Giorgio Armani

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2019. április 11.

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatjegyek: narancsvirág, fehér pézsma, vanília, tömjén

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6000.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: Használt, 75/35 ml, d.n, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Lenaeri

2022. március 24.

Hááát.... Ha nem lennék tisztában azzal, hogy ez egy női illat, kapásból rámondtam volna, hogy férfi parfüm,(de minimum uniszex) és ezen az üvege sem segít. Egyszerű, sötétkék üveg.
Sajnálom, és nem is értem, hogy ennyi pozitív vélemény között, én hogy érezhetek így?! Irigylem azokat, akiken nöies illatként müködik.
Nem vagyunk egyformák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 24.

Nem vagyunk egyformák.

GyongyiB

2021. november 8.

Igazán elegáns illat. Édes, de mégsem tolakodó. Hűvös időben tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.

Igazán elegáns illat. Édes, de mégsem tolakodó. Hűvös időben tökéletes.

judit0206

2021. október 16.

Most vettem meg először, de már régóta vágytam rá, csak mivel már régebbi darab, mindig egy újonnan megjelenő illat mellett döntöttem inkább. Egy fújás elég belőle a ruhára és úgy is sokáig érződik. Iszonyat nőies illat szerintem és tipikusan olyan, ami a legtöbb férfinak tetszik. A férjem is megdicsérte mikor valamelyik nap beszálltam mellé a kocsiba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

lapale

2021. július 30.

Mély, édes, érzéki. Nem okoz csalódást, intenzív, de nem tolakodó.
Romantikus, mégis szexi. Olyan mámorító. Picit hideg, hűvös ezért inkább télen viselem.
Tökéletes éjszakai alkalmakra.
Maradandó, tartós, sokszor még zuhanyzás után is érzem magamon az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Mély, édes, érzéki. Nem okoz csalódást, intenzív, de nem tolakodó.
Tökéletes éjszakai alkalmakra.
Maradandó, tartós, sokszor még zuhanyzás után is érzem magamon az illatát.

Bridge29

2021. május 15.

Egyik kedvenc négy évszakos illatom. Rajtam citrusos vaníliás édeskés. Tartóssága kb 6-8 óra. Nagyon szeretem annak ellenére hogy tucatillat. Szerintem bármilyen korosztály használhatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Linett21

2021. május 9.

A biztos pontom! Kevés olyan parfüm van mostanság a piacon, ami egész évben és bármilyen alkalomra viselhető, de ez az egyik közülük!

Nagy bajom az utóbbi években kijött illatokkal, hogy direkt be van vannak már kalibrálva, hogy ez téli, amaz meg kizárólag nyári illat; vagy ártatlan szűz, vagy kizárólag femme fatale lehetsz általa. (Persze van ebben logika, hogy más időre, helyzetre egy másikat is vegyél még, még, még...)

De ez télen-nyáron, munkába-alkalomra, bárhol-bármikor működik. Ritka kiegyensúlyozott illat, telitalálat számomra.
Először meleg citrusos, majd édes-krémes, de nem gejl; rendkívül nőies, ám decens illat. A jázmin-gyömbér-méz kombináció tesz hozzá egy kis csavart is. Könnyen szerethető, emiatt senki nem fog utánad fintorogni... Nem taglózó, nem fogsz vele illatcsíkot húzni kilométereken át, de mégis intenzíven érezhető a közeledben és rendkívül tartós (rajtam 8+ óra). Mostanra ráadásul lecsengett körülötte az első hype, ez már nem jön veled szembe minden utcasarkon, mint pl. a La vie est belle, vagy a Hypnotic poison szokott.

Remekül illik szerintem a Coco Mademoiselle, Miss Dior-vonalba; olyan parfüm, amire lehet számítani mindig. (És nem utolsósorban ezek közül a legolcsóbb.) Plusz pont, hogy ebből (mint minden Armani-parfümből) lehet külön pici 15 ml-es példányt is vásárolni, ami remekül elfér a női táskában (és szebb is, mint az eredeti, hosszúkás csomagolása).
Állandó darab nálam, remélem, soha nem vonják ki a forgalomból. Sok-sok csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

Missglamorazzi

2021. február 18.

Iconic! Már rég szagoltam, ma újra kipróbáltam, és tényleg extra nőies, cozy illat. Nyerő randi parfüm, ha szeretné az illető elérni, hogy közelebb kerüljön a másikhoz, ez teljesen biztosan oda vonzza. Nappalra annyira nem tudom elképzelni, habár nem tömény, de nem egy irodai környezetbe illik, inkább elegáns ruha, hangulatfény, finom bor és vacsi mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Kingimingi

2021. január 28.

Több mint 6-6 éve használom hideg időben, télen és ősszel. Egyszerűen fantasztikus. Sokszor próbálkoztam, hogy beújítok de eddig egy illat sem tudta felülmúlni ezt az illatot rajtam. Nagyon tudunk azonosulni. Tartósságra: 5*, még este is érzem magamon. Érzéki és mély illat, meglepő volt számomra, de nem érzem azt, hogy korfüggő lenne a viselete. Úgyhogy bátran ajánlom bármely korosztály számára. Nekem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

floracska6

2020. október 30.

Mikor magamra fújtam kicsit ferfiasnak éreztem de utána rajtam atalakult vaníliabombává. Amivel nincs is baj, tartós is viszont onnantól én már kicsit egyhangúnak éreztem, nem volt "játékos". Tény hogy jó illat de annyira nem érzem magamenak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

MissKenedy

2020. szeptember 5.

Nem hiába ikonikus illat. Armani legjobb kreálmánya. Szexi, érzéki, mély illat. Télre csodás melegség felhő a hidegbe, nincs is kellemesebb mint mikor a sálat magamra tekerve megcsap az illata. Ha a viselője tudja hordani, akár nappali parfümnek is el tudom képzelni, de azért ez első sorban egy alkalmi parfüm. Nem a rohangálós komfort illat. Ha randira megyek, ő benne van a top 3 illatban, amik után ilyenkor nyúlok. garantált siker. Ez az illat nem a barátod, hanem a szeretőd :)
Szerintem 20 éves kor felett bárkinek jól állhat, őt nem korhoz, inkább stílushoz és kisugárzáshoz kötném. Nem egy virágos rucis, balerinás lányka illata. Én megkövetelném mellé a tűsarkút :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Részletesebb információ a smartskincare-en.