Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Összetevők: mirha, benzoin, vanília, ámbra, pink bors, sáfrány.

Giorgio Armani Myrrhe Impériale for Women and Men fújósok
Ár: 3.500 Ft/5 ml, 6.500 Ft/10 ml +pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: új, frissen fújva saját parfümből, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postázom postán maradóként
nyuszo

2018. augusztus 25.

Kifújáskor vegytiszta nyers mirha....fanyar, mégis kicsit édeskés....füstös....Nagyon jól esik ez a puritán, naturális, sallangoktól mentes illat! A Föld ajándéka....gyógyító minden egyes szippantás belőle! Később kicsit édesedik a benzointól, de végig megtartja ezt a füstös, fanyarkás gyantás jelleget....igazi nyárvégi / őszi illat....Nem csíkhúzós, inkább diszkrét, bőrközeli, mégis nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

gangix

2018. augusztus 25.

Az előttem szóló két hölgy (?) nagyon sokmindent leírt az én érzéseimből is.

Kb. 2 hónapja szippantott be a niche parfümvilág varázslatos, feneketlen örvénye. Ezalatt a két hónap alatt rengeteg információra, élményre és mintára tettem szert. Rengeteget változott az ízlésem is, a korábbi szolid virágillatok felől elmozdult a sötétebb, mélyebb, füstös ámbravilág felé.
Jó néhányat szimatoltam meg ezekből a típusú illatokból is, de a Mammut Douglasben az Armani Prive búrák alatt érezhető csodáktól egyszerűen elállt a lélegzetem! Soha nem éreztem még ilyen finomságot, puhaságot és mélységet egyszerre, mint a Bleu Lazuli, az Ambre Eccentrico és a Myrrhe Imperiale...
Azóta vadásztam őket itt-ott, végül itt a Krémmánián Gindirnek köszönhetően immár kettőből birtoklok 5 ml-t.
Na de most a Myrrhe. A kasmír jut róla eszembe. Egy olyan mélybordó, sötétkék vagy éppen fekete kasmírpulóver, ami farmerrel is, fekete miniszoknyával is, de akár a kedvest otthon csábítva meztelen lábbal, papuccsal is megállja a helyét. Egy olyan önmagában is teljes élmény, ami az esésével, a textúrájával öltözteti, beburkolja és átmelegíti viselőjét.
Nézek is magamnak mindjárt egy kasmírpulóvert, amit befújhatok a Myrrhével...

Ez a parfüm számomra a meseszép leg-leg-leg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Az előttem szóló két hölgy (?) nagyon sokmindent leírt az én érzéseimből is.

Nézek is magamnak mindjárt egy kasmírpulóvert, amit befújhatok a Myrrhével...

Ez a parfüm számomra a meseszép leg-leg-leg!

Musil

2018. május 26.

Ilyen minőségű illattal nem mindennap találkozik az ember. Amikor az első szimatolás után kiül az arcomra a döbbenet, hogy mégis hol voltam idáig, miért nem futottunk össze előbb? Mellette minden más illatélmény eltörpül, elhalványodik.
Üvegből illatolva ill. az első fújást követően még semmi édesség nem érződik rajta. Száraz, fás, a mirhától kicsit füstös, de medicinális allűröktől mentes, nagyszerűen kibalanszírozott illat, és mindemellett őrülten elegáns. De őrülten! Kezdetben kissé maszkulinnak hat, de idővel elkezd megjelenni egy leheletfinom édesség rajta, ami a hölgyek számára is hordhatóvá teszi.
Alkalmi illat, elegáns megjelenést, magabiztos kiállást, határozottságot képviselő egyének társa. Nagyon tartós parfüm. Amit még megjegyeznék, hogy azon kevés illatok egyike, amely nagyon sok embernek tetszik, többnyire pozitív véleményeket olvasni róla, nem egy tipikusan megosztó parfüm, hanem egy igazi jolly joker. Tudják ezt Armaniéknál is, az árcédula is ennek megfelelően alakul.
Észveszejtően jó illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Észveszejtően jó illat!

Laurencia

2017. november 1.

Fàs, szàraz füst, ezt èrzi az óvatlan ember lànya, (èn) kezemben a törèkeny búràval, az illatositó fölè tapadok, pàrolog a displayről e parfüm, amely alattomosan, csendben ès vèdhetetlenül èrkezik, mèreg a vèrben, nincs esèly szabadulni, elvesztem, ennyi volt.
Az Eccentrico utàn azt gondoltam, hogy Calice Becker engem elvitt a falig, nincs tovàbb, szebb Privè nem terem az uborkafàn.
Hàt sajnos de ...
A mirha itt egy könnyed fàs, lebbenő fàtyol, bàzisa az èdes vanília-tonka, összahatàsàban egy arab ópiumos làzàlom.

Fèrfiasított Samsara, megcsúszott adagolàsú fàs jegyek, a sàfràny komèdiàja, az èdessègek làncon tartott ereje, tompítva ès kultúrsokkènt èrt ez fèrfias de mègis kifejező kelet, a mirha szakràlis jelenlète.
Szeretnèk e parfümben ropogósra vasalt fehèr XS slim fit Tom Ford fèrfi ingben Istanbul koszos utcàin sètàlni, belevinni annyi ellentètet, amennyit csak lehetsèges.

Kihozza belőlem Kelet irànt èrzett minden làtható ès làtens szerelmemet, a feloldhatatlan anomàliàk illata, vègtelen elegancia ès kosz, a levakarhatatlan fajtàból.
Török füstös bazàr, shisa ezt tudja az Imperiale megspékelve az európai niche sikoltozó tisztasàgàval ès nagyvilàgi luxus érzetèvel.
Botrànyosan gyönyörű darab, akárki csinàlta, tudja merre van előre.
Mostansàg a parfüm preferenciàm màr oly mèrtèkben maszkulin, ami nemhogy nehèzkessè teszi az illat viselèsèt, hanem szabàlyosan esengek èrte. Ennèl szebb füstös mirhàt nem szabadított a világra ember fia/lànya.

Bőr, sàfràny ès füst.Füst.Kaparjon, szúrjon majd szelidüljön hozzàm, legyek àltala különleges, szokatlan, újszerű, idegesítő ès felfoghatatlan.Ezt vàrom, ez a szint, alàbb nem megyek, ez vagyok èn, itt tartok.
Marly-tól a Carlisle ès ő harcol az első helyèrt, tudom, hogy az Imperiale-t nem tudom elengedni, így az idei őszöm-telem egyik abszolút befutójàról adtam nèmi kèpfestèst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

Hàt sajnos de ...

Botrànyosan gyönyörű darab, akárki csinàlta, tudja merre van előre.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.