlekszel amikor regen ezt viseltem, megdicserte rajtam egy srac, akivel epp talalkozgattam.
Mar felnött fejjel ugy erzem, hogy ez nem egy 18-20 evesnek valo illat, de ez anno nem erdekelt :D

Ha emlekeim nem csalnak, ez nem volt edes illat (mint pl. La vie est belle), se nem friss citrusos, hanem olyan nem kategorizalhato. Van benne valami melyseg, biztos a tömjen miatt, de egyidejüleg kicsit jegkiralynös.

Az Aliennel együtt annyira nehez barmilyen kategoriaba besorolni, mert mindegyik magyon különleges.
Mindegyiket tudni kell viselni (sajnos sokan hasznaljak mind2 illatot annak ellenere, hogy nagyon nem passzol hozzajuk).
Szamomra a parfüm 'önkifejezes', szoval tükröznie kell, hogy ki vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Szamomra a parfüm 'önkifejezes', szoval tükröznie kell, hogy ki vagyok.

Blackxentric

2019. november 22.

Nagyon karakteres nőies illata van, érződik rajta a minőség. Tartóssága rajtam kb. nyolc óra. Nem lett a kedvenc illatom, de nem is felejthető kategória. Talán pár év múlva újra találkozunk és akkor már felnövök hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Timi27

2019. október 30.

Rajtam fűszeres, mély oldalát mutatja. Szeretem, de van benne egy kis mellékzönge, amit annyira nem szeretek magamon, így ritkán nyúlok utána. Télen, ősszel, hidegebb időben jobb viselni, nyáron szerintem sok .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

alizee

2019. szeptember 23.

narancsvirág narancsvirággal meg max egy kis fanyar gyömbérrel, az én bőrömön semmi méz/vanilia bármiféle édesség, csak a száraz fűszeres narancsvirág. hideg időre való, de nem egy bújós komfortillat, sőt rajtam elég lineáris, nem változik ettől függetlenül szeretem. feltűnő, csíkhúzós, itt is figyelni kell az adagolásra és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

lauran

2019. szeptember 14.

Nem tartozom a Code-rajongók táborába, anyukám szokta inkább viselni. Bár imádom a keserűnarancsot, ebben a kompozícióban valahogy nem tetszik, ahogyan átjön, az édes jegyek túlságosan elmossák és eltompítják. Jelenleg egy 5 ml traveller darabom van, amit néha színházba szoktam viselni, de leginkább ott lapul valahol a kollekció legmélyén. A napokban történt, hogy a hajamra való olajat összekevertem pár csepp Code-dal, és láss csodát: fantasztikus orgia született. Csak bontakozott rajtam a Code és a párom csak ámult-bámult, micsoda finom az illatom. És én is ámultam. Aztán pár nap múlva már a bőrömre került az illat, ahol megint nem működött. Hát kérem, én a Code maradék cseppjeit a hajamba fogom olajozni.

UD: Sajnos az új verzió csak árnyéka önmagának. Elkövettem a hibát, hogy emlékeimre hagyatkozva, próba nélkül megvettem, és jellegtelen semmiség lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nyuszo

2019. szeptember 4.

Nekem nem áll össze ez az illat...
Szerintem nem véletlen nem volt ilyenem az elmúlt 13 évben (a 2006-os megjelenése óta).
Kicsit szúrós, savanykás...
Nem működik.
Számomra létezik ennél jóval izgalmasabb Armani illat!
Mégpedig a régi nagy klasszikusok közül...
Ha Armanit vennék, még mindig azt választanám!

Up! Ma odaadtam anyukámnak a kis mintámat.
Már az első pillanatban, ahogy magára fújta, a bőrén valami fantasztikus narancsos-narancsvirágos-krémes édességgé alakult!
Nem győztük szagolgatni.
Az idő múlásával csak egyre mélyült, melegedett az illat.
Nagyon jól állt neki.
Ennyit a bőrkémiáról....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Nekem nem áll össze ez az illat...
Kicsit szúrós, savanykás...
Nem működik.
Számomra létezik ennél jóval izgalmasabb Armani illat!
Mégpedig a régi nagy klasszikusok közül...
Ha Armanit vennék, még mindig azt választanám!

Up! Ma odaadtam anyukámnak a kis mintámat.
Nem győztük szagolgatni.
Az idő múlásával csak egyre mélyült, melegedett az illat.
Nagyon jól állt neki.
Ennyit a bőrkémiáról....

Dottir

2019. augusztus 13.

Engem ezzel vallatni lehetne. Tegnap ajándékul érkezett egy rendelés mellé, és kipróbáltam...az Alien jutott eszembe, rajtam ez is közönséges és borzasztóan bántó édesvirágosságot, félvilági, olcsó vaníliaillatot produkál. Nem is bírtam megvárni míg rendesen leszárad, vakartam lefelé, mert tartósnak bizony tartós. Soha ne mondd hogy soha, de...soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Szabyna1996

2019. július 7.

Jelenleg az én illatom, az engem legjobban kifejező parfümöm :) Amikor először kifújtam, olyan közepes volt. Eltelt pár perc és szerelembe estem vele. Tényleg úgy érzem, hogy tökéketesen illik hozzám. Ennyit a szubjektív részről.

Objektív: inkább mély és érett illat, nem öreges, de 20+ felett érdemes vele próbálkozni. A narancs ad neki egy különleges, friss édességet, a tömjén és a vanília árnyalja, mélyíti a kompozíciót.

Nem gyakorta fut össze az ember ezzel az illattal, de nem is szokatlan vagy meghökkentő . Én konszolidált mennyiségben ezt szoktam magamra fújni reggel és megyek dolgozni, este is lehet használni, akkor kicsit többet fújok magamra:) Tartóssága, intenzitása közepes: egy fél napig biztosan lehet érezni.

Mindenképpen ajánlom annak, aki szereti az édes, de nem túl "rózsaszín" illatokat, és aki szereti, ha az elegancia, az energia és a mélység egyesül egy parfümben, amit mind irodában, mind az esti összejöveteleken viselhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Luiselotte

2019. május 9.

Csak én érzem hasonlónak a JPG Classique edp- hez?
Olyan mintha annak egy erőtlen változata lenne.
Két napja tűzön - vízen- levegőben ezt fújom de ez nekem akkoris csak egy gyenge Classique marad , sajnálom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Csak én érzem hasonlónak a JPG Classique edp- hez?
Olyan mintha annak egy erőtlen változata lenne.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.