Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: beresg, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

gangix

2018. július 20.

A férjemnek nagy gonddal kiválasztott kedvence, pontosabban a közösen kiválasztott közös kedvenc illatunk rajta. Mentás limonádé, a mélye pedig férfias szappanillat. Perfekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Tiziana

2018. március 15.

Nagyon friss,és sportos, ami nem jelenti azt hogy csak a fiatal korosztály hordhatja!
Kifújáskor szinte belerobban az ember arcába ez a hűvös, fanyar illatbomba.
Nagyon tetszik!! tavasztól őszig minden napra el tudom képzelni.
Ami kicsit beárnyékolja ezt a napsugár illatot az az, hogy a leszáradás után
már nem annyira egyedi.Az az érzésem hogy már éreztem ilyet, nem is egyszer.
Ettől függetlenül csak ajánlani tudom, remek illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Kifújáskor szinte belerobban az ember arcába ez a hűvös, fanyar illatbomba.
Nagyon tetszik!! tavasztól őszig minden napra el tudom képzelni.
Ami kicsit beárnyékolja ezt a napsugár illatot az az, hogy a leszáradás után
már nem annyira egyedi.Az az érzésem hogy már éreztem ilyet, nem is egyszer.
Ettől függetlenül csak ajánlani tudom, remek illat!

nyauka

2017. április 21.

Én konkrétan megállítottam egy pasit az utcán mikor elment mellettem, és ezt húzta maga után, nagyon lehetett érezni, de mégsem volt olyan "too much" érzésem tőle....hanem inkább az az AHHH érzés :-) páromnak jött a névnapja, és tudtam ez a tökéletes illat. Soha nem szólítok le senkit, de ezért megérte...a srác kedves volt, bele is pirult, lehet azt hitte ki akarok kezdeni vele, de mindegy is...másnap már rohantam is megvenni. Szerencsére sikerült bolti ár alatt megszereznem eredetibe, és azóta is nagy kedvence páromnak, nagyon illik hozzá, Én meg imádom rajta!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

loju

2015. május 12.

Érdekes, mert én egyszerűen imádom a páromon, mert annyira kellemes, nem túl tolakodó! De ő valahogy a számomra erősebb illatokat preferálja, azt mondta erre, hogy neki túl citromos! Hát én nem így gondolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Rencsa

2015. március 24.

A barátom használja, és imádom az illatát rajta :) Erős illata van, de nem tolakodóan erős, igazi férfias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

Gyurr

2014. augusztus 6.

Az első fél egy órában talán jónak mondható, de utána egy erős borsillat (ami tulajdonképpen a gyömbér) marad ami bár nem csavarja az érzékeny nózit de roppant bosszantó tud lenni. Ha valakinek ízlik a gyömbér tea annak talán nem fog gondot okozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Eszter a panda

2014. március 18.

Barátom használja, nagyon szeretem rajta az illatát! :) Nem tolakodó, agresszív, de különleges, nem egy tucat-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Watcher

2013. november 21.

A napsütés illata, ha hűvös borongós időben használja az ember akkor egy kicsit újra kisüt a nap. A citrusos kezdet után a mentás tisztaság illat kísérti az embert, hogy beleszippantson a saját illatába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 21.

laguna

2013. október 15.

a barátom használta ezt a parfümöt és megőrülök érte, sajnos ő nem szerette annyira, mert a fűszeresebb, fásabb illatokat szereti, ezért már lecserélte. de nekem nagyon bejön ez a friss, hűvös illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Málni

2013. május 11.

Friss, de mégse annyira vizes, inkább púderesebb, lime-os illat tavaszra. A hatótávolsága sajnos elég gyenge, nagyon közelről lehet igazán érezni, ha csak nem borítja magára az ember az egész üveget. Nem rossz maga az illat, sőt nagyon kellemes és könnyed, de semmi extra ennyi pénzért (több mitn 10 ezer a 75ml)
update: bőrön kicsit másképp viselkedik mint papíron, intenzívebben érezni, limonádésabb illatú, fincsi, de még így is túl drága...
megint update: ma kifújtam a karomra a L'Eau Par Kenzo Colors Pour Homme Kenzo for men parfümöt és egy idő után hasonló illata lett mint ennek a code sportnak, édeskés lime-os:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol