Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Ár: 12000 Ft pk-val :) , Eladó: Luna1024
Állapot: Használt, 50 ml/kép (kb. 30-35 ml) , Helyszín: --, fizetés: Előreutalást követően, ajánlott postán maradó levélként küldöm
Emporio Armani Because It's You EDP 100ml
Ár: 9000 , Eladó: andribaba42
Állapot: Kb 35-40 ml. , Helyszín: Kiskunlacháza, fizetés: Előreutalást követően postázom is, packeta, foxpost..

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

VikkaBeres

2023. január 20.

Nagyon szerettem volna szeretni, az illatáért a mai napig oda és vissza vagyok. Viszont az én bőrömön egy óra múlva már nem érződik. Eredeti, Douglasban vásárolt parfüm. Senki sem érzi rajtam, nem csak én. Sajnos egy avonos katalógus parfüm a nap végén is érezhető, én is érzem magamon és mások is megdicsérik. Nagy volt a lelkesedésem, 100 ml-es változatot vásároltam, de azt hiszem legközelebb nem Armani parfümre fog esni a választásom. Nagyon jó illat, egyedi, de ha nem lehet érezni sajnos nem sokat ér számomra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

mitzi01

Korcsoport: >54
2022. október 30.

Sok Armani-illat után váltottam a Because it's you EDP-ra és nem bántam meg, most vettem a harmadik 100 ml-es üveggel. Imádom az illatát, tartós, jó kedvem lesz tőle és nagyon sokan kérdezik, mi ez a finom illat rajtam - tehát még nem elcsépelt...

UPDATE. 2019 november 21. Az illatot még mindig nem tudtam megunni /pedig máskor van, amikor egy üveg parfüm felénél már elmegy a kedvem tőle/. Ettől az illattól jó kedvem lesz, ha megérzem.

UPDATE II.: 2022. október 30. Ó, már ilyen régóta használom? És még mindig nagyon szeretem - főleg a hidegebb évszakban. Valami új illatot keresnék, de egyszerűen nem találtam eddig olyat, ami jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. október 30.

Szeszi009

2022. július 19.

Elég érdekesen indult a kapcsolatunk: először nagyon akartam, utána nekem túl sok volt és most már szeretem. Ami biztos: nagyon erős, édes és tartós illat , 1 fújás elég.Magamon hideg időben szeretem. Máshol Mon Parishoz hasonlítják, de ez az illat sokkal szebb leszáradás után és jobban is viselhető mint pl a LVEB.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 19.

leila0803

2022. június 25.

Nekem telitalalat! Finom, gyumolcsos es viragos kellem! Tartos, nyari, egyszeruen nagyszeru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 25.

eveartstar

2022. január 8.

A Douglasba kaptam a vásárlásom mellé egy ajándék mintát...nagyon finom málna illatú lettem tőle. M.Á.L.N.A. egyszerűen ez egy friss málna illat... Még egyszer.. málna illat. Semmi faxni..
Oda is adtam ajándékba a 8 éves unokahugomnak.. ✌️😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 8.

Oda is adtam ajándékba a 8 éves unokahugomnak.. ✌️😂

racheldawes

2022. január 7.

Nagyon szép emlék fűz ehhez a parfümhöz, meg is lepett a tény, hogy még nem véleményeztem. Két évvel ezelőtt az egyik online rendelésem alkalmával kaptam belőle egy kis mintát, és úgy éreztem, rátaláltam a 'signature' illatomra. Nem sokkal később letettem a szakvizsgámat, ennek örömére megjutalmaztam magam a 100 ml-es kiszerelésével. Különleges, málnás-vaníliás, édes, de nem gejl, nőies illat, viszont rajtam csak hidegebb időben működött. Nagyon tartós, még a nap végén is éreztem magamon, a ruháimon meg szinte napokig. Elegáns, kifinomult, imádtam "viselni". Terveim között szerepel az 'In love with you' változatának kipróbálása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

m.adri

2021. december 29.

Tökéletes, édes, téli illat, az elején a citrusos virágosat érzem, de utána dominálni kezd az édes vaníliás, pezsmas jellege. Szerintem nagyon dögös, erőteljes. Kipróbáltam az I'm in love with you verzióját is, de az valahogy már nekem túl "öreges" volt, ebben megmaradt egy kis virágosság. Ha valaki édes illat rajongó nem tudja nem szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 29.

Andy88

2021. december 24.

Imádom ezt az illatot! :) Tartós, merész, elegáns és vagány egyszerre. Pont azok az illatjegyek szerepelnek benne, amiket szívesen viselek magamon. A gyümölcsös-virágos illatjegyek kifújás után pár óráig, a vanília édessége viszont egész nap érezhető, ezt kellemes, meleg illatot viszem magammal egészen estig. Körülölel, mint egy meleg pulóver. :)
Igen, merthogy más illatokkal ellentétben még nap végén is érzem magamon, ezért érdemes óvatosan bánni vele! :)
Mivel erősebb illat, inkább 25 éves kortól ajánlanám... nem épp a tini korosztály illata. Viszont aki szereti az elegánsabb, melegebb illatokat, nem fog benne csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 24.

NonaenFrance

2021. december 11.

Nem értem miért húzzák le ezt a parfümöt ennyire , hisz tudjuk minden parfüm mindenkin másképp működik 🙂 szerintem nem is a 18 éves korosztálynak való ..
tökéletesen illik hozzam , mindenki dicséri rajtam , örök tavaszi-nyári darabom 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

bleauwsy

2021. június 14.

Eleinte teljesen hétköznapinak éreztem, aztán idővel nagyon belehabarodtam. Tökéletesen eltalálták az arányokat, egy univerzális darab szerintem édes és friss illat rajongóknak is. Tartóssága kiváló, engem egy korábbi fehér Boss illatra emlékeztet, úgyhogy biztos befutóként tekintek rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)