Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Ppani

2020. február 17.

Nekem a málna, vanília, pézsma telitalálat. Elsőre megfogott az enyhén édes, gyümölcsös illatával. Semmi flanc vagy csavar benne, de mégsem tucat, nem hasonlít az eddig megismert illatokhoz. Nem kimondottan téli, várom a jó időt, úgy érzem, akkor mutatja meg magát igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Cathi

2020. február 1.

Van egy 100ml-es verziom, es egy ideje mar megvan.
A parfüm üvege tökeletesen tükrözi a belsö tartalmat. Egyszerü, nem tulbonyolitott, gyümölcsös illat, ami nem tolakodo, hanem igen is viselhetö illat. Edesnek edes, de nem emelyitöen (bar en azt szeretem :D)
Teljesen tökeletes hetköznapokra.
Nem a kedvencem, mert ahogy mar korabban emlitettem, en a nagyon edes illatokat szeretem.
DE! szerintem pont amiert nem arul zsakbamacskat ez az illat, es minden korosztalyon el tudom kepzelni, megerdemli az 5 *-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Van egy 100ml-es verziom, es egy ideje mar megvan.
Teljesen tökeletes hetköznapokra.

lawolpertinger

2020. január 26.

Tatrtós, kellemes illat, egyszerűen imádom. Nem tudom, hogy le fogom-e cserélni valaha:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

csicsike

2020. január 19.

Csak en es a baratnom ereztunk benne a kifujas utan kortet? Barmi legyen is, gyonyoru illat, edes, de nem emelyito, tartos es tenyleg boldogsag-erzest kelt. Kell nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

mitzi01

2019. november 21.

Sok Armani-illat után váltottam a Because it's you EDP-ra és nem bántam meg, most vettem a harmadik 100 ml-es üveggel. Imádom az illatát, tartós, jó kedvem lesz tőle és nagyon sokan kérdezik, mi ez a finom illat rajtam - tehát még nem elcsépelt...

UPDATE. 2019 november 21. Az illatot még mindig nem tudtam megunni /pedig máskor van, amikor egy üveg parfüm felénél már elmegy a kedvem tőle/. Ettől az illattól jó kedvem lesz, ha megérzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

Kusika

2019. november 12.

Vásárlás mellé kaptam illatmintát és hazaérve rögtön kipróbáltam,bár nem vagyok az édes illatok nagy rajongója de ez egy kellemes
hétköznap is viselhető parfüm.Arányai nagyon el vannak találva mert sem a vaníliát sem a málnát nem tolták túl benne,először talán
kissé erős de idővel lecsitul és egy finom virágos gyümis illattá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

kissé erős de idővel lecsitul és egy finom virágos gyümis illattá válik.

nicolekitti

2019. szeptember 14.

Vásárlás melllé kaptam ajándék mintát. Nem bírtam ki, este fújtam belőle a csuklomra, reggel is még lehetett érezni az illatát.
Mikor fújtam fűszeresnek éreztem, fel is kaptam a fejem, hogy ez valami új lesz.
Kicsit később megmutattam páromnak, aki szerint édes.
Egy idő után olyannak éreztem, mint sok más parfümöt, nem sok egyediséget érzek benne.
Viszont tartosságra korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Kicsit később megmutattam páromnak, aki szerint édes.
Viszont tartosságra korrekt.

PETRA820718

2019. szeptember 12.

Csak a csuklómra fújtam a drogériában, tökéletes választás lenne minden szempontból, külcsín, tartalom, igazi SZERELEM ILLAT, egy perc alatt bele habarodtam,ami nálam már nagyon ritka.., de alig egy óra múlva ki is ábrándultam.
Illat sehol,a varázs elillant, maradt a szomorú tény, a borsos ára.
,Szerelmet' többnyire hosszú távra keresünk, de ez csak fellángolás egy órára. .annak viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Illat sehol,a varázs elillant, maradt a szomorú tény, a borsos ára.

Nikk89

2019. szeptember 1.

Én egyáltalán nem szeretem az édes illatokat; de ez még az én finnyás orromnak is kellemes. Kicsit talán szörpös illata van, de mégis van benne valami citromos felhang, ami sokat enyhít az édességén. Abszolút egy komfortillat, kényelmes, nem zavaró, enyhe, lágy. (cseppet sem erős) Hozzám egyáltalán nem illik (de ez mellékes),de mégsem az a tipik tömény tízezer forint feletti parfümök egyike (mint pl a la vie est belle, vagy black opium, vagy hasonló neves parfümök (engem ezekkel ki lehet kergetni a világból, megérzem és totál hányingerem van már ettől a tipikus szimpla "parfüm"illatfelhőből, amit már 2 km-ről is érez az ember), hanem egy sokkal kellemesebb gyümölcsösebb illat. Én egyébként így nyáron szívesen használnám, de nem tetszik annyira, hogy kiadjak érte ennyi pénzt. Egyszóval málnás-szörpös-pézsmás-virágos lágy illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

csillabella

2019. augusztus 13.

Finom illata van, és tartós is. Egy-két fújást sokáig lehet érezni, belengi a szobát. Párom nagyon szerette rajtam. Hozzám valahogy nem került közel ez az illat: édeskés, jó volt megszimatolni, de magamon egész nap olyan semmilyen, jellegtelen, mintha egy illatósító lett volna, nem az én illatom. Szerencsére nővéremet boldoggá tettem ezzel, mert ő nagyon szerette, így megkapta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.