Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Linett21, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2021.

Illatcsalád: ámbrás-virágos

Fejjegyek: narancsfa virág, keserű narancs

Szívjegyek: indiai tubarózsa, tubarózsa

Alapjegyek: szantálfa, madagaszkári vanília

Giorgio Armani My Way Intense EDP 50ml
Ár: 23000Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen vagy foxpost
Ár: 23000 , Eladó: fajuli
Állapot: 50/48ml, Helyszín: Badacsonytomaj, fizetés: szemelyes, posta, foxpost, utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vaslady

2022. május 15.

Narancsvirágos tubarózsa, édesebb és fűszeresebb mint a sima my way, akihez nem voltam túl kegyes a pont osztásnál.
Leszáradás után szantálfa bújik elő, és marad a két felsorolt virág 🌸.
Szép, és a mai trendek illata, nincs benne semmi, ami számomra kifogásolható lenne.
Tartósság ami nem tökéletes, és azert ebben az ár kategóriában már ajánlott lenne.
Az üvege szép, hozza a luxus érzést.
Megkértem a férjet, illatolja már meg, a válasza a következő :Vannak neked otthon tőle szebb és jobb illataid.
Az van, hogy egyet értek vele, így nem lehet 5 csillag 🌟, de a 4et bátran adom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 15.

Leszáradás után szantálfa bújik elő, és marad a két felsorolt virág 🌸.
Az üvege szép, hozza a luxus érzést.
Az van, hogy egyet értek vele, így nem lehet 5 csillag 🌟, de a 4et bátran adom.

Lina14

2022. május 7.

Nekem is mintám volt ebből, nagyon m, vattacukros-virágos illat, nem is marad fent sokáig, szerencsére

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

zdoreebaba

2022. március 5.

Az anyaillatot egyáltalán nem ismertem ennek tudatában léptem be az Etele Pláza Müller drogériájába kipróbálni a My Way folytatást. Édeskés vonalat követő tömeg illat. De amennyire tömeg annyira komplex. Az illat jegyek csodásan bontakoznak ki benne. Kifújáskor fejfájdító és inkább
citrusos vonalú összetevők: narancsfa virág, keserű narancs dominálnak benne, amiket én ilyen formában nem igazán kedvelek. Viszont csíkon pár óra elteltével a szantálfa szépen letisztítja az egész parfüm világát és így jön elő az igazi budapesti, plázás édeskés séma illat, ami sokak lelkét megmelengeti. Jó volt kipróbálni, de nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

HRenata

2022. február 24.

Mintám volt belőle. Nekem nem tetszett, rajtam legalábbis nem volt szép illat. Az eleje erős, orrbaverős gyümölcsillat, amiben a citrus dominál plusz még valami szúrós, valahogy citromos tisztítószer jutott róla eszembe. Később lágyabb, de még mindig ott a citromszag, utána meg olyan semmilyen. Tartóssága és hatósugara viszont jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 24.

Szandi1018

2022. január 26.

Érdekes hogy kifújáskor a sima My way jobban tetszik de leszáradás után és összességében ez áll jobban rajtam. Megvan benne az a fiatalos feeling amit a másikból hiányolok. Tartóssága egy picivel gyengébb rajtam mint a simának.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

bernadettu

2022. január 24.

Tetszik is meg nem is, mintát használtam el belőle, az elején gyümölcsös, harsány, de miután a fejjegyek elillannak, rajtam a vanília dominál, a hasonló illatjegyekkel Dunát lehetne rekeszteni. Nem mondom, hogy soha nem venném meg, de miután elfogyott, nem hiányzik. Maga az illat 6-8 órán tartott, szóval ilyen szempontból nem volt vele gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Missglamorazzi

2022. január 2.

Ez a parfüm bekerül a gyűjteményembe 2022-ben. Munkába nem szeretek nehéz, túl édes parfümöket viselni, és ez pont kellemes illatfelhő. Még nem döntöttem az eredeti vagy ez legyen-e, de a sima edp picit hamar elszáll és inkább gumicukros illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

Vivus.Laszlo

2021. december 20.

Hát huh... nem szokott fájni a fejem akármit locsolok magamra, de ez a parfüm sikeresen megugrotta ezt a próbát. Eszméletlen szúrós erős illata van, ami tetszik nekem 2 egész percig. utána csak a bódító fejfájást keltő erős cukros virágillat marad sajnos. A My Way egy nagyon jó kis parfüm és nem olyan erős, mint ez. Ez tipikus példája annak, hogy nem mindenhez kell hozzányúlni, ami jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

delila6400

2021. november 21.

Update: Egy kedves krémmániástól vettem egy bontott üveget, mert nagyon megszerettem. Ez lesz a téli illatom.

Mintàt kaptam belőle. Ráfújtam a kezemre és az volt az első benyomásom, hogy ezt az illatot én már ismerem régről. Igaz, nincs új a nap alatt. Elég harsány, de nekem túl édes, leszáradás után viszont előjön belőle valami különleges harmónia.
Mostanában nagyon megy ez ez édes szirupos La Vie est Belle vonal, gondolom a legtöbb nő az édes illatokat szereti és ugye valahogy el kell adni.
Nekem az Armani csalàdból hiányzik egy olyan illat, ami igazán nőies, virágos, karakteres, de nem cukormáz.
Ui: legalább tartós, nem bírtam lemosni sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Ui: legalább tartós, nem bírtam lemosni sem.

vadvirag919

2021. november 1.

Egészen konkrétan rajtam gumicukor illata van. Olyan haribo gumimacisan édes, eleinte egy kis zavaró gyöngyvirággal, majd beédesedik egy fincsi kis cukorkává. Külön nem érzem vaníliásnak, és hála az égnek ez már köszönőviszonyban sincsen az eredeti My way.el… Napok óta csak ez van rajtam, és ha nem lenne ilyen túlárazott kis kommerszség, akkor vennék is belőle egy kisebb mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Acid Violet 43, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.