Giorgio Armani

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   18 300 Ft, 24 500 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

"Semmi sem létezik szerelem nélkül. Ismerd meg azt az Armanit, amivel még nem találkoztál! Az időtlen eleganciát most a vagányság és a merészség váltja fel. Az Emporio Armani új férfi és női illata két szerelmes történetét hozzák el. A Beacuse It's You női illat gyümölcsös-orientális, vaníliával, pézsmával, málna jegyekkel."

Kiadás éve: 2017

Orr: Anne Flipo

Illatösszetevők: málna, neroli, rózsa abszolút, vanília, pézsma

Emporio Armani Because It's You EDP 100 ml ÚJ
Ár: 17.500 Ft+ptk. , Eladó: abodri
Állapot: 100 ml ÚJ , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó vagy foxi
Emporio Armani Because It's You EDP 30ml
Ár: 10000 , Eladó: kalin
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest vagy Pest megye, fizetés: csak személyes átvátel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bleauwsy

2021. június 14.

Eleinte teljesen hétköznapinak éreztem, aztán idővel nagyon belehabarodtam. Tökéletesen eltalálták az arányokat, egy univerzális darab szerintem édes és friss illat rajongóknak is. Tartóssága kiváló, engem egy korábbi fehér Boss illatra emlékeztet, úgyhogy biztos befutóként tekintek rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 14.

Csillampor26

2021. június 2.

Ha valami, akkor ez igazán nem tetszik nekem. Mivel minden illatot valamihez hasonlítok, így ezzel is meg kell tennem. Romlott mogyoró és fű. Bocsánat akit ezzel megsértek, de nekem tényleg ezek jutnak eszembe róla. Valami túlpúderezett Decadence beütésem van tőle. Rajtam legalábbis olyan, így kijelenthetem, nem működünk együtt. Számomra kicsit sem kifinomult “olcsóparfüm” illat. Nem bírom magamon, fullaszt, erős. Részemről óriási nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

kviki7

2021. március 9.

Ajándékba kaptam ezt az illatot, de elsőre imádom! 😊 Nagyon tartós és nekem nagyon kevés is elég, hogy egész nap érezzem magamon. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

delila6400

2021. február 16.

Úgy mentem a parfümériába, hogy ezt muszáj megszagolnom, mert az összetevői alapján esélyesnek véltem. Elsőként papírra fújtam belőle és az in love with you változatából is. Egyértelműen ez volt a befutó papíron, bőrön tesztelve még inkább. Engem emlékeztet a Sí-re, amit túl édesnek találok, ez kevésbé az. Azt hiszem, hogy hamarosan beruházok egy kis üvegre.

Update: Három nap telt el és már itt van a kezemben egy 30ml-s üveggel. Nagyon imádom az illatát, abszolút nekem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

abodri

2021. január 2.

Ez a parfüm szép és finom. Egyszerre elegáns és mindennapokban is viselhető. Kortalan. Az én bőrömön nagyon tartós. Kevés összetevőből áll, de elég is. Egyszerű, mégis különleges 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 2.

Giside

2021. január 2.

Imádom az édes illatokat, a pézsmás pacsulis szépségeket.
Nekem ez a parfüm nagyon bejön, csak a tartóssága nem tetszik, tarthatna tovább is. Azt hiszem legközelebb ezt a parfümöt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Imádom az édes illatokat, a pézsmás pacsulis szépségeket.

Pikk

2020. október 25.

Nagyon bonyolult a viszonyom ezzel a parfümmel. Tavasszal teszterem volt es az nagyon tetszett, ezert rendeltem meg most hirtelen felindulásból, amikor meglattam akciósan. Amikor megerkezett es kifújtam, rogton meg is bántam, es azonnal el akartam adni, aztan ki tudja miert, de nem adtam el. Itthon tesztelgetem, fujogatom, es kezdem egészen megszeretni. Az első amire rajottem, hogy nem szabad egynel tobbet fújni, es lehetoleg azt se telibe borfeluletre, inkabb a levegőbe aztan atsetalni rajta. A levegobe kifujva hirtelen megvillantja egy gyonyoru oldalát, amiben a citrusok mesesen elegyednek az edes malnaval. Sajnos ez kb 1 mp-ig tart, mert amint "földetér" a ruhamon vagy a boromon, mar csak a malna marad, az viszont egy bokorral. Es hogy a leszaradasa min múlik, arra keptelen vagyok rájönni. Neha kifinomult es edes marad, neha pedig orrfacsaró szuros tomeny kaosz. Arra is rajottem, hogy nem szabad az orromhoz kozel viselni. Kb fel meter tavolsagbol mennyei tud lenni, kozelrol viszont elviselhetetlen. Szoval osszessegeben nekem ez igy eleg kiszamithatatlan, az egyik legfinomabb illat lenne, ha megbízhatóan a "szép " oldalát mutatná mindig, de nem ezt teszi, es ezert nem lehet a legjobb barátom. Tartósnak tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Atiz99

2020. október 12.

Aki nem szereti az erős illatokat, az kerülje! Sokféle parfümöm van, de mind közül ezt találom a legerősebbnek, néha kicsit meg is fájdul tőle a fejem, ha 1 fújásnál többet fújok. Ajándékba kaptam, de szerintem még évekig fogom használni, túl sokat nem tudok belőle magamra fújni.
Viszont nagyon "elegáns" illat, színházba, randira, nagyobb eseményre ezt szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

NRbk24

2020. május 26.

Illatmintában kaptam először, aztán meg kellett vennem, mert imádom!! Nagyon kevés parfüm van ami nekem tetszik, valahogy mindíg édesnek találom őket, na de ez A parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

force

2020. május 25.

Armaniék illataival nem nagyon foglalkoztam sosem. Szombaton azonban baráti összejövetelre voltam hivatalos, úgy döntöttem mivel útba esik az Árkád, beugrok előtte egy kicsit parfümözni, mostanság nem volt rá időm a járvány miatt. Néhány parfümöt előre felírtam már, hogy miket szeretnék megszagolni. Először úgy készültem, hogy a Müllerbe veszem az irányt, de láttam, hogy nyitva van a Douglas is, így inkább oda tértem be. Elképesztő jó érzés volt ennyi idő után újra parfümboltban lenni, így el is kezdtem szépen a fújkálást. Mivel bőrön csak 4 illatot tudok egyszerre tesztelni (kézfej, csukló mindkét kézen), ezért úgy döntöttem alaposan megválogatom, hogy mik kerülnek a kezemre. Ő volt az egyik, és nem mellesleg az egyik legtartósabb is. (A másik három, ha bárkit érdekelne: Coach Dreams, Prada La Femme Intense, Zadig and Voltaire Girls can do anything). A Dreams és ez toronymagasan verték a mezőnyt, szerencsétlen Prada kb 30 percig bírta (meggyőződtem róla, hogy sajnos az én kémiámmal nem működik, bármennyire is szeretném).

Az illatról: a jegyei alapján azt hittem, hogy frissebb lesz, de az én orromnak hasonlóan sziruposan édes ez az illat, mint a La vie est belle illatcsalád, viszont viselhetőbb. Nem tudom kiérezni belőle az egyes jegyeket, de nagyon kellemes, inkább őszi-téli parfümnek gondolnám. Esélyes, hogy beszerzek belőle egy 30ml-t majd őszre-télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Narancssárga.