Giorgio Armani

Ár:   43 290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. december 3.

Ár:   43 290 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Színekben gazdag, multifunkciós paletta, mely használható szemhéjpúderként, pirosítóként, bronzosítóként vagy highlighterként is. Az elegáns és ragyogó külsőért. Egyedi 3D dizájn és kétféle szemhéjpúder textúra, melyek felfedik minden árnyalat gazdagságát.

10 csillogó színt tartalmaz

florcsiii

2021. december 7.

Kb. már szeptemberben azután kutattam, hogy melyik márka milyen karácsonyi kollekciót fog majd kidobni az ünnepek közeledtével. Ahogy telt az idő és jelentek meg a kollekciók, úgy lettem egyre csalódottabb, számomra semmi érdekes és "várnivaló" (1-2 kivétellel) nem volt sehol sem. Kb. november elején láttam meg ezt a palettát külföldi webshopokban és akkor tudtam, hogy na én ezt megveszem. Nem is gondoltam, hogy itthon is kapható lesz, de kellemesen csalódtam! Szóval megjelent a paletta itthon, én meg gyorsan le is csaptam rá, kicsit attól féltem, hogy elkapkodják, bár a közel 44ezres árat látva már nem is féltem annyira. 🙄
Igazából Tarzicia leírt minden hasznosat előttem. A csomagolás tényleg óriási és nagyon szép. A piros, szivaccsal bélelt doboz rendkívül igényes, olyan mintha valami ékszer lenne majd benne. A paletta doboza műanyag, de tényleg nem gagyi, én a mégneses záródást hiányolom, de igazából ez már csak kekeckedés. 😋
Maga a termék: ilyen gyönyörű palettát még nem láttam, főleg nem ekkora méretben. Ez a 3D kristályos téma nagyon szép, nagyon illik az egész gondolathoz. A színek szerintem sokkal szebbek, mint a netes swatchokon és sokkal szebben csillognak. Minden szín tökéletesen megállja a helyét önállóan is. Egy évben szemhéjpúdert kb. 10x használok, szóval ezt a palettát én az arcomra vettem, de úgy érzem, hogy kb. minden színt fel tudok használni highlighterként/pirosítóként. A jobb felső sarokban lévő magenta szín gyönyörű pirosítóként, a bal középen lévő rószaszínes-aranyos szín tökéletes highlighterként - még csak ezeket a színeket használtam élesben.
Az egész paletta 28 gramm, lehet még az unokáimat is ezzel fogom kifesteni 50 év múlva. Nagyon drága volt, de szerintem ez egy kivételes paletta, nagyon igényes és műalkotás minden porszeme.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

Tarzicia

2021. december 3.

Szerelem első látásra.
Mostanában rá vagyok kattanva a nagyobb méretű, "mindent egybe" sminkpalettákra. Ez az Armani Eyes To Kill Eccentrico paletta meg pont ilyen, ráadásul szemet gyönyörködtető, és így Karácsony közeledtével nekem különösen kívánatos. Engem ilyenkor mágikusan vonz a piros szín, a körmömet is ilyenkor szoktam élénkpirosra lakkozni, soha máskor.
Ez az első Armani sminktermékem, eddig csak a parfümjeiket ismertem. Az biztos, hogy tökéletes karácsonyi ajándék lesz, nem csak a külseje, de az ára miatt is, és a fa alatt fog rám várni. Persze amikor megérkezett, nem bírtam ki, és gyorsan, óvatosan, csak a szélén, mindegyik színt ki kellett próbálnom.
A palettában lévő színek pirosítóként, highlighterként, bronzosítóként és szemhéjpúderként is használhatók.
Hivatalosan a 10 szín (nincs sehol ráírva, a netről puskáztam):
Medium coral satin
Luminous deep berry
Light gold shimmer
Luminous deep magenta.
Szép, piros díszdobozban érkezik, a paletta is piros, kívül-belül, a tetején arany színű Armani logo. Méretre jóval nagyobb, mint amire számítottam (16×10 cm), ez a legnagyobb palettám.
A tok műanyag, de nagyon jó minőségű, nem kopogós, nem gagyi. A fedél belső oldalán óriási tükör van. A tok persze ujjlenyomatgyűjtő, de engem aztán nem zavar, majd letörölgetem, amúgy is szeretem mindig makulátlanul tisztán és katonás rendben tartani a sminkcuccaimat (is). A belsejére meg már csak ránézni is öröm. Ez a minta életben még szebb, olyan, mint egy művészi alkotás. A színek harmonizálnak egymással, satírozhatók, keverhetők, a variációk száma a végtelenhez közelít. Lehet vele játszadozni, sőt, szerintem a világos színekkel más, matt szemhéjfestékeket is klasszul fel lehet dobni. Mindegyik szín gyönyörű, ez az én színvilágom, ezeket szeretem és használom régóta. Különösen a jobb oldalon lévő két pink és a bal oldali rosegold tetszik. A paletta kialakítása is jó, a két pink szín mérete pl. elég nagy ahhoz, hogy egy normális méretű ecsettel, pirosítóként lehessen használni, nem kell kompromisszumokat kötni.
Ami kicsit meglepett, az az, hogy minden színnek jóval csillogóbb finish-e van (a jobb felső pink kivétel), mint amit a netes fotók/videok alapján képzeltem. De a csillámok szerencsére nagyon picik, ezért nem bazári, hanem elegáns és ünnepi lesz a hatás. Ez az igazi holiday make-up look. És mikor máskor, ha nem az év végén?
Maga a festék nagyon jó minőségű, krémes állagú, a sötétebb színek is szuper-pigmentáltak. Az ecset egy pillanat alatt felveszi a színt, és egyáltalán nem poroz. Csillám-potyogást az első óvatos próba alatt nem tapasztaltam.
A mennyiség meg óriási, nekem biztos, hogy ezer évig elég lesz. És egyben ez az egyetlen, ici-pici "szépséghibája", ami persze az értékéből semmit nem von le: ez nekem inkább csak alkalmakra való. De lehet, hogy csak én nem vagyok hozzá eléggé "excentrikus" típus (itt a paletta nevére gondolok), mert a mindennapokban én ennél visszafogottabb, kevésbé csillogós sminket szeretek. De mivel ez ünnepi kiadás, én is így kezelem, ezért jó szívvel megadom neki az 5 csillagot, és örömmel várom a Karácsonyt (persze nem csak emiatt a paletta miatt).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 3.

Szerelem első látásra.
Luminous deep berry
Light gold shimmer
Luminous deep magenta.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.