Giorgio Armani

Ár:   20 700 Ft és 25 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sheder5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   20 700 Ft és 25 490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

"Az Armani Code legújabb férfi illata, mely erőteljes frissességet és hosszantartó hatást nyújt. A 11%-os koncentráltságú Code Colonia EDT új stílust teremt, fejjegyei között megtalálható a bergamot akkord, a mandarin olaj és a rózsabors."

További illatösszetevők: narancsvirág, muskotályzsálya, fás jegyek, tonkabab, heliotrope

Andras91

2018. március 27.

Ugyan azt a dns-t hordozza magában mint a sima Code,nekem ez jobban tetszik mint a nagy tesó.Ezzel megvettek kilóra :).Virágosabb, frissebb könnyedebb.25 éves kortól bárki használhatja, a virágossága miatt a fiatalabb korosztályon nem tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Lapo

2017. április 25.

Ezt miért kellett?! Egyszerűen nem értem, hogy milyen fantáziát látnak a parfümőrök 1-1 ilyen változat kiadásában.. illetve, hogy engedhetik meg maguknak, hogy egy ilyen csodás és ízléses üvegben lévő VALAMIT kiadnak a kezükből egy ilyen neves és elismert márkajelzés alatt.. egy bármilyen rosszul sikerült tavaszi-nyári, fiataloknak való illat lehetne az alsó kommersz szegmensből.. üvegfétisiszta vagyok és néhány esetben már csak a külcsínt értékelem, de itt már szerintem " csak a piócás ember segíthet" :D :D (idézet: Indul a bakterház-ból)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol