Giorgio Armani

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annama, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   16 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Egy könnyű és finom púder, mely tökéletesen megtapad a bőrön, és tökéletes befejezést ad a sminknek. Csökkenti a csillogást és kiegyenlíti a bőrtónust. Természetes hatású és ragyogó megjelenést kölcsönöz.

Pünyike

2016. április 4.

Én nem púderként használom. hanem highlighterként, úgy tökéletes. Púderben zavar a csillogás, kiemelésnél viszont ez a lényeg. Évek óta megvan, alig használom, nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 4.

scorpionqueen

2016. március 16.

Küzdök vele én is rendesen egy ideje, nem egyszerű a véleményezés sem, mert még mindig tudom pontosan, hogy hogyan, mire, milyen technikával lehetne úgy használni, hogy igazán jó legyen. Szem alatti fixálásra úgy-ahogy beválik és arra a területre nem is olyan nagy baj, hogy csillámos. Arcra sem rossz, mert nagyon-nagyon finomra őrölt, jó textúrájú púder, de valamiért nem hozza azt, amit várnék tőle. Én is azt tapasztalom, hogy talán még úgy a legjobb, ha óriási mennyiséget felviszek és söprögetem, akkor képez egy szép, selymes felületet. Nem szívesen nyúlok érte, mert bárhogyan próbálkozom vele, nem vagyok elégedett, mindig úgy ér véget a vele való munka, hogy oké, hát ennyit tudtam belőle kihozni. Ez nem elég.
Egyáltalán nem sikerült megszeretnem a loose powdereket, állandóan csak szenvedek a rázogatásukkal. A MAC-et sem szerettem, gondoltam, ennek a doboza hátha jobban van kialakítva, de még rosszabb. Ha valaki ismer egy jó technikát, hogy hogyan lehet normálisan kinyerni belőlük a púdert, akkor szánjon meg, ossza meg velem a titkot, mert egyszerűen utálom, ahogy próbálok felfelé dobálni egy maréknyi púdert pici lyukakon. Olyan nincs, hogy optimális mennyiség jusson ki. Sokszor meglódul és rámegy a ruházatomra, van olyan anyagú felsőm, nadrágom, amiről le sem tudom seperni rendesen, mert a textilszálak közé megy, ettől különösen hülyét kapok. Ha óvatoskodok, akkor hatvanhatszor kell ráznom, mire végzek. Az biztos, hogy többé nem veszek loose powdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

davidlemak

2016. február 6.

Nagyon sokáig szemeztem ezzel a púderrel, és mikor rászántam magam hatalmas csalódás volt!
Egyszerűen nem értem... nekem a színtelen (értsd fehér.. NAGYON fehér) változat van meg, és nem tudom használni.
A csillámok hatalmasak benne, mintha egy loose formályú highlighter lenne, és iszonyat nehezen oszlik a bőrön. Próbáltam többféle ecsettel, puffal, szivaccsal, de sehogy sem akar működni. Nem tudom vele fixálni az alapozót,helyeken beletapad és ott foltos marad, hatalmas mennyiséget kell felvinnem az arcomra és utána lesöpörni a felesleget.. mintha az egész fejem bakelném.. nem tudom elhinni, hogy egy ilyen drága púdert csak így lehetne használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

annama

2014. július 9.

Nagyon szép, matt és természetes fedést ad, egész nap nem fénylett át alatta az alapozóm. Az ára elég borsos, de a különbség látszik is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cetyl Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.