Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviakiralyno, Módosítva: 2015. március 2.

Kiszerelés:   35 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1992

Illatkategória: gyümölcsös - virágos - fás

Illatjegyek: rózsa, szicíliai mandarin, ibolya, jázmin, brazil rózsafa, jácint, gardénia, tubarózsa, szegfű, narancsvirág, mirrha, íriszgyökér, szegfűszeg, borostyán, rózsa, őszibarack, írisz, styrax, ilang-ilang, kasszia, cédrus, pézsma, szantálfa

Cloudberry

2017. november 10.

Az mégis hogy létezik, hogy erről a fantasztikus illatról egy vélemény volt eddig?? Felháborító! :))
Szerintem semmivel sem összehasonlítható, különleges fehér virágos illat. (Rájöttem, hogy újonnan ez a gyengém). Nagyon tartós rajtam.
Ez manapság már olyan ritka, pedig fontos lenne (számomra). Hogy mikor este kiengedem a hajam, akkor is megcsapjon az illat :)
Itt szorongatom az ölemben ezt a 100 millis üveget, amiben van még jó 20 milli. Nincs az az isten, hogy én ettől megváljak. Annyira, de annyira jó.
Szeretem az Acqua változatát is, az tavaszra-nyára tökéletes. Ez viszont őszre/télre szerintem perfekt. Szerintem illik fiatalokhoz is... Sose értettem a kormeghatározást. Én legalábbis jól érzem magam ezzel. :) Ez az egyik "vonulós" illatom. Mint a Beépített szépségben. Suhanok, suhanok... :)
Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Csillagos ötös.

andrea91

2016. január 18.

Hogy lehet hogy még senki sem írt véleményt?:) szerintem ez az armani egyik valaha volt legnépszerűbb illata, és bár már nem kapható (bezzeg a gyalázat sí flankerek széles választéka igen...), sokan szerették, es sokan visszasírják.
Egy tökéletesen kerek, fehérvirágos, krémes illat ez... A tubarózsa nagyon erős az elején, és persze végig ott van, de nem olyan harsányan mint kifújáskor. A leszáradásban már nem annyira szétválaszthatóak az illatjegyek, egységet alkotnak. Többen kérdezték hogy mire hasonlít... Hogy is mondjam hogy ne negatív legyen:))) dita von teese első (fekete üveges) illatára emlékeztet engem (fél-egy óra után) de minden ami abban a levegőben lóg, nem illik össze, stb, az ebben tökéletes. Hasonlóak, de a ditat én nem kedvelem annyira, bár azt modernebbnek mondnám, ezt elegánsabbnak. Nem fiataloknak való.:) Remélem valamennyire érthető így:)))) akinek a dita vagy a michael kors michael kors (azt hiszem ez a neve, a nagy bumszli téglaüveges tubarózsabomba) nem tetszik, azoknak szerintem ez sem tetszene - hatha megmentek ezzel pár embert a fölösleges vívódástól, mivel ma már kb beszerezhetetlen illat ez, és ha valakinek kimaradt anno, és most kezdi érdekelni, melyen a pénztárcájaba kellene nyúlnia.
Egyébként a minősége szuper, nekem egy minim van már csak belole, nem mai darab, de tökéletes az illata és egy pöttyintés elég is belole, meg egy ora mosogatas utan is lerobbanthatatlanul illatozik a csuklómon - bárcsak a mai armanik is tudnák ezt:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)