Giorgio Armani

Ár:   17 990 Ft, 25 600 Ft és 35 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   17 990 Ft, 25 600 Ft és 35 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: keleties-virágos

Fejjegyek: bergamot, cseresznye, málna, körte, mandarin

Szívjegyek: arab jázmin, bazsarózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, fehér mósusz, fás jegyek

Ár: 20000 , Eladó: tobelka
Állapot: 2x használt , Helyszín: Halimba, fizetés: Banki utalás után, postával küldöm

wallflower87

2020. július 26.

Mintám van belőle, azt próbálgattam párszor, de többször is meg kellett nézzem, hogy tuti biztos nem-e férfiparfüm véletlenül. Ugyanis nekem kifújáskor kimondottan férfitusfürdős hatású. Vagy ha kegyetlen akarok lenni, az egyik előző véleménnyel egyetértve 'óceános' wc illatosítóra hajaz számomra is, nem vicc... Egy idő után picivel lágyabb, nőiesebb lesz, de nem sokkal. Ez a maszkulin összhatás szerintem a sok citrusos jegy+pacsuli+vetiver kombónak köszönhető. Ennek ellenére nem mondanám különösebben frissítőnek azért, vannak erre a célra sokkal jobb parfümök, jellegében például az Acqua di Gioia hasonló, csak az sokkal jobban sikerült. Én ezt max strandra, vagy sportoláshoz/szabadtéri aktív programokhoz viselném, de teljes üveggel ingyen se kéne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

nyarigabi

2020. július 17.

Savanyú cseresznyés pacsulis rettenet.. Brrrr..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Savanyú cseresznyés pacsulis rettenet.. Brrrr..

laracroft

2020. június 16.

Frissnek próbál hatni, de rajtam egy nagyon szintetikus, mű, közben kicsit kesernyés... fűszeres katyvasz.
Embere válogatja, de az én bőrömön ennyit tud. Se nem édes, se nem virágos. Edzés előtt fújtam fel próbaként, oda passzolt,de máshova nehezen tudom elképzelni, hogy viseljem. Olyan nagyon semmilyen! És még annak is mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

szeliger

2020. június 15.

Vásárlás mellé kaptam 1,2 ml fújós gyári mintát. Kíváncsian vártam, milyen lesz és egész jó, noha a komfortzónámon kívül esik. Általában nem hordok ilyen likőrös illatokat, rajtam a málnától és a cseresznyétől ilyen jellegű lesz. Pacsuli jöhet minden mennyiségben és szerencsére jön is. Az egész mégsem lesz szirupos, ragadós, a vetiver szépen ellensúlyozza, visszabillenti, ráadásul még egy kis szantált is érzek benne.
Szóval rajtam szépen illatozik, a nevéhez méltóan vibrál, hol az édesebb, hol a szárazabb arcát mutatja. A tartóssággal teljesen elégedett voltam, egy napot is kihúz a bőrömön, de jólesett a nap közepén felfrissíteni. A hatósugár is rendben van, méteres távolságból is érezni az illatot.
Megvenni nem fogom, de ha ajándékba kapnék belőle, akkor szívesen használnám még, a pici mintám utolsó cseppig elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 15.

googles

2020. május 21.

Azt hittem, mar itt jartam lepontozni 1 csillagra, de nem. Hat ez egy nagy meglepetes nekem. Boltban tesztelve rogton kizartam, epres koktel vagy inkabb pezsgo, nem az en vilagom.

Aztan par honapja vasarlashoz kaptam egy uveggel a freeze valtozatbol (kozben az eredeti, az anyaillat mintait is hasznaltam es megismertem jobban). Tavasz es melegebb ido es hangulat kell hozza, de szeretheto illat! Tenyleg nyitottnak kellett maradnom, de egyaltalan nem rossz, sot, kellemes.

A kicsit fuszeres jelleg mellett szerintem ez foleg egy epres alkoholos ital, olyan laza, bulizos, kirugunk a hambol feeling. Az a "lementem bulizni ujra 10 ev utan" 🤣 Akarhova fogom viselni, amikor erzem, biztos ez fog eszembe jutni rola 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 21.

Verona5

2020. március 14.

Őt is kipróbáltam a Boss új illatával együtt. A felfújáskor megcsap egy likőrös pezsgő illat, majd később a gyerekkori úszógumim szaga fűszeres fedőréteggel. Kb fél-háromnegyed óra után szelídül le egy hordható, de teljesen mai átlagillattá, nem egy nagy dobás Armaniék részéről. Édeskés - fűszeres, de hogy mi ebben a freeze?? Ki tudja, ahhoz aztán semmi-semmi köze. A tetszetős üvege miatt megy egy csillag, a gyerekkori emlékfoszlány miatt még egy. Hordani tuti nem fogom. És persze drága, mivel "újdonság". He-he...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 14.

Colette221

2020. március 9.

Fújtam belőle a karomra. Kár volt. Az idő múlásával sem lett jobb. Gagyi wc illatosító keveredik a babarózsával. Nagyon nem. Elviselhetetlen. Le is mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Vaslady

2020. március 7
A legújabb Tresor a Nude mellett,ezt az illatot próbáltam ki bőrön.
Revlonos rúzst vásároltam,és ki is jöttem a parfümériából,de azért papircsikon hazajött egypár illat.
A nővéremmel pizzáztunk,és állandóan az orrunkban volt ez az illat.
Ő virágosnak jázminosnak érezte,erős virágosnak nevezte,én pedig pacsulis-vetiveresnek,fás illatnak.
Egyszerűen nem hagyott nyugodni,vissza kellett menni a parfümériába,megkérdezni,mi is ez az illat.
Akkor már nekem is eszembe jutott,hogy az eladólány az újdonságokat mutatta,és akkor fújta rám.
Végülis kértünk még egy fújást papircsikra,és egy idő után nővérem azt mondta,rajtam jobb mint a papiron.
Én is magaménak érzem.
Nem tudom,hogy napi szinten akarnám-e viselni,de.....
Nem szeretem az Armani illatokat,bár az In love You-nál megtörött a jég,a szépséges cseresznye illat,bele mászott a szivembe.
Ez az illat nagyon tetszik nekem,nem könnyű,nem éppen a mostani lassan tavaszi időjáráshoz aktuális...
Inkább télen használnám,komoly benyomás,amit sugároz,van mélysége,és egyedisége.
Leszáradva hozza magával a jól ismert armani vonalat.
Kedvet kaptam a parfümjeiket kipróbálni :-D
Mindenképpen 5 csillag.
Update:2020.03.08
Tegnap visszamentem érte,szerencsére volt egy szülinapi kupónom 10 euró értékben,ezt fel is használta,és 30ml-s változatot hoztam haza.
Több van ebben az illatban,mint amit papircsikon mutat,bőrön változik,a kezdeti tömény pacsuli után,szépen kibontakozik,rajtam változik az illat.
Nem lesz napi szinten komfort,de nem is ez volt a cél,arra meg vannak a jól bevált parfüm alapdarabjaim,ami munkahelyre,orvoshoz nem zavaró.
Kell hozzá egy hangulat,smink stb .
Végülis tetszik az in love you a cseresznyés,és egy másik armani illat is...de őt választottam.
Az első illat az armanitól,és most már nyitottabb vagyok a márka illatai iránt,fogok még tőlük vásárolni.
Egyszóval elégedett vagyok,a tartósság is tökéletes.
Hogy okádék illetve öreges-e az illat?
Erre nem tudom a választ,de amint látom nagyon megosztó lett.
Nekem épp ilyen a womanity,frázt kapok tőle,és hányingert,holott rengetegen dicsérik és használják!
Az öreges szag nekem pedig a kék charlinál,meg a rumba illatnál kezdődik.
De hát nem vagyunk egyformák,ez a szép benne,és jól is van ez igy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

2020. március 7
A legújabb Tresor a Nude mellett,ezt az illatot próbáltam ki bőrön.
A nővéremmel pizzáztunk,és állandóan az orrunkban volt ez az illat.
Én is magaménak érzem.
Nem tudom,hogy napi szinten akarnám-e viselni,de.....
Leszáradva hozza magával a jól ismert armani vonalat.
Kedvet kaptam a parfümjeiket kipróbálni :-D
Mindenképpen 5 csillag.
Update:2020.03.08
Kell hozzá egy hangulat,smink stb .
Egyszóval elégedett vagyok,a tartósság is tökéletes.
Hogy okádék illetve öreges-e az illat?
Erre nem tudom a választ,de amint látom nagyon megosztó lett.
Az öreges szag nekem pedig a kék charlinál,meg a rumba illatnál kezdődik.
De hát nem vagyunk egyformák,ez a szép benne,és jól is van ez igy.

Siculus

2020. március 9.

A kedvenc parfümöm a Because It's You, a sima In Love With You elment egynek, de ez egy öregasszonyos borzalom. Fejben letagadom még a távoli rokoni viszonyt is köztük, annyira rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Marcsi66

2020. február 19.

Hát elképesztő,h lehet ilyen ocsmányságot teremteni,,,,gyomorproblémák után,kellemetlen szag,rosszul vagyok tőle,sajnos ezt idézi meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Coumarin, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Orange 4 / CI 15510, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol