Best of Beauty 2019

Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because It's You EDP FÉRFI
Ár: 16.000 , Eladó: aidanne
Állapot: Új, fóliás dobozából kivett, Helyszín: Bp, fizetés: Leirasban
Lilu003

2019. május 24.

Kellemesen gyümölcsös,enyhén virágos kis parfüm. Nekem tetszik, de nem nyújt különleges érzést. Nem túl kiemelkedő, de jó kis komfort illat. Armani-nak azért vannak sokkal komolyabb parfümjei, de ilyen is kell néha. Édes, tartós, vidám kis illat. Kedves, szerethető parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

flobianti

2019. április 21.

Új parfümöt kerestem, akciós volt,megvettem. Nem volt így sem olcsó, de annyit megért! Nem lesz kedvenc, de szeretem használni, A málna elég meghatározó benne. Aki azt nem szereti, ne vásároljon ilyen parfümöt!

Fel szeretném pontozni.. Nagyon kellemes,szuper. tartós parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

Fel szeretném pontozni.. Nagyon kellemes,szuper. tartós parfüm.

PDL201

2019. április 13.

Nsgy parfummanias vagyok😀 Most is van a polcomon 6 parfum. Ez a kedvencem oszre, telre. Csodalatos illat, allandoan megdicserik és kérdezik ez melyik parfum. Douglasben felfujtam es még köv nap is éreztem magamon. Meg is vettem a legnagyobb kiszereléssel😀 Nem bántam meg, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

clevergirl

2019. március 27.

Nagyon kellemes, virágos,enyhén gyümölcsös tavaszra,nyárra való illat. Nem kislányos, felnőtteknek való vidám parfüm. Nem túl tartós, rajtam kb. 3-4óra.
Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Érdemes kipróbálni.

Anticinderella

2019. március 17.

Abszolút jól össze van rakva, kellemes, gyümölcsös, citrusos és persze tartós is, ami az én bőrömön elég ritka... szóval 5 csillag, nem azért mert annyira különleges, hanem mert teljesen rendben van, abszolút hozza azt, amit az ember elvár, a tartósság, illetve az, hogy valami ízlik és még a bőrömön is megmarad számomra egyenes út a sikerhez... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

knoemi07

2019. március 17.

Nagyon karakteres, erős illat. Érettebb nőknek szerintem jobban áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Nagyon karakteres, erős illat. Érettebb nőknek szerintem jobban áll.

brethalia

2019. február 20.

Elsőre nagyon tetszett, a drogériában kifújva egy kellemes kis édes illatnak tűnt, be is szereztem belőle üveges maradékot.
Azonban azóta nagyon nem jövünk ki jól, iszonyatosan szirupos lesz rajtam, nagyon tömény. :(

Alapvetően az édes illatokat szeretem, de ez már túl sok nekem. Sajnos/szerencsére nagyon tartós, ami a kedvelői számára plusz pont lehet, de nekem -1 csillag, mert nem lágyul, hosszú órák múlva is túl édes.
Szerintem tényleg a szirupos a legjobb szó rá, mindig ez ugrik be róla.
Kicsit olyan, mint az ilyen édes folyékony gyerekgyógyszerek, aminek az édességét túl kell tolni, hogy a gyerek hajlandó legyen lenyelni. :D

Feltettem eladásra, hátha jobb otthont talál a szekrényem mélyénél. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szerintem tényleg a szirupos a legjobb szó rá, mindig ez ugrik be róla.

Feltettem eladásra, hátha jobb otthont talál a szekrényem mélyénél. :)

Ritus33

2019. január 30.

Finom kis gyümis illat, tartós, de semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Finom kis gyümis illat, tartós, de semmi extra nincs benne.

Lexi99

2019. január 17.

Nálam viszi a pálmát! Tartóssága remek! Illata nagyszerű! Nagyon vad! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Nálam viszi a pálmát! Tartóssága remek! Illata nagyszerű! Nagyon vad! Imádom!

Csilluci

2018. december 30.

Nem is tartós, nem is jellegzetes.

Ettől függetlenül kellemesen megkomponált illat, ha csak úgy megkapnám, elhasználnám, de pénzt nem adnék érte.

Jobban értékelem azokat az illatokat, amikre felkapom a fejem, hogy hű, ilyet is lehet komponálni?! Ez sajnos nem az, de egynek elmegy a hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Nem is tartós, nem is jellegzetes.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.