Best of Beauty 2019

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2019. április 11.

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatjegyek: narancsvirág, fehér pézsma, vanília, tömjén

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Armani Code EDP - fújósok
Ár: 1600Ft / 2300Ft / 3900Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
GYÁRI MINTA Giorgio Armani Armani Code EDP
Ár: CSERE vagy 500 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: fújós gyári minta fele, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm
Szabyna1996

2019. július 7.

Jelenleg az én illatom, az engem legjobban kifejező parfümöm :) Amikor először kifújtam, olyan közepes volt. Eltelt pár perc és szerelembe estem vele. Tényleg úgy érzem, hogy tökéketesen illik hozzám. Ennyit a szubjektív részről.

Objektív: inkább mély és érett illat, nem öreges, de 20+ felett érdemes vele próbálkozni. A narancs ad neki egy különleges, friss édességet, a tömjén és a vanília árnyalja, mélyíti a kompozíciót.

Nem gyakorta fut össze az ember ezzel az illattal, de nem is szokatlan vagy meghökkentő . Én konszolidált mennyiségben ezt szoktam magamra fújni reggel és megyek dolgozni, este is lehet használni, akkor kicsit többet fújok magamra:) Tartóssága, intenzitása közepes: egy fél napig biztosan lehet érezni.

Mindenképpen ajánlom annak, aki szereti az édes, de nem túl "rózsaszín" illatokat, és aki szereti, ha az elegancia, az energia és a mélység egyesül egy parfümben, amit mind irodában, mind az esti összejöveteleken viselhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

nyuszo

2019. június 11.

Nekem nem áll össze ez az illat...
Szerintem nem véletlen nem volt ilyenem az elmúlt 13 évben (a 2006-os megjelenése óta).
Kicsit szúrós, savanykás...
Nem működik.
Számomra létezik ennél jóval izgalmasabb Armani illat!
Mégpedig a régi nagy klasszikusok közül...
Ha Armanit vennék, még mindig azt választanám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

Nekem nem áll össze ez az illat...
Kicsit szúrós, savanykás...
Nem működik.
Számomra létezik ennél jóval izgalmasabb Armani illat!
Mégpedig a régi nagy klasszikusok közül...
Ha Armanit vennék, még mindig azt választanám!

Luiselotte

2019. május 9.

Csak én érzem hasonlónak a JPG Classique edp- hez?
Olyan mintha annak egy erőtlen változata lenne.
Két napja tűzön - vízen- levegőben ezt fújom de ez nekem akkoris csak egy gyenge Classique marad , sajnálom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Csak én érzem hasonlónak a JPG Classique edp- hez?
Olyan mintha annak egy erőtlen változata lenne.

Lilu003

2019. március 30.

Sikkes, elegáns, mégis dögös parfüm. Édes, fűszeres illat, van benne valami plusz, amitől különlegessé válik a többitől. Nekem nem igazán a stílusom, de megértem a népszerűségét. Armani legkifinomultabb illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

silence

2019. január 21.

Messzemenően a legjobb Armani illat, a megjelenése óta (2006) örökös darabja a parfümös polcomnak. ❤️ 13 év alatt nem tudtam megunni őt, most vásároltam 4.-szer (igaz, az előző üvegcsém már kb. 2 éve kifogyott, de nagyon hiányzott, ezért pótolni kellett!).
Az évek alatt új csomagolást kapott, de szerencsére az illaton nem változtattak. Mellesleg nekem tetszik is ez az új, letisztult külső.
Kimondottan szeretem benne, hogy viszonylag kevés összetevőből áll (keserű narancs, jázmin, narancsvirág, gyömbér, vanília, méz, szantál - amik mellesleg a kedvenc illatjegyeim), így nem válik illatkatyvasszá a bőrön.
A jázmin-vanília-méz kombó édességét megtöri a keresű narancs és a gyömbér pezsdítő üdesége, így kiemelkedik a mai trendeknek megfelelő sziruposan édes tucatillatok közül.
Nagyon kifinomult, nőies illat, nem tolakodóan csíkhúzós, mégis rettentően tartós (este, tusolás után is érezni a reggeli fújást).
Kortalan illatnak tartom, 20 éves kor felett szinte bármilyen korosztályon jól mutat.
Alkalmi viseletre tökéletes, vagy magas sarkú cipős, csinosan öltözködő nőknek akár nappali használatra is az egyik legszuperebb illat! 👌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Vaslady

2018. december 13.

Nos,az már biztos hogy az Armani ház egyik kiemelkedő illata,ha nem a legkülönlegesebb.
Nekem nem jó a kapcsolatom az Armanival,a Si és az új passione sem nyűgözött le,talán pár illat van a háztól,ami tetszik.
Viszont pénzt még nem adtam egyikért sem,annyira még semelyik sem nyűgözött le,csak papircsikon teszteltem őket,illetve talán 2 darab mintám volt...
Nos,ez az egyik minta,amit már kb.egy éve rendeltem,és jó sokszor teszteltem,hátha hátha...de nem.
Szép illat,citrusos és vaniliás,lehetne signature is,(és megértem ha valakinek az is)....
De...igy közel 500 parfüm vélemény és próba után,már 'sokat látott' szaglószervemmel kijelenthetem,hogy találtam szebbet jobbat kifinomultabbat.
Ha,most egy Avon kategóriás illatok után az orrom alá nyomná valaki,akkor természetesen messze felettük állna és valszeg rohannék megvenni....
És nem is akarom lehúzni,...de sajna vannak még tőle is jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

És nem is akarom lehúzni,...de sajna vannak még tőle is jobbak.

DiamondStoni

2018. november 19.

100% szerelem. Nekem ez egy különleges illat, hiába sokan használják. Elegáns, karakteres, nőies, de nem tolakodó. Rajtam tartós és jól működik a bőrömön. Mindig magabiztosnak és szépnek érzem magam, ha viselem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Nenuka

2018. november 10.

Ez a legtüneményesebb Armani és a 3 kedvenc parfumom közül az egyik. Edes, de valami citrusos levesz az edessegbol, tokeletesen. Egyetlen satin v cashmere code sem vetekszik az eredeti illatával. Sajnalom h mar nem ez az üveg van forgalomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

adri0419

2018. október 28.

Az egyik olyan illatom, amivel, ha reggel befújom magam, még este is érzem. Nagyon szeretem, szerintem nagyon kifinomult, nőies illat. Nyáron soknak érzem, úgyhogy inkább ősszel-télen viselem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Lonna86

2018. október 21.

Ez a kedvenc parfümöm, sok éve már.A kedvenc összetevőm a jázmin.Szeretem, hogy tartós, és abszolút elegáns illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.