Giorgio Armani

Ár:   $152 és $222   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   $152 és $222
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: mandarin, neroli, rózsabors, gardénia, jázmin, ilang-ilang, pacsuli, ámbra, fehér pézsma

Ár: 3500 Ft postával , Eladó: niki84balazs
Állapot: Frissen fújt 5 mili, Helyszín: Bp, fizetés: Posta az árban

silence

2020. augusztus 9.

Virágoskert a javából!
Erősen gardéniás (ahogy a név is árulkodik), fehérvirágos illat, ami a maga nemében igen szép, és vannak hölgyek, akiknek kimondottan jól is áll.
Sajnos ez nem én vagyok.......
Kifújáskor rajtam túl erős, túl intenzív, szinte már tolakodóvá válik..... de aztán gyorsan enyhül, csitulnak az erőteljes illatjegyek, ekkor már egész kellemes, de nem leltem benne semmi újszerűséget, különlegességet, ami miatt felcsigázott volna.
Ez nekem olyan klasszik virágillat a nemesebbik fajtából.
Ha azt csillagoznám, hogy mennyire áll közel hozzám, akkor maximum egy 3-ast adtam volna neki.... de nincs szívem lepontozni, mert ha nem is az én világom, azért érezni hogy minőségi illatról van szó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Virágoskert a javából!
Sajnos ez nem én vagyok.......
Ez nekem olyan klasszik virágillat a nemesebbik fajtából.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Farnesol, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)