Giorgio Armani

Ár:   17 720 Ft és 24 620 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   17 720 Ft és 24 620 Ft

Ár: 500 Ft + pk , Eladó: erwinbittmann
Állapot: ÚJ, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Lilia84

2021. szeptember 12.

Most először vettem úgy parfümöt, hogy előtte sosem próbáltam ki. Pedig illatok terén nagyon válogatós vagyok, tényleg nagyon kevés parfüm tetszik. Olvastam róla, és a leírás alapján igazán nekem valónak tűnt, mindig is lágy, egyszerű, friss, tiszta illatokat kerestem. Hirtelen felindulásból megrendeltem, aztán persze nagyon aggódtam, hogy meg fogom bánni, de nem így lett. Pont olyan, amilyennek elképzeltem. Friss, de nem fanyar, nagyon enyhén édeskés is, de nem émelyítően. Olyan "ártatlan", de nőies illat. Elöször nem feltétlenül a tenger jutna róla eszembe, de magammal vittem a nyaralásra, azóta már de 🙂 Az egyetlen hibája, hogy tényleg nem tartós, néhány óra után rajtam csak a pézsma/szantál marad belőle, ekkor már inkább nagyon enyhe púderes jellege van, ez is nagyon tetszik, de azt már olyankor tényleg alig érezni. Emiatt gyakran újra kell fújni, tehát gyorsan fogy, de újra veszem szerintem, méghozzá a nagy kiszerelést, mert amúgy imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

vzsm02

2021. július 1.

Nem tudok elfogulatlan lenni, Régi, állandó szereplők a polcomon az Armani parfümök az összes gioia-val, de sajnos egyik sem túl tartós rajtam a vonalból; az illat miatt, -mégis- mindig megveszem, az Ocean-nel is így jártam. Újra kell fújni napközben, valóban tisztaság illat, nekem pamut-frissesség is eszembe jut róla, de nálam a jázmin is érkezik szépen. Nyárra jó komfortillat, de ár-értékben nem egy nyerő kombináció, mégsem tudom lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

6vilag

2021. május 22.

Hát tényleg nem lehet szó nélkúl elmenni az üvege mellett. Gyönyörű, letisztúlt, elegáns. Telitalálat.
Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de végűl meggondoltam magam. De karácsonyra a férjemtől ezt kaptam, de hogy szagolta ki, hogy ez tetszik nekem, soha nem fogok rájönni. Most tavaszodván szedtem csak elő. Nagyon szép illat.
Reggel a konyhában kávéfőzés közben mondták a kollegák, hogy isteni illat van. 4-5 fújás volt reggel, és tényleg nagyon tartós. Szeretem. Rajam van benne egy kis keserényés csavar, ami nem tudom minek tudható be.
A sokak által emltett körtét én nem érzem külön, és a gyümölcsöket sem. Viszonlag egyszerű, lineális illat, nem változik sokat a nap folymán, amit kicsit talán bánok is, mert azok izgalmasabbak, de hát ez ilyen. Remélem, nem unom meg.
Szerencsére nem túl sok összetevőből áll, törekszem az egyszerűségre, a kevesebb több alapon. Vizes jellegű -de nem jegesen- megnyugtató tisztaságillat. Rajtam. Nem "a" nagy kedvenc, de napról napra jobban szeretem és boldog vagyok, hogy enyém lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 22.

zsokaw

2021. március 30.

Ez egy nagyon jó kis illat, igaz, az eredetinek híre+nyoma sincs, viszont ez igazi "egyéniség". Újabban sokszor nem bírom már a trendi édes nehéz cuccokat, ilyenkor burkolózó friss, könnyed tenger-illatba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 30.

Rose23

2021. március 24.

Tavaly nyáron vettem, imádom! Egyértelműen tavaszi, de méginkább nyári illat. A körte erős az elején, de aztán előbújnak a virágok is. A sós felhang is megüti néha az orrom. Imádok tóban, tengerben lubickolni. Ez a parfüm gyönyörűen előhívja azt az érzést, amikor a hátamra fordulva lebegek a vízben, csak a víz hangját hallom, és ha kinyitom a szemem, csak a ragyogóan kék égboltot látom... 💙
Amit még felfedeztem vele kapcsolatban, hogy kiválóan tudom rétegezni a Jo Malone Orange Blossommal, ettől egészen egyedi, saját illatom lesz :) Alig várom, hogy jobb idő legyen, es használhassam. Bár itthon is szoktam fújni, csakúgy, az érzés miatt :)

Oh, és az üvege, a kupakja telitalálat, jólesik ránézni. Csillagos 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Oh, és az üvege, a kupakja telitalálat, jólesik ránézni. Csillagos 5

AkInImOd

2020. december 27.

Leendő anyósom lepett meg vele idén karácsonykor. Nagyon ügyesen választ nekem parfümöket, megbeszélés nélkül - pedig nem egyszerű eltalálni, mi fog hozzám illeni, neki mégis sikerül.

Ez egy finom tavaszi-nyári virágos illat. Picit édesanyámra emlékeztet, ő választ virágos illatokat (és imádta tesómmal együtt, amikor megmutattam nekik üvegben és a bőrömön). A kupakban friss és intenzívebb, mint a bőrön - ott letompul és a szantálfa, virágok maradnak meg melegen. Nyarat idéző, lágyan lengedezik körbe.
Egy hibája van: valóban, nem tartós, és ennyiért lehetne strapabíróbb, bár télen nem is érdemes egy ilyen illatot használni.
Fogom tesztelgetni még tavasszal és nyáron is, meglátom, akkor hogyan szerepel majd, utána updatelelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Asianlover

2020. szeptember 20.

2020. szeptember: megadom neki az 5-öst, nagyon megszerettem. Ezutàn nyùltam szinte egèsz nyàron a legtöbbet, mikor valami semleges, friss illatot kìvàntam. Nagyon tetszik benne a körte, amit egyre intenzìvebbnek èrzek benne, jòl esnek a vizes jegyek ès rajtam - ahogy a többieket olvasom, ez kivèteles szerencse - igazàn tartòs is. Fogok venni egy nagyobb üveget is!

2020. jùnius: Nekem ez bejön! Nem sajnàlom, hogy az Air-t kifuttatjàk, az tetszett legkevèsbè a kollekciòbòl, ezzel az Oceannal sokkal szimpatikusabb tag vàltja fel a kèk frontot :)
Igazi nyàrra valò, "most jöttem a zuhany alòl" illat. Pàr percig intenzìv a körte, aztàn egy friss, aqvàs-picit fanyar, szolid illat lesz belőle. Èn nem èrzem annyira viràgosnak, inkàbb valami fàssàg motoszkàl benne a bőrömön, mèg a Moschino Funny is felrèmlett bennem ezzel kapcsolatban. Nem egy vilàgmegvàltò illat, inkàbb egy nyàri biztonsàgi illat. Nyaralàsra/fiataloknak/friss, szolidabb illatok kedvelőinek jò vàlasztàs lehet. Inkàbb bőrközeli, de a tartòssàga erős közepes, kb. 6 òra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

bugeyes

2020. augusztus 17.

Nekem nagyon tetszik az illata, a körte dominál a bőrömön, és ilyen parfümöm még nem volt. Számomra abszolút a tengerparti nyaralások hangulatát idézi. Ennyiben sajnos ki is fújtak a pozitívumok. Tényleg bőr közeli illat, az én elvárásaimnak kicsit túlságosan is. Szerettem volna nyárra egy könnyedebb parfümöt, dehát szegénykém olyan könnyed, hogy nem győzöm egy napon belül ismételni a fújkálást. Ilyen árban azért elvárnék egy kissé nagyobb tartósságot. Összességében az illat miatt nem bántam meg, hogy megvettem, de többet nem fogom újravenni. A gyér tartósság és szillázs miatt, nem tudom sajnos többre értékelni a terméket 2*-nál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

elinor666

2020. augusztus 13.

Ma végre sikerült kipróbálnom.
Hozzáteszem, hogy a parfümgardróbom nélkülözhetetlen darabja az Air, szerelem évek óta.
Hát ez egy nagy büdös nulla. Az első körtezuhany után egy kellemes kis tavaszi illatocska maradt a karomon, zéró hatósugárral, zéró tartósággal.
Annyira jellegtelen, hogy ha valaki megszimatoltatná velem, fel sem ismerném, sőt továbbmegyek, egy alsókategóriás katalógusillatnak azonosítanám be.
Méghogy edp, még edt sem, ez inkább csak avon féle kölni.
Nagyon csalódott vagyok, hogy a kedvencemet erre cserélték le, 100 ftot sem ér konkrétan.
Nagyon gyenge.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Ma végre sikerült kipróbálnom.
Méghogy edp, még edt sem, ez inkább csak avon féle kölni.
Nagyon gyenge.... :(

andy79

2020. július 22.

Nagy reményekkel vártam/vágytam kipróbálni, (az első három illatomban ugyanis a nagy testvér, az Acqua di Gioia benne van), de csalódás.
Soha nem gondoltam, hogy egy Armani-ra ilyet fogok írni,de ez egy nagy semmi. És ez a ház legfiatalabb alkotása aznap a harmadik csalódás volt, ami után nekem is az jutott eszembe, mint az előttem szólóknak, hogy ezek az újdonságok lassan lakossági katalógus illatokká avanzsálnak...
Nagy név ide, nagy név oda.
Egy Armani-tól sokkal, de sokkal többre számít, és sokkal többet vár az ember. Nem baj, ha nem robban, lehet vizes, lehet diszkrét, lehet finom, lehet légies, bármi lehet... de unalmas és bóvli semmiképp se.
Egy Armani legyen már élmény....
Azt hinnénk, a név azért csak kötelez, nem?
Összefoglalva.
Egyrészt: Tingli-tangli illatokkal dunát lehet rekeszteni,
másrészt: Tingi-tangli illatért nem adunk majd' húszezret.
Ezt kár volt kiadni, az Airt pedig bevonni.
3 csillag, de csakis az "Armani" név miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Nagy név ide, nagy név oda.
Egy Armani legyen már élmény....
Azt hinnénk, a név azért csak kötelez, nem?
Összefoglalva.
Egyrészt: Tingli-tangli illatokkal dunát lehet rekeszteni,
másrészt: Tingi-tangli illatért nem adunk majd' húszezret.
Ezt kár volt kiadni, az Airt pedig bevonni.
3 csillag, de csakis az "Armani" név miatt.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)