Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: bergamot, mandarin,

Szívjegyek: gyömbér, pacsuli,

Alapjegyek: vetiver, kardamom, sáfrány.

Giorgio Armani Eau D’Aromes fújósok
Ár: 1400 Ft, 2200 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 17900 , Eladó: Feherlofia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Post fox, személyes átvétel

Feherlofia

2020. március 26.

Nem hasonlítható más Armanihoz, más ligában játszik. A kifinomult, meggondolt, de mégis ösztönös, győztes típusú férfi illata. Egy olyan férfié, akihez minél közelebb kerül a nő, annál inkább akarja. A gyömbér erősen játszik. Akinek mutattam, kivétel nélkül mindenkinek tetszett. Annyira rákattantam, hogy túltáraztam magam belőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

savonm

2020. március 3.

Hát nem vágtam magam hanyat tőle egy eau de sauvage utánzat de nem értem miért az a neve hogy aromes ami aromát jelent mert ez full citrom narancs lime egy gio testesebb illata tartós az biztos de nagyon jellemtelen illat az üvege mást sugal sajnos de nagyon nem talalkozik az illatal ....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Lapo

2018. január 25.

Update / 2018.01.25.: ..elképesztő tartóssággal bír bármilyen évszakban..bekerült a TOP10 kedvencek közé.. csodás illat.. próbáljátok ki!
Sokan kedvelik és követik a mai trendet, divatot és éppen aktuális felkapott stílusirányzatokat.. van ezek között olyan, amihez szellemi érték is párosul (egyre kisebb arányban) és olyan is ami mögött csak egy fajta deviancia vagy szélhámosság lapul.
Ellenben van a régi értékrendet és stílust követők kisebb aránya, akik tesznek a mai kor szinte néhány havonta változó divathullámaira és ragaszkodnak a régi értékrendhez, klasszikus jellemhez..
Ezt az illatot mindkét csoportnak ajánlom.. általam eddig soha nem tapasztalt átmenetet képez a mai friss és könnyed, de a régi vágású illatok eleganciáját, előkelő és méltóságteljes előnyeit is felsorakoztató illatok között.
Fantasztikus.. a niche kategóriába sorolandó varázslatos illat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Fantasztikus.. a niche kategóriába sorolandó varázslatos illat..

majoreszternora90

2016. november 8.

Nem szoktam férfiillatokat szaglászni, de valamiért odatévedtem a Douglasban ahhoz a részleghez, és papírra fújtam ebből, mert ez volt pont szemben. Nagyon finom, elegáns illat, nem szokványos. Biztosan felkapnám a fejemet, ha egy ilyen illatú fickó sétálna el mellettem. Sőt, ha nem olyan ronda, mint az ördög, még utána is néznék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

deluna

2016. augusztus 25.

Férjemnek vettem karira... imádom rajta...olyan.. oda bújós... finom... gyömbéres illat...
elegáns, nagyon sokáig intenzív ************* <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

elegáns, nagyon sokáig intenzív ************* <3

AdamFragFanatic

2016. március 2.

Nagyon elegáns illat. Egy jól öltözött üzletember illata lehet. Számomra abszolút niche illat, messzemenőkig az egyik legjobb Armani parfüm.
Az Eau de Nuit is zseniális de az teljes mértékben egy esti illat, nappalra nem használnám. Ez viszont egy friss, napközbeni illat ami nem tolakodó viszont folyamatosan lehet érezni. A leszáradása sokkal fásabb illatot ad le, mint a nyitás de mindvégig lenyűgöző. Egy próbát mindenképpen megér szerintem. Kb 7-8 órán keresztül tartja a bőröm, ami teljesen elfogadható egy EDT-től.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

molnardokigergely

2014. február 27.

Érdekes, klassz old-scool illat, gyömbér, vetyver, bergamot, pacsuli érződik leginkább rajta. Úgy érzem aki szereti az Armani Pour Homme citrusos illatát az ezt is értékelni fogja, pedig más a kettő..

Tény, hogy az Armani mostanában valami gyökeresen mással próbálkozik, nem (csak) a Code, vagy a Gio újabb változatainak piacra dobásával, helyes! Mintha hirtelen megint harminc éve lenne most. Egy egzotikus, letűnt évtized ('80-as) mosolyog vissza ránk ebből az üvegből is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 27.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)