Giorgio Armani

Ár:   24990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 24990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: adamballa91, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 24990 Ft

Fejjegyek: zöld mandarin, zöld alma, kardamom

Szívjegyek: narancsvirág, levendula, szerecsendió

Alap: tonkabab, borostyán, bőr

Ár: 24990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

savonm

2020. június 22.

Már maga a látványa megnyerő maga biztos lenyűgöző látvány .
A sima hatalmas sikerei után nem gondoltam volna lesz tovább a code tól lett!
Azt előre bocsájtom az absolu nagyon gyenge ehhez képest az el lett kapkodva ez viszont lenyűgöző !
Már már niche minőséget képvisel ezt garantálom na de jöjjön az illat xd

Haza vágott de nagyon nagyon ha eleged van a kisgyerek rágógumi szagoktól million stb de szereted a fűszeres testes édeskés illatokat ami művészetre emelte a férfiasságot ebben akkor ezt kell venned!
Nekem elegem lett az ebben a stílben kapható illatokból a Paco gyermeteg illataitól és hihetetlen hogy ebbe az Armani nagyon elöljáró semmi gyermeteg hype lásd mit művelt Dior az új ocsmány Sauvage edp szennyeivel az gyalázat a Sauvage névre minden 20 évesen az van apuka anyuka penzéből mekibe plázába mindehol ezt még nem érezetem sehol senkin .
Maga az illat nagyon hasonló a simára de bőrösebb sokkal olyan mintha a Fahrenheitet és a code ot egybe öntötték volna persze ebbe nincs az a petróleum benzin autószerelős illat mint a Fahrenheitben ( számomra utolérhetetlen mai napig a Fahren imádom) más de nagyon bőrös van alatta valami titokzatos leírhatatlan amit en se tudtam megfejteni mi lehet végül rá jöttem mi az az bizony az Armani minőség de nagyon !
Tartósság niche szint napokig érezni !
Hihetetlen módon alkottak egy édes mély fűszeres vonalat úgy hogy meg maradt nagyon nagyon nagyon nagyon férfias hát ezt nagyon megcsinálták nagyon durván full musculin férfias vadászós illat csajoknak nagyon tetszik eddig rajtam sokan dicsértek nem csodálom ad egy magabiztosságot.
Nem sok olyan van aminek nem 5 hanem 10 csillagot adnák de ez ki érdemelte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Már maga a látványa megnyerő maga biztos lenyűgöző látvány .
A sima hatalmas sikerei után nem gondoltam volna lesz tovább a code tól lett!
Már már niche minőséget képvisel ezt garantálom na de jöjjön az illat xd

Tartósság niche szint napokig érezni !
Nem sok olyan van aminek nem 5 hanem 10 csillagot adnák de ez ki érdemelte.

superbeni007

2020. március 23.

Egy szóval tudnám jellemezni: Undorító! Aki erre azt mondja, hogy jó illat, vagy nincs izlése vagy nem szagolt még tényleg jó illatokat..

Égetett, ízesített rágógumi, csak ha a szaga eszembe jut is a hányinger kerülget..Értékelhetetlen! Ráadásul lemoshatatlan..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

Jolti

2020. március 16.

Finom édes, nagyon jó minőségű, tartós illat. Kellemesen fűszeres, gyümölcsös téli illat nekem.
Simán tudja a 8 órát, közepes szilázzsal.
Egy bajom van vele, hogy nekem már egy kicsit édes és egy kicsit tucatillat'.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 16.

Simán tudja a 8 órát, közepes szilázzsal.
Egy bajom van vele, hogy nekem már egy kicsit édes és egy kicsit tucatillat'.

vikubogyo

2019. november 28.

Számomra ez az Ahhww *.* illat... megérzem, és elvarázsol, elvesztem a fejem,konkrétan butít..
Párom ezt használja, nem a kedvence, de mondjuk a top3 ban benne van.
Ő még talán nem elég kifinomult hozzá stílusban, de a bőrén nagyon jól illatozik, és tartós is, egy frissítéssel.
Apukámat is szeretném meglepni vele, neki is biztosan jól állna.

Valahogy cingár fiúkon, fiatalokon nem tudom ezt az illatot elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Párom ezt használja, nem a kedvence, de mondjuk a top3 ban benne van.
Apukámat is szeretném meglepni vele, neki is biztosan jól állna.

Valahogy cingár fiúkon, fiatalokon nem tudom ezt az illatot elképzelni.

Marcika1

2019. november 1.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg! Elmondom hiba volt!!!!! Kifujas után már alig érezhető! Sőt az illata se olyan csodás ahogy azt leirtak! Sztem egy Avonos vagy egy Oriflames parfüm simán veri! Aki szándékozik meg enni sztem tegyen le róla! Teljes penzkidobas, ráadásul a 30 ml-es kiszerelés 13 ezer Ft. Silány!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 1.

vzsm02

2019. október 16.

Hmmm, az a helyzet, hogy Armanival kicsit elfogult vagyok, úgy általában bejön. Aqua di Gio-hoz érkezett mintaként, ami a férjem alapillata. Gondolatban leírtam...sima code sem okozott ájulást, sötét üveg, erős , nehéz illat lesz, a bőr pedig taszít. Aztán próba, neki bejön, nekem is, de tényleg! Nem nappali illat, nem hétvégi szaladgálós, hanem eseményre való, hivatalos megjelenésekre, estére. Nem tolakodó a bőr, nem agresszív az egész illat, viszont kellemes, tartós. A kardamom és a szerecsendió nekem szépen érezhető benne és azt hiszem maga az illatkompozíció minden elismerést megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

dalma92

2019. szeptember 24.

Tud róla vagy sem, mégis egy pillantással levetkőztet, az illatától elfelejted az ép eszedet, az önbecsülésedet, hogy értelmes, komoly felnőtt nő vagy. Ha betoppan, te ugyanolyan buta, felelőtlen, ködös agyú tinilány leszel, mint sok éve nem. Hazug, nagydumás, elképesztő önbizalommal, sármmal... Kicsit bele is halsz. Talán időben észhez térsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

necra

2019. augusztus 22.

Notinos rendeléshez lehetett mintát választani, különben tuti nem találok/találunk rá. Isteni!!!! Te jóóó ég! Én mondjuk bolondulok a bőrös illatokért (párom kevésbé), így teljesen odáig vagyok. Szerencsére neki pedig a "nem sok vizet zavar" kategória, mert nem érzi magán annyira..pedig betölti a teret. Alig várom, hogy meglephessem vele. Igazi hideg idős illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

nicolette88

2019. március 14.

A férjem nagyon szereti ezt a parfümöt, és én is szeretem rajta. Többen megkérdezték, hogy milyen parfüm van rajta, mert nagyon jó az illata. Kellemes, pasis, édeskés, fűszeres, határozott, és így tovább. Eddig ez az egyik kedvenc a Boss Bottled mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Romano

2018. december 31.

Müllerben keresgéltem a kedvenceimet, és azt látom hogy kivonták a kínálatból vagy nem is volt..
Pld..Versace dreamer
Opium pour homme
Chanel Ataeus
És az ott dolgozó hölgy, a segítséget kérő srácnak rögtön az invictust ajánlotta :’D
Szóval a ma piacon lévő desinger parfümök közt talán most ez a legjobb.
Bár vannak ettől jobb parfümök, biztos hogy ezzel az illattal nem lehet mellé nyúlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Pld..Versace dreamer
Opium pour homme
Chanel Ataeus
Szóval a ma piacon lévő desinger parfümök közt talán most ez a legjobb.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)