Giorgio Armani

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2019. április 11.

Ár:   12 990 Ft, 18 190 Ft és 22 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatjegyek: narancsvirág, fehér pézsma, vanília, tömjén

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1300/5ml 2500/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
2299 ft Giorgio Armani Armani Code EDP
Ár: 2299 ft , Eladó: Deep1982
Állapot: 1x 10 ml frissen fujva , Helyszín: Piliscsaba , fizetés: Postaval hazhoz!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bridge29

2021. május 15.

Egyik kedvenc négy évszakos illatom. Rajtam citrusos vaníliás édeskés. Tartóssága kb 6-8 óra. Nagyon szeretem annak ellenére hogy tucatillat. Szerintem bármilyen korosztály használhatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Linett21

2021. május 9.

A biztos pontom! Kevés olyan parfüm van mostanság a piacon, ami egész évben és bármilyen alkalomra viselhető, de ez az egyik közülük!

Nagy bajom az utóbbi években kijött illatokkal, hogy direkt be van vannak már kalibrálva, hogy ez téli, amaz meg kizárólag nyári illat; vagy ártatlan szűz, vagy kizárólag femme fatale lehetsz általa. (Persze van ebben logika, hogy más időre, helyzetre egy másikat is vegyél még, még, még...)

De ez télen-nyáron, munkába-alkalomra, bárhol-bármikor működik. Ritka kiegyensúlyozott illat, telitalálat számomra.
Először meleg citrusos, majd édes-krémes, de nem gejl; rendkívül nőies, ám decens illat. A jázmin-gyömbér-méz kombináció tesz hozzá egy kis csavart is. Könnyen szerethető, emiatt senki nem fog utánad fintorogni... Nem taglózó, nem fogsz vele illatcsíkot húzni kilométereken át, de mégis intenzíven érezhető a közeledben és rendkívül tartós (rajtam 8+ óra). Mostanra ráadásul lecsengett körülötte az első hype, ez már nem jön veled szembe minden utcasarkon, mint pl. a La vie est belle, vagy a Hypnotic poison szokott.

Remekül illik szerintem a Coco Mademoiselle, Miss Dior-vonalba; olyan parfüm, amire lehet számítani mindig. (És nem utolsósorban ezek közül a legolcsóbb.) Plusz pont, hogy ebből (mint minden Armani-parfümből) lehet külön pici 15 ml-es példányt is vásárolni, ami remekül elfér a női táskában (és szebb is, mint az eredeti, hosszúkás csomagolása).
Állandó darab nálam, remélem, soha nem vonják ki a forgalomból. Sok-sok csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

Missglamorazzi

2021. február 18.

Iconic! Már rég szagoltam, ma újra kipróbáltam, és tényleg extra nőies, cozy illat. Nyerő randi parfüm, ha szeretné az illető elérni, hogy közelebb kerüljön a másikhoz, ez teljesen biztosan oda vonzza. Nappalra annyira nem tudom elképzelni, habár nem tömény, de nem egy irodai környezetbe illik, inkább elegáns ruha, hangulatfény, finom bor és vacsi mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Kingimingi

2021. január 28.

Több mint 6-6 éve használom hideg időben, télen és ősszel. Egyszerűen fantasztikus. Sokszor próbálkoztam, hogy beújítok de eddig egy illat sem tudta felülmúlni ezt az illatot rajtam. Nagyon tudunk azonosulni. Tartósságra: 5*, még este is érzem magamon. Érzéki és mély illat, meglepő volt számomra, de nem érzem azt, hogy korfüggő lenne a viselete. Úgyhogy bátran ajánlom bármely korosztály számára. Nekem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

floracska6

2020. október 30.

Mikor magamra fújtam kicsit ferfiasnak éreztem de utána rajtam atalakult vaníliabombává. Amivel nincs is baj, tartós is viszont onnantól én már kicsit egyhangúnak éreztem, nem volt "játékos". Tény hogy jó illat de annyira nem érzem magamenak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

MissKenedy

2020. szeptember 5.

Nem hiába ikonikus illat. Armani legjobb kreálmánya. Szexi, érzéki, mély illat. Télre csodás melegség felhő a hidegbe, nincs is kellemesebb mint mikor a sálat magamra tekerve megcsap az illata. Ha a viselője tudja hordani, akár nappali parfümnek is el tudom képzelni, de azért ez első sorban egy alkalmi parfüm. Nem a rohangálós komfort illat. Ha randira megyek, ő benne van a top 3 illatban, amik után ilyenkor nyúlok. garantált siker. Ez az illat nem a barátod, hanem a szeretőd :)
Szerintem 20 éves kor felett bárkinek jól állhat, őt nem korhoz, inkább stílushoz és kisugárzáshoz kötném. Nem egy virágos rucis, balerinás lányka illata. Én megkövetelném mellé a tűsarkút :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Annamari83

2020. szeptember 2.

Több mint tíz éve az illatom, imádom, megunhatatlan. Az edt változatát használtam sokáig (de már jó ideje nem kapható sehol), korábban túl erősnek találtam a parfümváltozatot, most meg vigyáznom kell, nehogy túltoljam reggelente. Ez az illatkombó annyira el lett találva, citrusos-fehérvirágos-édes-vaníliás. Friss, de mégis mély, édes méz és vanília, benne egy kis csípős gyömbérrel és pezsgő jázminnal. A leírás egyébként hibás, nincs benne sem fehérpézsma, sem tömjén (attól megfulladnék). Szerintem a szantálfa az, ami megadja az illat mélységét a tonkababos vaníliával.
A hozzászólások alapján nem jön be mindenkinek, bőrkémián is sok múlik. Nem a legújabb/legtrendibb illat (2006-os), a hype már lecsengett körülötte, szerintem most már inkább csak azok használják, akikhez ez tényleg illik, vagy szeretik az illatát.
Nálam 10-ből 10 pontos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Nálam 10-ből 10 pontos! :)

Timi8

2020. június 6.

Sosem volt még ilyen parfümöm. Bár mindìg is tetszett, csak tùl komolynak, tùl kimértnek, mindemiatt magamhoz nem illőnek gondoltam. Az utòbbi 1-2 évben viszont sorra azon kapom magam, h.egyszerűen megveszek a narancsvirágért, kb.mindegy mivel van párosìtva. Itt pedig a vanìliával konkrétan hibátlan elegyet alkot. Ma, mivel egész nap jòkislány voltam, meglepiként kaptam ebből egy 15ml-s kis fùjòs minikét.
Vmiért nekem téli illatként élt az emlékeimben (és a jegyei alapján is erre következtettem volna), de ìgy most annyira szaftosnak, zamatosnak érzem, van benne egy kis fás csavar, meg persze egy amolyan fanyar-friss elegancia is, melytől teljesen üdìtőleg hat a többi illatom mellett. Én, aki többmyire nyárra is főként az édesebb illataim közül válogatok, tutira kiròbálom ezt melegebb időben. Szerintem remekelni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Cathi

2020. május 1.

Kb. 8-10 eve hasznaltam ezt az illatot (szoval csak felidezni tudom), merthogy armani, ez nekem kell.

Hihetetlen karakteres, ezer mas parfüm közül is fel lehetne ismerni (csakugy mint az Alient).
Emlekszel amikor regen ezt viseltem, megdicserte rajtam egy srac, akivel epp talalkozgattam.
Mar felnött fejjel ugy erzem, hogy ez nem egy 18-20 evesnek valo illat, de ez anno nem erdekelt :D

Ha emlekeim nem csalnak, ez nem volt edes illat (mint pl. La vie est belle), se nem friss citrusos, hanem olyan nem kategorizalhato. Van benne valami melyseg, biztos a tömjen miatt, de egyidejüleg kicsit jegkiralynös.

Az Aliennel együtt annyira nehez barmilyen kategoriaba besorolni, mert mindegyik magyon különleges.
Mindegyiket tudni kell viselni (sajnos sokan hasznaljak mind2 illatot annak ellenere, hogy nagyon nem passzol hozzajuk).
Szamomra a parfüm 'önkifejezes', szoval tükröznie kell, hogy ki vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Szamomra a parfüm 'önkifejezes', szoval tükröznie kell, hogy ki vagyok.

Blackxentric

2019. november 22.

Nagyon karakteres nőies illata van, érződik rajta a minőség. Tartóssága rajtam kb. nyolc óra. Nem lett a kedvenc illatom, de nem is felejthető kategória. Talán pár év múlva újra találkozunk és akkor már felnövök hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.