Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Parfüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Parfüméria, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegy: bergamott

Szívjegyek: jázmin, gardénia

Alapjegyek: fehér pézsma, fás jegyek

17 200 Ft - Giorgio Armani Light Di Gioia EDP
Ár: 17 200 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Kb 92/100 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
10 000Ft Giorgio Armani Light Di Gioia EDP
Ár: 10 000Ft , Eladó: svivko
Állapot: Új! sak a kép kedvéért lett kivéve a dobozból, Helyszín: --, fizetés: Ezt a terméket Budapest több pontján át lehet venni személyesen :) posta / foxpost 800-999Ft

Sziszilady

2020. július 5.

A Sun és Aqua di gioia - kal a világból ki lehet kergetni,de a Light annyira kellemes, nem kiabálós, erőszakos illat. Most nyáron tökéletes. Lágy virágos, már már tisztaságillat. Rajtam nincs nagy hatósugara, szerintem tartóssága sem a több órás kategória, de lehet csak én nem érzem már egy idő után magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

kvin

2020. június 30.

Hát ez aranyos. Olyan kis kedves, bájos, kellemeske. Abszolút nyári illat, friss és napsütötte sárgás illatvilág.
Férfi partnert megkérdezve: "frissen fürdött nő csipkehálóingben odalép az ágyhoz ..." , de az illető elfogult a jázminnal szemben. Bár valóban van benne valami a zuhanyzós érzésből, olyan szappanos tisztaságú, engem összességében a sárgadinnyére emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Timi8

2020. május 8.

Nagy reményekkel ugrottam neki a teszternek a M-ben, ugyanis az üvegcse nagyon tetszik, illetve bìztam abban, h.bár a jegyek nem hasonlìtanak de hátha a Sun di Gioia utòdját vélem majd benne felfedezni. Sajnos, nagyon nem. Rossznak nem mondanám, mégis alapvetően csalòdás. Semmi folyékony napfény-feeling vagy nyári hangulat. Frissebb virágillat, de semmi extra, ìgy semmi késztetést nem érzek, hogy vágyakozzam rá, h.megvegyem, h.viseljem... Nem is értem, h.a Sun-t miért kellett kivonni a forgalombòl, nekem az a legkedvesebb a Gioia-k közül, ìgy pedig már végképp nagy becsben fogom tartani az üvegcsémet.
A Light amiatt 3-as, mert az üvege szerintem szép, napocskás, jòl esik ránézni, nem kellemetlen az illata, biztos vagyok benne, h.lesznek akik belezùgnak, illetve a tartòsságával sem volt gondom átlagos edt-tartòsság.
A 2 pont levonása amiatt jár mert a külcsìn és a belbecs nincs harmòniában számomra, ill.mert alapvetòen csalòdás, rossz csere volt: kérem vissza a Sun-omat!!! :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

Lina14

2019. november 29.

Tetszett az illata , de mint a legtöbb virágos illat, rajtam fűszeressé alakult. Nekem kicsit csalódás volt, ugyanis nem is maradt meg sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

berika9

2019. szeptember 27.

Sziasztok! Többedik alkalommal tapasztalom, hogy saját bőrkémiánk miatt mennyire egyénfüggőek az illatok működései. Régóta keresek új illatot, és most megvan! Rajtam csodálatosan él első percétől kezdve, nem túl édes (azoktól megfájdul a fejem), kellemes tisztaság- és virágillat egyben, csupa harmónia. Más, minőségi parfümjeimből kiindulva 4 fújással kezdtem a napot, de olyan tartós, hogy elég lesz a reggeli 2 fújás is :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

laracroft

2019. szeptember 12.

Ha frissen a nyaralásból érkezve találkozom ezzel az illattal, valószínűleg tökéletesnek titulálom. Akkor pont ilyen kellemes, laza, édeskés trópusi virágillatot keresgéltem, pedig az igazából nem én vagyok, hanem a nyaralás (emléke).
Rajtam virágos, hiába gardénia és jázmin van felsorolva, én inkább mondanék frangipánit. Nagyon légies, könnyed illat, de hamar bőrközelivé válik és nem is túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

vfejes

2019. augusztus 7.

Idén 3 parfümöt is vettem. Szeretem mind, de ő a legkedvesebb, pedig csak néhány napja van. Ami mézvirágra hasonlít, az a gardénia. Lányok, tegye fel a kezét, aki még soha nem hallott a Monoi olajról! Nos, a tiare, vagy másnéven gardenia tahitensis a kókusz mellett a fő összetevő. Nekem ő volt az idei nyár megmentője és felfedezettje, az illatát és a hatását imádom. Az olajjal ellentétben ez a parfüm kétoldalú: friss is és édes is. Hozza a sorozat fanyar citrusos bergamot alapját, ezzel vegyül az édes virág illat. Rajtam mindkettő érvényesül. Egyszerre lágy, édes és friss. A cukros illatokat kevésbé, de a hasonló nyári illatokat mindig nagyon szerettem. Lehet másoknak nem lesz népszerű, nekem most ő 1. számú kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Verona5

2019. július 19.

Ezt most megvédem! :) Tegnap illatoltam meg a M betűsben és nagyon tetszik. Simán felveszi a versenyt az új Moschino macis sárga lé hatásával. Rajtam nem a virágossága uralkodik, hanem a bergamott - tehát cirtusos, fincsi nyári, napfényes, könnyed kis darab, híven a Light nevéhez. A virágok közül nekem a mézvirág édeskés illata sejlett fel benne, holott az nincs is az összetevők között. Lehet, hogy nagyobb melegben már kellemetlen egyeseken, szerencsére rajtam végig friss és jól viselhető maradt. Igaz sokat kellett fújni, hogy meg is maradjon, vissza is jártam az üvegre. :) Apropó, üveg! Nagyon szép, noha a 100 ml-s tesztert elég nehéz marokra kapni a leesés veszélye nélkül, használhatóság szempontjából venni ezek szerint az 50 ml-st lenne praktikus. Ha ezzel akarják kiváltani a nagyon eltűnőben levő Sun di Gioia-t, akkor nálam sikerrel jártak, az nem került közel hozzám, ő annál inkább. Az illat maga a pontozásban 4,5 csillag-ot érdemel, ami itt most 4 lesz, a gyenge tartósság és a kegyetlen piackezdeti túlárazottsága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

szeliger

2019. június 26.

Az üveg gyönyörű. Az illat pedig nyári késő délutánok, esték bódító illata, ízig-vérig mediterrán. Délelőtt strand, aztán könnyű salátás ebéd, szieszta, még egy kicsi strandolás a finom homokos tengerparton, aztán rövid zuhany és kicsípjük magunkat. Megyünk korzózni, napcsókolta bőrrel, finom jázminos illattal. Jó is ez! Kifújáskor friss bergamot, ez a legjobb része, aztán elbódulunk a sok virágtól. A hatósugár magabiztos, a tartósság már nem annyira, pár óra múlva az illat elszelel. Tetszik, de a szép üveg ellenére sem tudnék belőle elhasználni egy egész üveggel, egy kéthetes nyaralásra azonban szívesen vinnék belőle pár ml-t és meg is fogom tenni, az én kis mintám kerül az idén az utazós neszesszerbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

abicicaaa

2019. június 24.

Egyet értek az előző véleményekkel. Tomeny, nagyis, egyáltalán nem a napsütés jut rola eszeme. Bar az uveg nagyon edes, sarga.
Nem is kifejezetten nyari illat.
Nem ertem a koncepciót.
(papircsikon teszteltem, jobban szeretek borteszt utan velemenyt mondani, de ezt nem akarnam soha magamra fujni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Nem is kifejezetten nyari illat.
Nem ertem a koncepciót.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Farnesol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral, Methyl 2-Octynoate, Anise Alcohol, Eugenol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lila színű.