Giorgio Armani

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2014. március 4.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Különlegesen hosszantartó alapozó SPF 20 fényvédő faktorral.

Bőrgyógyászok által tesztelt. Nem komedogén.

Ár: 9900 , Eladó: revike30
Állapot: kb 2-szer próbált, gyakorlatilag teljesen tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalással, személyes átvétellel
betty007

2018. december 28.

Jelenleg ezt az alapozót is használom a hétköznapokban, 5.5 -ös árnyalat a színem, teljesen beleolvad a bőrömbe nem kétséges hogy szép bőrképet csinál, de egész napot nem bír ki. Próbáltam primerrel azzal egyáltalán nem működik. Talán a DW -től picit jobban teljesít nekem. Azért erősen túlárazott a tudásához képest, alapozók terén még mindig az a véleményem hogy számomra a legmegfelelőbb a MAC alapozók.(pro longwear, studio fix)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

viviennoo

2017. augusztus 26.

(feb 22) Még decemberben estée lauder double wear-t szerettem volna vásárolni, de az eladó szerencsére! lebeszélt róla. Először picit sokalltam az árát, de így 2 hónap használat után rájöttem, hogy megérte teljesen. Bár sok hiba nincs az arcbőrömön, de tényleg nagyon szép, természetes hatása van. Soha nem volt ilyen alapozóm, ami ennyire passzolt volna a bőrszínemhez. Nekem nagyon tartós, és kellően fed. Úgyhogy biztosan, hogy még újra fogom venni :) Ha lehetne, több csillagot is adnék rá :D

(aug 26) Most fogom újravenni harmadszorra. Azt hiszem, megtaláltam a számomra tökéletes alapozót minden téren. Nem fed olyan brutálisan, de nekem pont ezért tetszik nagyon, hogy természetes ragyogást ad az arcomnak. Tartós, nem érzem, hogy rajtam lenne, kellemes illata van, a 4.5-ös árnyalat 100%-osan passzol a bőrszínemhez. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Simonee

2016. december 22.

Az első igazán drága alapozóm. Nos, megéri-e az árát?
Jó alapozó, érezhető rajta a minőség. Természetesen fed, két rétegben is csak a közepes fedést éri el, ami nem baj, erre van a korrektor. Valójában a titka az, hogy csak egy nagyon keveset szabad belőle használni. A árnyalat (5) tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Szeretem az illatát, és azt is, hogy egyszerre mattít és egyszerre ad egy szép szatén szerű fényt a bőrnek.
Tartósnak nem mondanám, kb. 5 órát bír ki maximum, ráadásul kicsit oxidálódik, ami egy ilyen árkategóriában szinte megengedhetetlen. Ha többet viszek fel belőle az arcomra, akkor nagyon kiszárítja a bőröm, feltételezem a 3. helyen lévő alcohol denat miatt. Beleül a kis szarkalábakba, és nagyon kiemeli azokat. Összevetve negyed ennyibe kerülő drogériás alapozókkal, ez sokkal jobb, de azért nem csodaszer, nagyon túlzásnak tartom az árát. Nyilván egy jó alapozóról van szó, de nem fényévekkel jobb egy kevésbé márkásnál. Azonban, ami miatt mégis megéri beruházni rá, hogy egyáltalán nem tartalmaz komedogén összetevőket. Mióta ezt használom, felére csökkent a pattanások száma az arcomon, és egyre kevesebb van belőlük. Összegezve: ha valakinek vannak pattanásai, akkor ez a termék megéri az árát, és remek választás. Viszont akinek nincsen, az kevesebb pénzért is talál magának ilyen minőségű alapozót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 22.

Az első igazán drága alapozóm. Nos, megéri-e az árát?

Gigike

2016. november 30.

Hááát :) Hol is kezdjem... Többet vártam volna tőle... Szóval ha valakinek hibátlan a bőre akkor arra tökéletes hisz szépen egységesíteni az arcbőrt és szinte porcelánná varázsolja azt. De annak akinek van vagy volt patikkal problémája, hegek... stb... Annak nem ajánlom. Mert nekem ugyan csak egy két heg van amit kicsit macerásabb eltüntetni, de azt viszont lehetetlen volt... Vagy 3-4x is átmentem rajta mire 90%-ban sikerült elfedni valamennyire...
Aztán kb 5 óra múlva tükörbe néztem itthon és elszörnyedtem :D Ugyan az a hatása van mint egy sima alapozónak, eltűnik foltokban, szemem környékén beleül iszonyatosan a ráncokba és szinte 1500 fokban ki is emeli azokat :D Hát igen, így 30 felé már ezekre is figyelni kell... Elég az éveket számolni, a rácokat meg ha már/még lehet kihagynám ebből :D
Arról nem beszélve hogy mindig krémezek és alapozok a smink alá, de erre ő fittyedt hányt... és szinte rojtokban jött le a bőröm...
Nem is kell többet írjak róla sztem :)
Megy a levesbe sajnos...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Nem is kell többet írjak róla sztem :)
Megy a levesbe sajnos...

tothbarbara74

2016. október 12.

Bajban vagyok az értékelésével, mert egy jó alapozó, de az ára és a körülötte lévő hype miatt többet vártam. Tényleg szép feltéve, sok színben kapható, tetszik a gyönyörű bőrfény amit ad, de a nevével ellentétben azért a tartósság nem az erőssége, bizony púderezni kell a nap folyamán rendesen és az orromnál meg is kopik. Nyilván ebben a korban, pláne zsírosabb, de vízhiányos bőrrel el kell dönteni, melyik kezembe harapjak, legyen egész nap nem kifénylő száraz lárvaarcom vagy üde, de pár óra múlva fényes pofim :))), ez egyértelműen üde, fénylő arcot ad, ami 5-6 óra után már zsírosan fénylik. És ami még nagy bajom vele, hogy a púder felette (pedig tényleg vékonyan rakom) látható, kissé betúrósodik és kiemeli a ráncokat, púder nélkül pedig én nem igazán tudom használni. Szigorú voltam, de azért ez egy jó alapozó, de számomra nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 12.

tenzsu2

2016. július 27.

Megérdemli az öt csillagot. Imádom marad egész nap, gyönyörű egységes bőrképet ad. Miután felvittem belecsodálkoztam a tükörbe, mert nem láttam még ilyen egységesnek az arcomat más alapozókkal. Egyetlen hátránya , talán kicsit szárít , az én zsíros bőrömön ez még nem olyan nagy gáz de valami hidratáló kell alá mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

mate

2016. május 2.

Sajnos nekem csalodas ez az alapozo! Az itteni velemenyek alapjan vettem es azt kell mondanom,hogy a joval olcsobb,EL Double Wear Light is sokkal jobb,mint ez. Konnyu felvinni,szepen fed es szepen mutat,DE par ora mulva lefolyik az arcrol,a pirositot sem tartja,meg akkor se,ha fixalom kopuderrel es bazist rakok ala. Kiprobaltam tobbszor,tobbfele bazissal,de sajnos nem lett jobb. Egyszeruen eltunik foltokban az arcrol. Mig,pl a Double Wear light egesz nap ott marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

kisnyuszi83

2015. július 15.

Úristen! El sem hiszem, hogy megvettem:) Sokáig gondolkodtam, de aztán haza jött velem. Nagyon szép csomagolás, igazi luxustermék. Az alapozó könnyű textúrájú, kellemes illatú, könnyen eloszlatható az arcon - akár ecset nélkül is. Én a világos bőrömhöz a 4.5-ös árnyalatot választottam az eladóhölgy segédletével. Melegben, több óra elteltével sem fénylett át, nem "mászott el" az arcomról. Az ára kicsit borsos (jelenleg 16.600 HUF), de remélem kifizetődő lesz. Egy pumpálás elég az egész arcra. Építhető, így szükség esetén porpúderrel fixálható, vagy lehet alá korrektort tenni. A további tapasztalatokról később írok. Egyenlőre 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

boghyca

2015. február 25.

Tényleg nagyon kevéske kell belőle, és nagyon tartós. Nekem nem kellett utána púderezni, és nem mászott el a nap folyamán. Újra vevős a téma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

hajnalka39

2014. június 6.

Imádom! Imádom! Imádom! Annyira kevés kell belőle ,hogy szinte hihetetlen. Természetes ragyogást ad az arcnak, Annyira jó ,hogy egy világosabb árnyalatot is vettem,és azt használom a szemem alá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Sorbitol, Aluminum Hydroxide

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1