Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dorydory, az összetevőket feltöltötte: Bbettinaa, Módosítva: 2019. január 10.

Elegáns, könnyed illat ami vidámságot sugároz. A kezdeti illatjegyek ódául szólnak a mediterrán életérzésről, mely oly közel áll Giorgio Armani szívéhez. Ehhez társul a fekete ribizli a rózsabors illata. A középső jegyek elegáns, modern és érzéki illatot hordoznak. Az alap illatok pedig virginiai cédrus, pézsma és fehér szantálfa keverékébe vannak burkolva.

FÚJÓS - a régi Giorgio Armani Mania-ból
Ár: 5 ml - 2.800 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
Ár: 1300 , Eladó: Mery32
Állapot: 4 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postán küldöm
Verona5

2019. december 6.

2019.12.06
És most jöjjön a fehér kupakos verziója! Kezdetben fűszeres, később meleg, kifinomult, elegánsan viselhető, kissé virágos-gyümölcsös beütésű, de alapvetően fás-púderes-vaníliás illat. Érezhető, de nem csíkhúzós, teljesen irodaálló darab, tartóssága az én bőrömön lehetne jobb is, de valószínűleg csak azért fújom újra napközben, hogy ismét érezhessem a fejillatok fűszereit. Őszi-téli viselet szerintem, az illat jellegében hasonlít Ungaro Desnuda illatához.
Őrá is megy az öt csillag!
Szerencsém volt, hogy még ráleltem, mert hol-kivonják, hol-visszahozzák, ki-tudja-meddig-marad-még-piacon-flanker!

2018.11.05
Most nem a jelenleg még bővebben elérhető fehér kupakos verzióról /2004/ írok, hanem az eredeti 2000. évi fekete kupakos kiadásról. Ez a két illat ég és föld, teljesen más, nem is értem, hogy miért adták ugyanazt a nevet nekik! Csak az üveg formájában egyeznek meg, a színek, összetevők és érzetek totál eltérnek. A mostani egy virágos-fás-citrusos darab, jobban a mai trendekhez illő, egyértelműen nőiesen hordható egyed, az eredeti meleg és friss fűszerekkel telt, ámbrás, fás, mósuszos alkotás, enyhén maszkulin beütéssel. Sajnos itt nincs külön lapja, ezért felsorolom az illatjegyeit is, hátha valakinek felébred a vadászösztöne és még szerencséje lesz a beszerzésével. Számomra nagyon különleges illatélményt jelent, melengető, nyár-végi, ősz elejei elegánsan hordhatóságú alkotás. Természetesen ismét ki kell, hogy fejezzem a sajnálatomat, hogy őt is kivonták a forgalomból, még mielőtt tartósan megismerkedhettünk volna. Ez egy őrültség volt a gyártó részéről, nem mondhatok mást! Meg az is, hogy helyettük a Sí és hasonló egyen-illatok kerülhettek előtérbe - hadd legyen mindenki egyen-szagú. /elnézést a kedvelőitől :)/ Ja és persze a fehér kupakosra is ez a sors vár... Szerezzetek be belőlük még ha tudtok!

fej: galbánum, narancsvirág, vanília, bergamott
szív: szerecsendió, szegfűszeg, sáfrány, ámbra
alap: írisz, vanília, guaiak fa, mósusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 6.

2019.12.06
Őrá is megy az öt csillag!

2018.11.05

fej: galbánum, narancsvirág, vanília, bergamott
szív: szerecsendió, szegfűszeg, sáfrány, ámbra
alap: írisz, vanília, guaiak fa, mósusz

lizuka122

2019. szeptember 12.

Aktuális kedvencem! Annyira bájos illat, tartós, 2 fújás elkísér egész nap. Rengetegen megdicsérik, rákérdeznek: mi ez a jó illat. Mindig kell!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Kodi

2019. január 10.

Bár itt az szerepel, hogy nem gyártják, sokkal valószínűbbnek tartom, hogy csak a magyar polcokról tűnt el. A basenotes szerint is "in production", szóval szerintem továbbra is létezik, örvendetes módon újra lehet vele webshopokban is találkozni, persze horror áron (azt persze nem tudom, hogy reformulált-e, remélem nem!). Kár lett volna megfosztani tőle az erősebbik nemet. Soha nem kaptam annyi bókot, mint erre az illatra. Ezt a parfümöt a pasik imádják, már ezért is érdemes tartani belőle otthon, remek randiparfüm. Volt barátom, úgy fogalmazta meg, hogy "egyszerű, de nagyszerű!". Egy nőnek elsőre talán nem különösebben érdekes ez a parfüm, de érdemes vele próbát tenni, nagyon szerethető, kicsit minden, fás-virágos elegy, nevével ellentétben semmi sem túltolt, vagy végletes benne, valójában tökéletes arányok, varázslatos érzékiség jellemzi, mint a görög művészetet. Ha jól tudom, nem is nagyon sikerült lekoppintani, erről a fragrantica oldala is jól tanúskodik, a felsorolt hasonmások még csak a közelébe sem érnek. Contradiction? Ugyan kérem. Én hétköznapokon, irodában is simán el tudnám képzelni, hordtam is, de mivel ilyen félelmetes vágykeltő hatással bír, mégiscsak meggondolnám a nappali viseletét. Egyébként meg kit érdekel! A kancácskák meg úgy sem ismerik. Kedvenc!
Mindenesetre, ha már megvan a kiszemelt hím és csak egy kicsi hiányzik, lányok ezt be kell vetni!
Frissebben: Mindenki életében eljön a nap, amikor fontos kérdéseket kell megválaszolnia. Persze nem úgy, mint az Angyalok Városa szívszorító nyitó jelenetében, ahol a kislánytól - immáron Odaát- megkérdezi Nicolas Cage, hogy mit szeretett legjobban az életben: A pizsamámat. - hangzik a megdöbbentően egyszerű válasz. Ma tőlem is megkérdezték, hogy mégis mi a legnagyobb kedvenc parfümöm? Persze ott és abban a szituációban meglepve, hogy valaki rámismert, és a lehető legtriviálisabb helyen botlok KM-es kolléganőbe, vagy inkább sorstársba, a Toscát válaszoltam, de én őt is gyorsan utána a dobogóra helyezném, mert annyi sok szép bókot kaptam miatta és mert a fás-virágos parfümök legszebben csavart példánya ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

tam1

2018. december 7.

Nekem túl tömény, édes, sajnos első fújásra megvettem, így ez csak később derült ki. Nagyon kerestem valamit a Carolina Herrera 212 után, ami szantálfás-cédrusos, kicsit édesebb, hát ez lett belőle. Órák múltán csak egyre édesebb és édesebb, melegebb és fojtogatóan tömény rajtam. Elsőre viszont nagyon tetszett:(kár, hogy olyan "ragaszkodó" és "elmélyülő" lett. Jó sokáig tartott, mire elhasználtam. Hirdettem is egy darabig, de semmi. Olyan tipikusan olasz, dolce vita illat nőknek. Azért 4 pontot adok, mert jó lenne amúgy, ha a több kicsit kevesebb lenne..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

csakmoni

2018. november 21.

Most nagyon szomorú vagyok, ma kaptam egy fújást belőle a kezemre, és bele is szerettem egy óra alatt. Délután rendeztem egy kis ámokfutást egy Douglasban, fújkáltam a jobbnál jobb illatokat, de egy se tudta azt a "semmi különös, csak nőies és finom" hangulatot. Mondjuk egy icipicit lehetne frissebb, de azért így is elfogadnám boldogan, szerintem örök darab lenne nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 21.

noemi1990

2018. szeptember 16.

Hol is kezdjem? Soha nem szoktam ilyet csinálni, de elolvastam a véleményeket a parfümről, és annyira kíváncsivá tett, hogy látatlanban, minden megszagolás nélkül megvettem Mirácskától itt a krémmánián egy bontatlan 50 ml-es parfümöt. Ma koncertünk volt ezen a csodaszép őszi napon, és ezt fújtam magamra. Hát engem teljesen elbűvölt! Gyönyörűen megalkotott, elegáns, nőies, nem hivalkodó, hanem finoman ott van, lágy, ölelő, tényleg jó kedvre derítő illat, ami figyelemfelkeltő, és abszolút különleges, egyedi. Olyannyira megtetszett, hogy azóta is vigyorgok, hogy VÉGRE MEGVAN! Az én illatom! Sohasem találkoztam még ilyen gyönyörűséggel. Ha tehetném, mindig ezt viselném, mert szerintem minden körülmények között megállja a helyét! Csak sajnálnám elfogyasztani, hiszen már ritkán lehet belebotlani, ahogy olvastam. Azon is gondolkodtam, hogy eladom a többi parfümömet, és csak ez marad, mert számomra tökéletes illat! :) Köszönöm Mirácska!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

fenye

2018. augusztus 28.

Egyik örök kedvenc. Sajnos már nem gyártják, még szereztem egy 50 ml-et neten, de, ha ez elfogy, nem tudom mi lesz :)
Édes, csábító... és tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Édes, csábító... és tartós illat.

eannamaria

2018. január 14.

Édes , pikáns , szexi , a férjem imádja rajtam. Teljesen kortalan , trendtől független, ultarnőies illat. Nem érzem külön a jegyeket , nincs is miért boncolgatnom , teljes harmónia , picit gyümölcsös , picit virágos , picit fás , amitől bármikor jókedvem lesz . Állandó darab nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Adrienn24

2017. december 7.

Sok dicséretet bezsebeltem, köszönhetően neki. Nem csábítő de igazi elegáns, nőies illat. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Anyezz

2017. október 30.

Változik az ízlésem, de valahogy ez az illat azóta, hogy kb 10 éve először megéreztem, még mindig elvarázsol. Intenzív, de nem bántóan. Nagyon nőies és jellegzetes, azonnal felismeri az ember, ha megérzi valakin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)