Giorgio Armani

Ár:   18 100 Ft, 25 700 Ft és 35 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   18 100 Ft, 25 700 Ft és 35 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: cseresznye, málna, fekete ribizli

Szívjegyek: rózsa, jázmin, fehér üröm

Alapjegyek: pacsuli kivonat

Ár: 8.000.-Ft +posta , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 30 ml pár fújás hiánnyal, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként

zsebibaba

2019. november 28.

Nagyon különleges, isteni finom illat. Édes, ugyanakkor van benne valami hűvös fanyar érzet is, ami igazán egyedivé teszi. Nagyon szeretem, és a párom is imádja rajtam:) Már csak egy fújásnyi van az üvegben, jöhet a következő....:) IMÁDOM!!!! Millió csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.

Hanamizuki

2019. szeptember 23.

Azt hiszem nekem ez most tényleg In love with you. Mindig ahogy beköszönt a hűvösebb idő megkívánom az egyik alap kedvencemet a LVEB-t (tudom, nem kell mondani, de egyszerűen szeretem és kész). Most ebből sikerült beszereznem egy 10 ml-s fújóst és annyira tetszik, hogy nincs is ingerem a másik parfümre. Szóval lehet ő lesz nálam az idei LVEB, még nem tudom. Olyan finom édes, bújós, meleg illat, szuper tartóssággal. Szóval erősen gondolkozom egy nagyobb mennyiség beszerzésén, csak kicsit tartok is tőle, mert a Because it's you-val is nagy szerelemnek indult, aztán hamar ki is aludt. Egyelőre még szeretem, az egysíkúsága ellenére is, vagy talán pont azért. Azt hiszem én már csak ilyen faék egyszerű maradok, legyen édes, tartós, bújós és nálam már nyert ügye is van. Amúgy hozzáteszem, hogy valahogy az a tapasztalat, hogy a pasikat is ezek a geil csodák vonzák jobban. Mondjuk lehet azért, mert ők is faék egyszerűek, persze tisztelet a kivételnek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

force

2019. szeptember 17.

Egy teljesen vállalható édes, hétköznapi illat. Semmi érdekes, új, különleges nincs benne. 12 egy tucat, ami még ráadásul drága is.
Mivel tetszik, így nagyon lepontozni nem fogom. A -1 csillag az árnak és a fantázia hiányának szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Vaslady

2019. július 10.

Nos,ugy vagyok az Armani illatokkal...hogy sehogy.
Egy Cashmere változat az tetszett,de még életemben soha semmit nem vettem eme háztól,és már szinte biztos voltam benne,hogy nem is fogok.
A Fiori változatot próbáltam tőlük utoljára,és tetszik is,de volt ami tőle mégjobban...egy másik illat,nem Armani...és Ő jött haza.
Ugyhogy odáig jutottam,hogy nem is állok meg az Ő választékuknál,mindig tovább robogok más márkák felé.
Viszont mosat történt valami.
A vásárlásomhoz kaptam eme illatból fújóst,sőt mindjárt 2darabot is,hiszen az eladóhölgyek már ismernek annyira,hogy tudják,imádok tesztelni,és rendszeres,szorgalmas vásárló is vagyok :-D.
Hazahoztam,és a hetekben próbáltam a melegben,hőségben,és ma ebben az őszies hidegebb farmeros júliusi időben.
És bizony ez lett egy hatalmas szerelem kezdete!
Édes illat,és nekem csak és kizárolag téli illat.
Cseresznyés,málnás,pacsulis és édes,télies,karácsonyváró,forrópuncsos...gyerünk,fagyjunk meg a karácsonyi vásárban illat :).
Egyszerűen imádom,de tegyem hozzá férjemnek nem tetszik,nem is értem?...
De,a legkisebb ml-s kiszerelést be fogom szerezni,mert nekem ez kell.
A bőrömmel nagyon jól működik együtt,és imádom,amikor egy illatban megtalálom önmagam,és nem csak arról szól,hogy most ez a trendi,hát fújjuk ezerrel!
Szép az üveg,és szép a belbecs :).
Love,love,love...és csakis csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Nos,ugy vagyok az Armani illatokkal...hogy sehogy.
Viszont mosat történt valami.
És bizony ez lett egy hatalmas szerelem kezdete!
Édes illat,és nekem csak és kizárolag téli illat.
Egyszerűen imádom,de tegyem hozzá férjemnek nem tetszik,nem is értem?...
De,a legkisebb ml-s kiszerelést be fogom szerezni,mert nekem ez kell.
Szép az üveg,és szép a belbecs :).
Love,love,love...és csakis csillag!

Shelly

2019. július 4.

Hétvégén nálam járt a legjobb barátnőm (igazi főnöknő stílus, csinos, határozott, egyben kedves és érzékeny), aki ezzel az illattal fújta be magát, persze azonnal meg kellett nekem is vennem, hasonló illatok tetszenek, tesztelem egyelőre. Nem vagyok nagy édes rajongó, hát ez az illat extra édes :D, de kifejezetten jobban tetszik mint a Because it's you. Kifújáskor nekem kaotikus az egész, aztán szépen szétválnak és kibontakoznak a jegyek. Rajtam a jázmin és a pacsuli dominál, pár óra után kicsit már besokallok tőle, de legalább érződik, tartósságával nincs gond. :) 50 ml sok lesz nekem, szerintem adok majd fújósokat belőle. Nem nyári illat, én ősszel-télen fogom fújkálni, legfőképp az édessége miatt, akinek bírja a nózija, annak biztos 5 csillag, így tőlem csak 4-et kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

aranybarack

2019. június 17.

Az én orromnak ez nagyon finom illat. Tipikus fruitchouli, de jól eltalálták a pacsuli-gyümölcs-virág arányát, nőies és kellemes az összhatás. Tartós is. Ha kicsit kevésbé lenne édes -mert nagyon az-, vennék belőle, tetszik az üvege is. Egy fújósnyi így sem kizárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Anticinderella

2019. március 17.

Nagyon nem erre számítottam, a piros gyümölcsök kifújáskor ugyan még érezhetők, de pár perc és szépen el is tűnnek, s nem marad más csak valami nagyon bőr közeli krémes-édes valami, ami tőlem nagyon távol áll, inkább lancome vonal, mintsem armani.... a két csillag is csak azért van mert remélem, hogy csak rajtam muzsikál ilyen rémesen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

nyuszo

2019. február 16.

Kellemes kis tavaszi illat!
Se több,
se kevesebb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Kellemes kis tavaszi illat!
Se több,
se kevesebb...

Lexi99

2019. február 15.

Nálam in love lett, már az anyaillat le vett a lábamról. Nagyon édes illat, kicsit mézes, tömény. A tartósságával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

nyarigabi

2019. február 13.

Nem lettem "in love" ezzel az illattal, a Swarovski Aura EDP-ra hasonlít, édesebb kiadásban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citral, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Green 5 / CI 61570, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol